Prodej nových náhradních dílů značek Kromschroder, LBE, Beda Oxygen, Protego a Weishaupt

PIRES s.r.o.

Prodej nových náhradních dílů značek Kromschroder, LBE, Beda Oxygen, Protego a Weishaupt

Montáž i revize plynových zařízení zajistí PIRES s.r.o.

Žádná průmyslová společnost se neobejde bez spolehlivého plynového zařízení. U něj je třeba nejdříve zajistit správnou montáž, která musí být provedena kvalitně. Následně je nutné při provozu stanice plynu pravidelně revidovat. Pokud hledáte vhodného partnera v tomto odvětví, doporučujeme společnost PIRES s.r.o. z města Třinec. Mezi jejich hlavní činnosti patří poskytování služeb pro průmysl, kde se starají převážně o instalaci a revize plynových zařízení a systémy průmyslových pecí.

Revize plynových zařízení, Třinec PIRES s.r.o.

Nezanedbávejte revize plynových zařízení

Každá firma využívající plynová zařízení je povinná zajistit jejich bezproblémový chod. Zařízení nesmí nikoho ohrožovat, v případě zjištění závady ji musí provozovatel co nejdříve odstranit. Samozřejmě by se o to neměl snažit nikdo nepovolaný, je lepší vše přenechat odborné společnosti. Mezi takové se řadí PIRES s.r.o., která své služby nabízí nejen v okolí města Třinec, ale také po celé České a Slovenské republice.
Firma Pires působí na českém trhu již pětadvacet let a od samých počátků se soustředí zejména na poskytování služeb v průmyslových odvětvích. Její hlavní specializací jsou hořákové a topné systémy průmyslových pecí, u kterých se stará nejen o jejich samotnou montáž, ale zabývá se také následnými opravami a revizemi. Stejné služby vám můžeme poskytnout i co se týče regulační stanice plynu nebo revize plynových zařízení.

S Pires vám žádná závada neunikne


Plynová zařízení jsou naší specializací. Nebojte se zeptat

Plynová zařízení i regulační stanice plynu pro vás zřídí naše společnost. V areálu sídla společnosti máme vybudované kompletní technické zázemí, které nám umožňuje poskytovat zákazníkům ten nejlepší servis. Máme k dispozici dílny, garáže i sklady, díky kterým můžeme všechny nabízené služby vykonávat s maximálním nasazením.
Naše firma pro vás má připravené široké portfolio služeb, zabývající se především oblastí plynových zařízení. Plynová zařízení pro nás představují komplexní zakázky, při nichž se věnujeme montáži i následnému servisu. Namontujeme pro vás rozvody, regulační řády i měřicí zařízení. Žádnou neznámou pro nás nejsou ani opravy, seřizování průmyslových pecí nebo třeba zaškolení obsluhy a následná poradenská činnost.
Montáže, opravy, revize i zkoušky, to vše klientům nabízíme. Vztahují se na tyto produkty:

• plynová zařízení
• regulační stanice
• průmyslové plynovody a spotřebiče
• rozvody technických plynů
• kompletní revizní činnost, vypracování provozních revizí
• hořákové systémy firmy Kromschröder
• kompletní servis k armaturám firmy Protego
• obchodní zastoupení firmy BEDA Oxygentechnik

Jestliže i vy máte co dočinění s průmyslovou oblastí, ve které je nutné provádět revize plynových zařízení či zavést regulační stanice plynu, obraťte se s těmito zakázkami na společnost Pires z Třince.

Poradíme si s komplexními zakázkami i s dílčími úkony


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.pires.cz

Vydáno 27.10.2015
318 Zhlédnutí
Topováno 16.05.2023
FIREMNÍ ČLÁNKY

Firma Pires s.r.o. sídlí v Třinci a zabývá se hořákovými a topnými systémy průmyslových pecí, rozvody technických a topných plynů, modernizací starých regulačních stanic a mnoho dalšího

Firma Pires s.r.o. sídlí v Třinci a zabývá se hořákovými a topnými systémy průmyslových pecí, rozvody technických a topných plynů, modernizací starých regulačních stanic a mnoho dalšího
Pomohou vám vybrat vhodné nové zařízení nebo zmodernizují staré. Poradí s výběrem nebo představí možnosti, které jsou v dnešní době na trhu. Průmyslové pece, hořákové systémy, zabezpečovací prvky nebo rekonstrukce či modernizace průmyslových pecí, to vše je samozřejmě možné.
PODSTRÁNKY

Plynové průmyslové pece a ohřevy pánví

Plynové průmyslové pece a ohřevy pánví
Kompletní dodávky plynových průmyslových pecí a ohřevů pánví a mezipánví

Hořáky a hořákové systémy

Hořáky a hořákové systémy
Hořáky a hořákové systémy – dodávky, pravidelný servis, prodej náhradních dílů

Regulační stanice a plynová zařízení

Regulační stanice a plynová zařízení
Plynová zařízení a regulační stanice včetně servisu, rekonstrukce a prodeje náhradních dílů
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PIRES s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PIRES s.r.o.
www.pires.cz
Adresa

Adresa

Míru 45
Třinec 739 61

sekretariat@pires.cz
+420 558 323 555


Najdete nás také zde:

ARES
captcha