Kamenictví AUG-FRED navazuje na tradici předků

Přestavujete dům a přemýšlíte, z jakého materiálu si pořídit některé vybavení? Máte dřevěné podlahy, koženou sedačku, ale stále máte pocit, že vašemu domu něco chybí? A co takhle do interiéru začlenit kámen? Společnost AUG-FRED nabízí kamenné schody, krby, kuchyňské linky a mnoho dalšího. Kámen je to pravé pro váš domov.

Kuchyňské linky z kamene, kamenictví

Vše začalo zálibou ve výrobcích z kamene

Kamenictví AUG-FRED má dlouhou tradici. Vše začalo už za našeho dědečka, otce a strýce, kteří se ve své době nadchli pro kámen a začali z něj vytvářet nejrůznější výrobky. Společnými silami zdokonalovali schody, parapety nebo třeba pomníky. Mnoho z jejich zkušeností jsme načerpali i my, a tak jsme v roce 1991 převzali rodinnou štafetu a založili naši firmu. Dnes se profesionálně věnujeme výrobě bytových a interiérových doplňků i pomníků. Stále si ale zachováváme odkaz našich předků a práci děláme s úctou k tradici a poctivé práci.


Vyrobíme pro vás pomníky se speciálním odkazem

Jeden z našich výrobních programů je zaměřený na pomníkové díly a kamenné desky. Nabízíme vám výrobu náhrobních kamenů a rámů z přírodních kamenů. Dále se specializujeme na řezání a leštění žuly i mramoru. Samozřejmostí je i sekání, stříbření, zlacení a barvení písma. Jsme schopní vyrobit vám pamětní desku přesně podle vašich představ. Přejete si na ní mít speciální odkaz? Pro nás to není žádný problém, vše pro vás rádi zařídíme. Máte rádi eleganci? Pak vás jistě zaujme nabídka kostelních a hřbitovních doplňků od italské firmy Caggiati, které jsme pro vás připravili.

Pomníky a kamené desky


Kámen nikdy nevyjde z módy

Druhý z našich výrobních programů je zaměřený na bytové a interiérové doplňky. Nabízíme vám nekonečně mnoho řešení, jak obohatit váš interiér. Že jste nad kamenem nikdy nepřemýšleli? Pak by vás mohl přesvědčit fakt, že kámen má obrovskou životnost, snadno se udržuje a bude vždy moderní a stylový. Kamenictví AUG-FRED nabízí následující bytové doplňky:

• kamenné schody (nástupnice, podstupnice)
• krbové obložení
• mramorové a žulové dlažby
• okenní parapety (vnitřní a venkovní)
• barové a zahradní stoly
• koupelnové doplňky (k umyvadlům)
• pracovní kamenné desky
• kuchyňské linky

Děláte si hlavu s tím, jak vyřešíte dopravu výrobků z kamene? Pak si s tím nedělejte starosti, zajistíme pro vás dopravu a montáž veškerého našeho sortimentu. Stačí si jen vybrat v našem kamenictví a o vše ostatní se už postaráme.

Galerie - kuchyňské desky


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.aug-fred.cz

Vydáno 29.11.2015
405 Zhlédnutí
Topováno 04.10.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Onyxová stěna - luxusní prvek, který již nemusíte obdivovat jen ve vile Tugendhat

Onyxová stěna - luxusní prvek, který již nemusíte obdivovat jen ve vile Tugendhat
Když se řekne onyxová stěna, snad každému se vybaví slavná vila Tugendhat. Onyxová stěna ve věhlasné brněnské vile funguje v minimalistickém interiéru jako výrazný designový prvek, který vyniká nejen svou hrou se světlem. A stejně dobře může onyx posloužit i u vás doma, kde posune vzhled celého ...

Výroba náhrobků i pomníků z přírodního kamene či žuly

Výroba náhrobků i pomníků z přírodního kamene či žuly
Přírodní kámen je materiál vyzařující elegancí, klidem a svým způsobem i luxusem. Užívá se k výrobě bytových doplňků, krbů, schodů, parapetů pracovních desek a dalších prvků. Díky svým vlastnostem z něj také společnost Auf-Fred vyrábí špičkově zpracované náhrobní desky, pomníky i hroby samotné.
PODSTRÁNKY

Výroba pomníků a náhrobků

Výroba pomníků a náhrobků
Zpracování kamene za účelem výroby a renovace náhrobků v kamenictví s dlouholetou tradicí

Výroba nábytku z kamene

Výroba nábytku z kamene
Výroba nábytku a bytových doplňků z kamene - kuchyňské linky, koupelnový nábytek, ale i schody a podlahy

Kámen v exteriéru

Kámen v exteriéru
Kamenické práce pro Váš exteriér - zahradní nábytek z kamene a výroba kvalitní žulové nebo mramorové dlažby
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BETON. A KAMEN. AUG-FRED Schlischka & Wollný
WEBOVÁ STRÁNKA
BETON. A KAMEN. AUG-FRED
www.aug-fred.cz
Adresa

Adresa

Dubová 782
Kobeřice 747 27

wollny@aug-fred.cz
+420 553 657 247


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha