ALFA mlýn a balírna
Naděžda Feithová

Vydáno 05.01.2016
714 Zhlédnutí
Topováno 17.04.2017

Chlebová i celozrnná mouka ze mlýna, luštěniny, těstoviny i další zboží domácí výroby

Luštěniny, těstoviny, chlebová mouka, celozrnná mouka i různé směsi pro pečení chleba. To i mnohem více na vás čeká v nabídce společnosti ALFA mlýn a balírna. K dispozici je u nás mlýn, těstárna i linka na balení sypkých a zrnitých potravin. Mouky, těstoviny i další výrobky zdravé a racionální výživy u nás díky tomu vyrábíme od začátku až do konce.

těstoviny, luštěniny i mouky nejvyšší kvality

Chlebová mouka, celozrnná mouka i další výrobky přímo ze mlýna

Myslíte si, že mouka ze mlýna je už dávno minulostí? To jste na omylu. Náš mlýn totiž produkuje pšeničné, žitné i kukuřičné výrobky všeho druhu. V naší nabídce nechybí klasická chlebová mouka, zdravá celozrnná mouka ani nejrůznější směsi pro pečení chleba. Ve mlýně ale zpracováváme i ječmen na kroupy, loupeme hrách a další obiloviny. Mezi našimi produkty najdete také rozličné luštěniny i výrobky zdravé a racionální výživy.

U nás najdete luštěniny i produkty zdravé výživy


Těstárna nabízí domácí těstoviny

Ručně vyráběné a balené těstoviny vám pak přináší naše těstárna. Vaječné těstoviny u nás vyrábíme z vlastní mouky, a to hned na dvou těstárenských strojích. Nabízíme nejrůznější zavářky, přílohové těstoviny i nudle všech velikostí.

Těstoviny vyrábíme z vlastní mouky


Balení a doprava mouky, těstovin i luštěnin je pro nás samozřejmostí

Ve společnosti ALFA mlýn a balírna chceme nabízet klientům kompletní služby. Nezapomínáme proto ani na balení sypkých a zrnitých potravin. Mouka ze mlýna, těstoviny i luštěny jsou u nás baleny do malých balení i do velkých gastro balíků. Samozřejmostí je pak doprava zboží přímo k zákazníkovi. Ať už tedy chcete kvalitní suroviny pro domácí použití nebo pro svoji restauraci, jsme tu pro vás.