AZ Vojtíšek
Jiří VojtíšekZimní zahrada se stane perlou vašeho interiéru. Realizace ale vyžaduje odbornost

Zimní zahrada dokáže výrazně změnit a ozvláštnit interiér každého domu. Obliba zimních zahrad mezi lidmi stále stoupá. Je však třeba říci, že zimní zahrada je poměrně náročnou stavbou, která vyžaduje odborné vedení. Realizací zimních zahrad se dlouhodobě zabývá společnost AZ Jiří Vojtíšek, která se může pyšnit know-how, které zahrnuje i stavbu cenově dostupné zimní zahrady v provedení střecha-stěna.

Zimní zahrada

Přednosti zimních zahrad

Zimní zahrada přináší majitelům hned několik výhod. Je třeba říci, že u většiny domů lze zimní stavbu postavit dodatečně, i když se na ni při plánování stavby domu vůbec nemyslelo. Zimní zahrada na rozdíl od venkovních pergol umožňuje využití během celého roku. Je místem odpočinku, často se přitom jedná o nejhezčí prostory v celém domě.

Pokud se rozhodnete pro realizaci zimní zahrady, výrazně se vám rozšíří obytný prostor a tedy i kvalita bydlení. Zimní zahrada vypadá skvěle jak z pohledu exteriéru, tak interiéru. Kromě vzhledu a komfortu má však zimní zahrada ještě jednu důležitou přednost. Vytváří totiž tepelný zisk díky pasivnímu solárnímu systému.

Realizace zimních zahrad – od návrhu přes výstavbu


Individuální řešení zimní zahrady

Zimní zahradu lze postavit jen stěží podle jednotného mustru. Každá stavba svým tvarem i celkovým vzhledem vyžaduje odlišný přístup při realizaci zimních zahrad. Firma AZ Jiří Vojtíšek poskytuje individuální přístup při návrhu všech zimních zahrad. To v praxi znamená, že před podpisem smlouvy a před zahájením samotné stavby jsou probrány veškeré detaily a klient bude mít ucelenou a komplexní představu, jak bude jeho zimní zahrada ve výsledku vypadat.

Individuální přístup je nezbytný pro spokojenost na obou stranách. Součástí systémového řešení zimní zahrady je upřesnění informací, jako je tvar, materiál, barevné provedení, provedení skla, využití doplňků a další. Současně taktéž bude provedena kalkulace zimní zahrady.

Díky individuálnímu přístupu bude zimní zahrada odpovídat přesně vašim požadavkům


Zimní zahrada – obývací pokoj i skleník

Funkce zimní zahrady mohou být různé, již před samotnou realizací je dobré mít představu o tom, za jakým účelem bude využívána. Zimní zahrada může fungovat jako plnohodnotný obývací prostor. V takovém případě vyžaduje návrh a stavba odlišný přístup jak na rozměry a tvar, tak na vytápění.

Zimní zahrada však může plnit také funkci předsíně či skleníku. Součástí individuálního přístupu firmy je také ujasnění této problematiky, na základě toho bude následně navrženo ideální provedení vzhledem ke konkrétnímu místu. Zimní zahrada má působit nenásilně, být sepjatá s okolní přírodou a přesto být funkční. Firma AZ Jiří Vojtíšek vám takovou zimní zahradu ráda zrealizuje.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.azvojtisek.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Plastová i hliníková okna pomáhají při šetření energií

Plastová i hliníková okna pomáhají při šetření energií

Okna jsou velmi důležitou součástí každého domu či bytu. Pokud jsou však stará nebo poškozená, způsobují nejen velké úniky energií, ale také nevypadají dobře. Pokud jste se rozhodli, že je na čase okna vyměnit a pořídit hliníková nebo plastová okna, obraťte se na firmu AZ Jiří Vojtíšek, která pro vás pracuje již od roku 1995. Zajistí a provede montáž plastových oken i hliníkových oken podle všech předpisů a norem a s maximální precizností.

Vydáno 27.10.2015
Zateplení fasád pomocí certifikovaných zateplovacích systémů

Zateplení fasád pomocí certifikovaných zateplovacích systémů

Firma AZ Jiří Vojtíšek nabízí komplexní stavební a zednické práce. Kromě prodeje a montáže plastových a hliníkových oken, vchodových domů, zimních zahrad či celkových rekonstrukcí staveb provádí také odborné zateplování fasád. Při tomto typu zateplování domů využívá firma certifikované zateplovací systémy EKOLAK od společnosti COLORLAK a.s., které zajišťují kvalitní izolaci. V případě přání klienta je možné po domluvě využít i jiné zateplovací systémy.

Vydáno 16.11.2015Vydáno 05.11.2015
244 Zhlédnutí
Topováno 15.07.2016