Kvalitní střecha je základem každého domu

Řekněte dost nekvalitním střechám. Střecha by totiž měla vydržet celý život. A přesně tímto heslem se řídí společnost ELIS-střechy. Zaměstnává totiž jen ty nejpovolanější klempíře, pokrývače a tesaře. Výsledkem jejich precizně odvedené práce je pak střecha, kterou vám budou sousedi závidět. Kromě realizací šikmých a plochých střech provádíme také jejich rekonstrukce.


Střecha - to je komplex tvořený mnoha součástmi

Když se řekne střecha, každému se nejprve vybaví střešní křidlice. To je ale jen jedna součást, která je samozřejmě nejvíce viditelná. Ale za střechou se toho skrývá mnohem víc a je to mnohem složitější systém. Každá součást musí být perfektní, protože jedině tak vytvoříte dokonalou střechu, která vydrží celý život.

Vše začíná u tesařů. Ti montují krovy a nosné části střech. Umí toho ale mnohem víc - montují také příhradové vazníky, které zaručí přesnou a kvalitní konstrukci střechy. Atypické tvary pro ně proto nepředstavují vůbec žádný problém.

Po vytvoření základů nastupují na řadu pokrývači. Instalujeme tvrdé krytiny (tašky), ale i betternit, plechové profilované krytiny, folie nebo modifikované asfaltové šindele a pásy. Sledujeme nejnovější trendy v oblasti střešní pokládky. Nabídka je široká, proto vám rádi poradíme, který typ střechy je nejvhodnější zrovna pro váš dům.

Důležitou součástí realizace i rekonstrukce střech jsou pak klempířské práce. Provádíme návrhy a realizace okapových systémů. A to hliníkových, pozinkovaných, titanzinkových, měděných a z PVC. Využíváme kvalitní plechy: pozinkované, titanzinkové, měděné nebo poplastované. Každý druh se od sebe liší různými vlastnostmi.

Ošetření předchází nemocem

Precizně odvedená práce je sice základem kvalitní střechy, ale jako taková nestačí. O střechu je potřeba pečovat. Správná péče rapidně prodlouží její životnost. Proto v ELIS-střechy provádíme také hydroizolace a zateplení střech. Voda ani mráz se pak za žádných okolností nestanou nezvanými hosty ve vašem domě.

Znečišťovateli střech jsou i ptáci. I s nimi si v ELIS-střechy umíme poradit. Instalujeme totiž ochranný systém proti usedání ptactva na budovy. Dalším nepřítelem střech je sluneční záření. Izolatérské folie, které využíváme, jsou proto ošetřeny povrchovou ochrannou proti UV záření. Využijete je nejenom na šikmých střechách, ale také na balkonech, terasách, v garážích a v mnohých dalších.

ELIS-střechy poskytují komplexní servis

O zákazníky pečujeme nejenom vytvořením dokonalé střechy. Poskytujeme také spoustu doprovodných služeb. Na začátku naší spolupráce je nezávazná a bezplatná prohlídka staveb a vytvoření návrhů (i cenových). Na konci spolupráce zajišťujeme likvidaci odpadu, poskytneme záruku a po domluvě umožňujeme splátkový servis. Sídlo naší společnosti je v Hulíně, ale působíme v celém okolí Kroměříže a Zlína.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.elis-strechy.cz

Vydáno 05.06.2014
295 Zhlédnutí
Topováno 09.12.2015
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kvalitní střecha je důležitou podmínkou pro pohodlí v domě

Kvalitní střecha je důležitou podmínkou pro pohodlí v domě
Přesto, že je střecha až na samotném vrchu domu, je jedním ze základů každé stavby. Bez střechy se žádná budova neobejde a čím kvalitnější střechu budete mít, tím lépe se vám bude v domě žít. Pokud máte pocit, že by si váš dům zasloužil střechu lepší, obraťte se na firmu ELIS-střechy. Ať už je ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ELIS-střechy s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ELIS-střechy s.r.o.
www.elis-strechy.cz
Adresa

Adresa

Švabinského nábřeží 1630/85
Kroměříž 767 01

elis@elis-strechy.cz
+420 603 842 396


Najdete nás také zde:

ARES
captcha