Zateplení fasád pomocí certifikovaných zateplovacích systémů

Firma AZ Jiří Vojtíšek nabízí komplexní stavební a zednické práce. Kromě prodeje a montáže plastových a hliníkových oken, vchodových domů, zimních zahrad či celkových rekonstrukcí staveb provádí také odborné zateplování fasád. Při tomto typu zateplování domů využívá firma certifikované zateplovací systémy EKOLAK od společnosti COLORLAK a.s., které zajišťují kvalitní izolaci. V případě přání klienta je možné po domluvě využít i jiné zateplovací systémy.

Zateplení domů, AZ Jiří Vojtíšek

Vytvoření nezávazné nabídky zateplení fasády zdarma

Firma si zakládá na individuálním přístupu ke klientovi a staví na možnosti vytvoření nezávazné nabídky zateplení domu zdarma. To zahrnuje reálnou návštěvu staveniště, prohlídku objektu a dořešení detailů. Na místě tak budou s klientem projednány technické parametry jako síla izolantu, struktura omítky, barevné provedení ad. To vše vede k přesné cenové kalkulaci zateplení domu. Všechny tyto úkony jsou prováděny zdarma, až po vzájemné domluvě a odsouhlasení nabídky klientem je vytvořena smlouva a jsou zahájeny samotné práce zateplení fasád.


Výhody zateplení domů jsou zřejmé na první pohled

Zateplování budov je velmi vyhledávanou stavební úpravou. Jedná se totiž o vcelku nenáročnou a cenově přijatelnou úpravu, díky které lze ušetřit až 60 % výdajů na vytápění. Především starší domy trpí špatnou tepelnou izolací a zateplení fasády dokáže tepelné ztráty ve velké míře zamezit. Investice do zateplení fasády se tak během několika málo let bezpochyby vrátí.

Zateplení domu má však mnohem více technických výhod. Kromě samotných úspor na energie přinese zateplení fasády mnohem snazší a rychlejší dosažení tepelného komfortu, navíc funguje i jako zvuková izolace. Zateplení domu je také ekologické a přináší vyšší odolnost proti stárnutí celkového objektu.

Zateplení fasády přinese úsporu energie, ale také vyšší komfort nebo zvukovou izolaci


Zateplení fasády fasádním polystyrénem

Mezi tradiční způsoby izolování stěn řadíme zateplení fasády fasádním polystyrenem. Tato metoda je nejjednodušší především pro jednoduchost realizace, vhodná je přitom jak při zateplování novostaveb, tak při rekonstrukcích. Pří zateplení tímto způsobem se na stěny lepí jednotlivé pevné desky z polystyrenu, ty jsou následně ukotveny a poté se povrchově upravují do různých odstínů a struktur dle přání zákazníka. Vybrat si přitom můžete hned z několika tlouštěk polystyrénových desek podle energetické třídy.


Zateplení fasády minerální vatou

Dalším tradičním způsobem izolace je zateplení fasády minerální vatou. Nejčastěji se provádí u zděných objektů, bez problémů lze však aplikovat i na dřevostavby. Při zateplení fasády minerální vatou se používají speciální fasádní desky, které se lepí na stěnu. Následně se kromě lepení mechanicky kotví a omítají stejně jako u zateplení polystyrenem. Jde o jednoduché a cenově přijatelné řešení, jak docílit kvalitního zateplení domu.

I když jsou vlastnosti izolace u obou metod podobné, pro některé realizace je vhodnější použití minerální vaty, pro některé zase polystyrénových desek. Firma AZ Jiří Vojtíšek se postará o to, aby zateplení vašeho domu bylo provedeno s maximální přesností a pečlivostí při využití ideálního materiálu, který bude odpovídat Vašim požadavkům.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.azvojtisek.cz

Vydáno 16.11.2015
110 Zhlédnutí
Topováno 28.07.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Plastová i hliníková okna pomáhají při šetření energií

Plastová i hliníková okna pomáhají při šetření energií
Okna jsou velmi důležitou součástí každého domu či bytu. Pokud jsou však stará nebo poškozená, způsobují nejen velké úniky energií, ale také nevypadají dobře. Pokud jste se rozhodli, že je na čase okna vyměnit a pořídit hliníková nebo plastová okna, obraťte se na firmu AZ Jiří Vojtíšek, která pro ...

Zimní zahrada se stane perlou vašeho interiéru. Realizace ale vyžaduje odbornost

Zimní zahrada se stane perlou vašeho interiéru. Realizace ale vyžaduje odbornost
Zimní zahrada dokáže výrazně změnit a ozvláštnit interiér každého domu. Obliba zimních zahrad mezi lidmi stále stoupá. Je však třeba říci, že zimní zahrada je poměrně náročnou stavbou, která vyžaduje odborné vedení. Realizací zimních zahrad se dlouhodobě zabývá společnost AZ Jiří Vojtíšek, která se ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA AZ Vojtíšek Jiří Vojtíšek
WEBOVÁ STRÁNKA
AZ Vojtíšek
azvojtisek.cz
Adresa

Adresa

1. máje 322
Moravské Budějovice 676 02

azvojtisek@azvojtisek.cz
+420 606 175 832


Najdete nás také zde:

ARES
captcha