PIRES s.r.o.
Montáž i revize plynových zařízení zajistí PIRES s.r.o.

Žádná průmyslová společnost se neobejde bez spolehlivého plynového zařízení. U něj je třeba nejdříve zajistit správnou montáž, která musí být provedena kvalitně. Následně je nutné při provozu stanice plynu pravidelně revidovat. Pokud hledáte vhodného partnera v tomto odvětví, doporučujeme společnost PIRES s.r.o. z města Třinec. Mezi jejich hlavní činnosti patří poskytování služeb pro průmysl, kde se starají převážně o instalaci a revize plynových zařízení a systémy průmyslových pecí.

Revize plynových zařízení, Třinec PIRES s.r.o.

Nezanedbávejte revize plynových zařízení

Každá firma využívající plynová zařízení je povinná zajistit jejich bezproblémový chod. Zařízení nesmí nikoho ohrožovat, v případě zjištění závady ji musí provozovatel co nejdříve odstranit. Samozřejmě by se o to neměl snažit nikdo nepovolaný, je lepší vše přenechat odborné společnosti. Mezi takové se řadí PIRES s.r.o., která své služby nabízí nejen v okolí města Třinec, ale také po celé České a Slovenské republice.
Firma Pires působí na českém trhu již pětadvacet let a od samých počátků se soustředí zejména na poskytování služeb v průmyslových odvětvích. Její hlavní specializací jsou hořákové a topné systémy průmyslových pecí, u kterých se stará nejen o jejich samotnou montáž, ale zabývá se také následnými opravami a revizemi. Stejné služby vám můžeme poskytnout i co se týče regulační stanice plynu nebo revize plynových zařízení.

S Pires vám žádná závada neunikne


Plynová zařízení jsou naší specializací. Nebojte se zeptat

Plynová zařízení i regulační stanice plynu pro vás zřídí naše společnost. V areálu sídla společnosti máme vybudované kompletní technické zázemí, které nám umožňuje poskytovat zákazníkům ten nejlepší servis. Máme k dispozici dílny, garáže i sklady, díky kterým můžeme všechny nabízené služby vykonávat s maximálním nasazením.
Naše firma pro vás má připravené široké portfolio služeb, zabývající se především oblastí plynových zařízení. Plynová zařízení pro nás představují komplexní zakázky, při nichž se věnujeme montáži i následnému servisu. Namontujeme pro vás rozvody, regulační řády i měřicí zařízení. Žádnou neznámou pro nás nejsou ani opravy, seřizování průmyslových pecí nebo třeba zaškolení obsluhy a následná poradenská činnost.
Montáže, opravy, revize i zkoušky, to vše klientům nabízíme. Vztahují se na tyto produkty:

• plynová zařízení
• regulační stanice
• průmyslové plynovody a spotřebiče
• rozvody technických plynů
• kompletní revizní činnost, vypracování provozních revizí
• hořákové systémy firmy Kromschröder
• kompletní servis k armaturám firmy Protego
• obchodní zastoupení firmy BEDA Oxygentechnik

Jestliže i vy máte co dočinění s průmyslovou oblastí, ve které je nutné provádět revize plynových zařízení či zavést regulační stanice plynu, obraťte se s těmito zakázkami na společnost Pires z Třince.

Poradíme si s komplexními zakázkami i s dílčími úkonyVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.pires.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Firma Pires s.r.o. sídlí v Třinci a zabývá se hořákovými a topnými systémy průmyslových pecí, rozvody technických a topných plynů, modernizací starých regulačních stanic a mnoho dalšího

Firma Pires s.r.o. sídlí v Třinci a zabývá se hořákovými a topnými systémy průmyslových pecí, rozvody technických a topných plynů, modernizací starých regulačních stanic a mnoho dalšího

Pomohou vám vybrat vhodné nové zařízení nebo zmodernizují staré. Poradí s výběrem nebo představí možnosti, které jsou v dnešní době na trhu. Průmyslové pece, hořákové systémy, zabezpečovací prvky nebo rekonstrukce či modernizace průmyslových pecí, to vše je samozřejmě možné.

Vydáno 17.08.2017Vydáno 27.10.2015
245 Zhlédnutí
Topováno 28.05.2020

Plynové průmyslové pece a ohřevy pánví

Plynové průmyslové pece a ohřevy pánví

Kompletní dodávky plynových průmyslových pecí a ohřevů pánví a mezipánví

Hořáky a hořákové systémy

Hořáky a hořákové systémy

Hořáky a hořákové systémy – dodávky, pravidelný servis, prodej náhradních dílů

Regulační stanice a plynová zařízení

Regulační stanice a plynová zařízení

Plynová zařízení a regulační stanice včetně servisu, rekonstrukce a prodeje náhradních dílů