Dopravní značení a bezpečnostní prvky: Lanová svodidla mohou zachraňovat životy

Fotoluminiscenční dopravní značení, účinná lanová svodidla nebo třeba dopravní zrcadla usnadňující průjezd nepřehlednými křižovatkami. To jsou některé z produktů společnosti PROZNAK specializující se na dopravní značení a městský mobiliář, které na svých cestách potkáváme prakticky denně a možná si ani neuvědomujeme, o jak užitečné vymoženosti se jedná.

Dopravní značení, lanová svodidla, městský mobiliář, PROZNAK Praha

Lanová svodidla a jejich výhody

Vysoce účinná, bezúdržbová a s nízkými pořizovacími náklady. Tak lze jednoduše popsat lanová svodidla, která jsou součástí nabídky produktů společnosti PROZNAK. Vedle prvků dopravního značení a městského mobiliáře jsou lanová svodidla velmi důležitou a žádanou součástí našeho portfolia. A jak vlastně lanová svodidla fungují?

Lanová svodidla zmírňují následky dopravních nehod


Rychlá instalace svodidel je jen jedna z výhod

Lanová svodidla pomáhají při nehodě absorbovat náraz, čímž minimalizují nejen škody na vozidlech, ale také riziko případných zranění. V současné době se používají ve dvou stupních takzvaného zadržení – H1 a N2. Lanová svodidla s oběma stupni zadržení je možné instalovat jak do asfaltu, tak do betonu i rostlého terénu. Doba instalace lanových svodidel je také velmi sympatická, v případě nutnosti opravy navíc práce nezaberou více než hodinu čistého času.


Dopravní značení klasické i fotoluminiscenční

Z oblasti dopravního značení nabízí společnost PROZNAK například klasické svislé dopravní značky, vodorovné dopravní značení, provizorní řešení a zařízení, ale i kompletní elektro příslušenství k dopravnímu značení. Zajistíme pro vás rovněž oddělení a oplocení staveb. Specifická kategorie – fotoluminiscenční dopravní značení pak slouží k bezpečné orientaci v rámci uzavřených prostor, jako jsou například tunely. V mimořádných situacích, jako mohou být požár, výpadek elektrického proudu nebo dokonce hromadné dopravní nehody, fotoluminiscenční dopravní značení pomáhá k nalezení únikových východů a dalších bezpečných zón.

Svislé i vodorovné dopravní značení k dopravě patří


Městský mobiliář nejsou jen lavičky

Pod pojmem městský mobiliář si většina lidí vybaví odpadkové koše, lavičky a další vybavení zejména parků. PROZNAK se však díky své specializaci na dopravu a dopravní značení zaměřuje na trošku jiný typ městského mobiliáře – a to zejména vybavení parkovišť nebo bezpečnostní prvky pro zahrazení stavenišť a podobně. V nabídce našeho e-shopu najdete například samočinné uzamykatelné parkovací zábrany, přenosné zahrazovací sloupky nebo plastové řetězy pro ohraničení prostoru. Velmi často využívanými prvky jsou pak dopravní zrcadla v nejrůznějších velikostech.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.proznak.cz

Vydáno 15.10.2015
269 Zhlédnutí
Topováno 08.05.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

PROZNAK Praha se stará o vaše bezpečí na cestách i procházce po městě

PROZNAK  Praha se stará o vaše bezpečí na cestách i procházce po městě
Jak zajistit, aby silnice, dopravní stavby i menší cesty byly vždy bezpečné a přehledné? No přece pomocí kvalitního dopravního značení, které najdete u firmy PROZNAK Praha. Máme pro vás širokou nabídku dopravního značení, ale i lanová svodidla a další příslušenství, které využijete při stavbě ...

Dopravní značení a lanová svodidla firmy Proznak ukážou tu správnou cestu

Dopravní značení a lanová svodidla firmy Proznak ukážou tu správnou cestu
Vše, co je třeba pro správně vybavenou komunikaci najdete na internetovém e-shopu společnosti Proznak Praha. Ta vám nabízí dopravní značení, lanová svodidla, městský mobiliář a další vybavení komunikací. Jejich provozovny najdete v Praze, Kladně, Příbrami, Ostravě, Brně, Břeclavi a Třebíči.

Dopravní značení a další vybavení komunikací dodává PROZNAK Praha

Dopravní značení a další vybavení komunikací dodává PROZNAK Praha
Setkáváme se s nimi každý den a doprava by bez nich nebyla možná. Řeč je o dopravních značkách a dalším vybavení komunikací. Nejrůznější dopravní značení, vybavení a městský mobiliář prodává internetový obchod PROZNAK Praha, s.r.o..
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA PROZNAK Praha, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PROZNAK Praha, s.r.o.
www.proznak.cz
Adresa

Adresa

Pikovická 244/17
Praha 4 - Braník 147 00

info@proznakgroup.cz
+420 602 582 325


Najdete nás také zde:

ARES
captcha