JOKR - montáže s.r.o.
Revize jeřábů a zdvihacích zařízení
Spolehlivé revize zdvihacích zařízení – od jeřábů až po kladkostroje a zvedáky

V naší společnosti se zabýváme se komplexními službami v oblasti zdvihacích zařízení, techniky a manipulačních prostředků. Zdvihací zařízení a jejich revize jsou stěžejním oborem naší společnosti, včetně nabídky komplexních dodávek, služeb a distribuce v tomto oboru.

revize zdvihacích zařízení - JOKR - montáže s.r.o.

Zdvihací zařízení – projektová a přípravná dokumentace

Dále se staráme také o zajištění projektové a přípravné dokumentace zdvihacích zařízení a jejich výrobu včetně komplexní dokumentace. Na trhu působíme již od roku 1991, a od této doby úspěšně plníme veškeré zakázky, při kterých se snažíme našim zákazníkům maximálně vyhovět.


Revize zdvihacích zařízení zajistí bezpečnost

Pravidelné revize jeřábů a dalších zdvihacích zařízení jsou z bezpečnostního hlediska nezbytné. Provádět je však mohou pouze kvalifikovaní revizní technici, kteří disponují patřičným oprávněním. Se zařizováním revize jeřábů či revize zdvihacích zařízení může být spoustu starostí. To se vám však u nás nestane, o vše se postaráme, a vy si nebudete muset s ničím okolo revize jeřábů či revize zdvihacích zařízení lámat hlavu. Naši pracovníci mají bohaté zkušenosti i veškeré vybavení pro provádění profesionální revize zdvihacích zařízení.

Revize jeřábů a zdvihacích zařízení


JOKR – revize jeřábů a další techniky, na které se můžete spolehnout

Naším hlavním cílem je poskytovat svým klientům pouze kvalitní služby a maximální péči, jelikož i sebemenší chyba při revizi jeřábů či revizi zdvihacích zařízení může mít fatální následky. Proto svou práci vykonáváme na 100% a děláme maximum, aby bylo vaše zdvihací zařízení nezávadné a hlavně bezpečné. Revize jeřábů a zdvihacích zařízení je úkol pro odborníky, kteří mají mnohaleté zkušenosti – a to vám v naší společnosti můžeme zaručit.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.jokr-krysl.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Školení jeřábníků a další obsluhy zdvihadel připraví zaměstnance na práci s technikou

Školení jeřábníků a další obsluhy zdvihadel připraví zaměstnance na práci s technikou

Zdvihací zařízení nemůže obsluhovat každý, ale pouze odborně vyškolený zaměstnanec. A proto v naší společnosti JOKR pravidelně pořádáme školení jeřábníků, které vás nebo vaše zaměstnance připraví na správou obsluhu zdvihacích zařízení.

Vydáno 16.12.2015Vydáno 16.12.2015
106 Zhlédnutí
Topováno 29.02.2020

Zdvihací zařízení, jeřáby, kladkostroje

Zdvihací zařízení, jeřáby, kladkostroje

Zdvihací zařízení, jeřáby, kladkostroje, uchopovací technika, vázací prostředky

Revize jeřábů a zdvihací techniky

Revize jeřábů a zdvihací techniky

Revize a opravy zdvihacích zařízení, jeřábů a kladkostrojů

Školení jeřábníků

Školení jeřábníků

Odborná školení jeřábníků, vazačů a obsluhy manipulační techniky