Nové výtahy i jejich rekonstrukce zajistí Elvýz

Všechny technologie se ubírají neustále kupředu a jinak tomu není ani v případě výtahů. Výtahy jsou podstatnou součástí většiny bytových domů, ale také nezbytným vybavením výškových budov. Mezi takové patří nákupní centra nebo nemocnice. Nepostradatelné jsou pro matky s kočárky, pro starší lidi, vozíčkáře,... Pokud jste majiteli výtahu nebo nemovitosti s výtahy, měli byste uvažovat o případné rekonstrukci nebo vylepšení stávajícího systému. K tomu vám dopomůže společnost Elvýz, která zajišťuje také revize a opravy výtahů.

Výtahy, ELVÝZ, s.r.o.

Nebojte se získat výtahy se vším všudy

V dnešní době je pro nás nepředstavitelné ve vyšších budovách využívat schodiště. S postupným nárůstem metrů u většiny budov jsou i výtahy jejich nezbytnou součástí. Pokud hledáte spolehlivého partnera, který dodává kvalitní výtahy formou komplexních služeb, vsaďte na společnost Elvýz. Tato firma instaluje nové výtahy, plně se zaručuje za jejich montáž a následný servis výtahů včetně oprav.
Firma Elvýz vám v současné době může nabídnout komplexní nabídku výtahů a výtahových šachet. Můžete od nich očekávat tyto služby:

• Kompletní projekce
• Dodávka
• Montáž
• Záruční i pozáruční servis

K tomu všemu disponuje Elvýz plnohodnotným týmem zaměstnanců, díky kterým tento kvalifikovaný servis zvládá naprosto s přehledem. Můžete se tak těšit na nové výtahy, které vám budou sloužit mnoho let. Nemusíte se ani obávat o jejich servis a složitě hledat někoho, kdo vám jej zajistí.

Kompletní servis výtahů zajistí kvalifikovaný personál


Důležitá je celková koncepce výtahů

Dodáme vám výtahy, které přesně zapadnou do celkového konceptu budovy. Vnější prostor výtahu upravíme přesně podle vašich představ, aby každý cestující měl ve výtahu pocit komfortu a současně bezpečí. Výtahy od společnosti Elvýz bude každý denně využívat s radostí.
Jestliže jste součástí společenstva vlastníků nemovitostí a máte v plánu zlepšovat stav vaší budovy, vsaďte na nové výtahy. Elvýz má s touto agendou bohaté zkušenosti, které sbírá již od roku 1991, kdy došlo k privatizaci státního Kovopodniku města Brna a jeho odloučeného pracoviště ve Znojmě. Právě servis výtahů byl hlavní oblastí, kterou se toto pracoviště zabývalo a společnost Elvýz tento servis převzala.
Při oplášťování výtahových šachet používáme materiály CETRIS nebo Fermacell přesně dle vašich požadavků. U nás se můžete spolehnout na přesnost, máme zavedený systém jakosti ISO 9001:2000 a také jsme držiteli certifikátu. O prestiži našeho podnikání svědčí i to, že jsme členy Českého sdružení pro výtahovou techniku od počátku jejího založení.

Společnost Elvýz je držitelem všech oprávnění a certifikátů


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.elvyz.cz

Vydáno 20.11.2015
66 Zhlédnutí
Topováno 13.02.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

O revize, zkoušky a servis výtahů se postará ELVÝZ

O revize, zkoušky a servis výtahů se postará ELVÝZ
Výtahy k dopravě osob a nákladů je potřeba odborně zkontrolovat a vyzkoušet jednou za tři roky, nákladní výtahy jednou za šest let. Několikrát do roka je také nutná odborná prohlídka výtahů. Hledáte firmu, která se o kontroly i prohlídky postará? Obraťte se na společnost ELVÝZ, s.r.o.. Jsme ...

Servis výtahů i jejich revize zajistíme s přehledem

Servis výtahů i jejich revize zajistíme s přehledem
Výtahy jsou v dnešním světě nepostradatelnou součástí většiny budov. Hojně je využíváme, u několikapatrových staveb je pro nás zcela nepředstavitelné chodit po schodech. Vzhledem k jejich každodennímu provozu je důležité je servisovat u odborné firmy. Společnost Elvýz zajišťuje opravy a revize ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ELVÝZ, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ELVÝZ, s.r.o.
www.elvyz.cz
Adresa

Adresa

Suchohrdelská 2211/16
Znojmo 669 02

elvyz@elvyz.cz
+420 515 225 870


Najdete nás také zde:

ARES
captcha