Průmyslové plynovody a spotřebiče, plynové zařízení - opravy, revize, zkoušky

PIRES s.r.o.

Průmyslové plynovody a spotřebiče, plynové zařízení - opravy, revize, zkoušky

Kompletní dodávky plynových průmyslových pecí a ohřevů pánví a mezipánví

Na dodávky plynových průmyslových pecí a ohřevů pánví se specializuje profesionální renomovaná společnost PIRES s.r.o. z Třince. V rámci našich služeb vám nabídneme odborné poradenství, zpracování technické dokumentace, výrobu požadovaného typu průmyslové pece a ohřevu pánví, montáž hořákového systému, instalaci řídicího systému a seřízení, uvedení do provozu, záruční a pozáruční sevis. Provádíme rovněž rekonstrukce topného systému včetně měření, regulace a řízení. O kvalitě našich produktů a precizně realizovaných zakázkách vypovídá získaná certifikace podle normy ISO 9001:2008.

Dodávky plynových průmyslových pecí zajišťuje společnost PIRES s.r.o. Třinec

Dodávka plynových pecí v nejvyšší kvalitě s maximální úsporou paliva

Systémy plynových pecí v nejvyšší kvalitě, minimální poruchovost, maximální úspora paliva i za využití rekuperačních hořáků jsou v dodávkách plynových pecí naší prioritou pro zajištění co nejefektivnějšího provozu. V oblasti plynových pecí za nás hovoří úspěšné realizace například žíhací pece, tavicí pece, tunelové pece, vozové pece, karuselové pece, krokové či popouštěcí pece. Dodávku plynových pecí realizujeme ve spolupráci se spolehlivými partnery, se zákazníkem vždy předem konzultujeme řídicí systém plynové pece, zpracujeme vizualizaci v nejoptimálnějším režimu podle potřeb obsluhy zařízení.

Dodávka plynových pecí


Dodávka ohřevů pánví, mezipánví a jiných nádob včetně technické dokumentace

V oblasti ohřevu pánví nabízíme dodávku ohřevů mezipánví, pánví a jiných nádob. Od poradenství, cenové nabídky, zpracování technické dokumentace, přes samotnou výrobu víka včetně příslušenství a dalších periferií, až po montáž hořákového a řídicího systému s důrazem na pečlivost v každém kroku realizace ohřevu pánví a mezipánví dosahujeme co nejlepších výsledků kvality, o čemž vypovídají naše úspěšně provedené zakázky ve slévárenském a ocelářském průmyslu týkající se ohřevu a vysušování pánví a mezipánví.

Dodávka ohřevů pánví, mezipánví


Rekonstrukce topného systému, ropných hořáků včetně měření, regulace a řízení

Zaměřujeme se rovněž na rekonstrukce ropných hořáků a s tím související měření, regulace a řízení. Využijte našich odborných zkušeností, získaných četnými rekonstrukcemi plynových pecí různého typu – karuselových, žíhacích, vozových, tunelových, krokových, tavicích či popouštěcích pecí a ohřevů mezipánví i pánví kyslíkopalivovým hořákem. Kvalita odvedené práce je naší prioritou.

Rekonstrukce topného systému, ropných hořáků


PODSTRÁNKY

Plynové průmyslové pece a ohřevy pánví

Plynové průmyslové pece a ohřevy pánví
Kompletní dodávky plynových průmyslových pecí a ohřevů pánví a mezipánví

Hořáky a hořákové systémy

Hořáky a hořákové systémy
Hořáky a hořákové systémy – dodávky, pravidelný servis, prodej náhradních dílů

Regulační stanice a plynová zařízení

Regulační stanice a plynová zařízení
Plynová zařízení a regulační stanice včetně servisu, rekonstrukce a prodeje náhradních dílů
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PIRES s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PIRES s.r.o.
www.pires.cz
Adresa

Adresa

Míru 45
Třinec 739 61

sekretariat@pires.cz
+420 558 323 555


Najdete nás také zde:

ARES
captcha