Výstavba montovaných hal pro průmysl, sport i obchod

Montované haly se v současnosti upřednostňují jako stavby pro většinu velkých objektů. Výstavba průmyslových hal, ale také např. hal sportovních je výsadou společnosti RUCHSTAV BUIDING a.s., která se touto činností zabývá. Výstavba hal je provedena v krátkém čase za příznivé ceny, většina budov je poskytována na klíč.

Montované průmyslové haly

Zaměření společnosti RUCHSTAV BUILDING a.s.

Společnost se zabývá výstavbou, dodávkami a montáží montovaných hal včetně opláštění z OS Astron. Výstavba průmyslových hal je založena na přímé dodávce pro investora či formou poddodávky pro vyššího zhotovitele. Firma garantuje kvalitu montované haly, dodávku zajistí ve velmi krátkém čase. Minimální garanční lhůta na výstavbu hal i montáže je 60 měsíců. Za běžných podmínek trvá výstavba montovaná haly 8 až 12 měsíců.

Výstavba, dodávka a montáž montovaných hal


Montované stavby pro průmysl, obchod i sport

Montované stavby jsou díky své variabilitě a flexibilitě vhodné pro průmysl, právě výstavba průmyslových hal bývá v této oblasti dominantní. Univerzálnost montovaných hal však dokazují referenční stavby společnosti. Skladová hala KOFOLA, ale i zimní stadion v Humpolci, výstavní haly na Letňanech či supermarkety pochází právě z dílny RUCHSTAV BUILDING, a.s. Společnost během svého působení zajistila výstavbu hal o celkové rozloze přes 250 000 m2.


Nosná konstrukce montovaných hal

Montované haly jsou k dispozici v několika provedeních. Podle typu existují montované stavby s ocelovou nosnou konstrukcí, dále pak s nosnou konstrukcí ze železobetonu či dřeva. U jednopodlažních staveb existuje i kombinované řešení, kdy jsou sloupy z železobetonu a střešní konstrukce z oceli.

Při výstavbě průmyslových hal je myšleno i na další využití prostoru a práce v oblasti průmyslu, proto jsou montované haly stavěny tak, aby bylo možné nainstalovat do haly mostové jeřáby nebo kladkostroje. Konstrukce mohou být dále opatřeny nátěrem či protipožárními úpravami. Montované haly jsou jednolodní či vícelodní, po domluvě s klientem budou dodány i s mezistropy a jeřábovými drahami.

Nosná konstrukce montovaných hal


Výstavba hal dle přání zákazníka

Při výstavbě průmyslových hal veškeré hodnoty (např. konstrukční výška, vzdálenost jednotlivých rámů, šířka haly, rozpětí, zatížení, doplňky) reflektují přání zákazníka. Ačkoliv je samotný návrh a výstavba hal v kompetenci RUCHSTAV BUILDING, a.s., cílem je maximálně vyjít vstříc požadavkům klienta a provést výstavbu tak, aby současně odpovídala přísným stavebním předpisům. Kompletní výstavba průmyslových hal od jeho návrhu po předání při kladení důrazu na rychlost, kvalitu a spokojenost zákazníka je základní filozofií společnosti.Vydáno 07.12.2015
115 Zhlédnutí
Topováno 03.04.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Hledáte firmu, která vám postaví velkou halu, sklad nebo rozlehlou firmu? Pak se spolehněte na společnost Ruchstav Building a.s.

Hledáte firmu, která vám postaví velkou halu, sklad nebo rozlehlou firmu? Pak se spolehněte na společnost Ruchstav Building a.s.
Zaměřujeme se na všestrannost. Pomůžeme vám v každém ohledu a mnoho z daných staveb stavíme kompletně na klíč. Můžete se spolehnout na odborníka v oboru, který vás nezklame. Realizace stavebních záměrů nebyla nikdy jednodušší.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ruchstav Building a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
Ruchstav Building a.s.
ruchstav.cz
Adresa

Adresa

Tovární 537/8
Ostrava 709 00

luzarova@ruchstav.cz
+420 596 966 974


Najdete nás také zde:

ARES
captcha