Dřevařské stroje – výroba, prodej i servis pro rámové pily i brusky OPL

Neexistuje dřevařský provoz, který by fungoval bez kvalitní profesionální dřevařské techniky. Společnost BINTER DS s.r.o. se zabývá pilařskou výrobou a prodejem dřevařských strojů (rozmítací i rámové pily, brusky OPL ad.). Kromě prodeje nové dřevařské technologie poskytuje služby v oblasti servisu a oprav starších strojů.

pilařská výroba Binter DS

Rozmítací pila

Jedním ze strojů pilařské výroby BINTER DS s.r.o. jsou rozmítací pily. Rozmítací pila je určena k dělení dřevěných polotovarů podélným řezáním. Umožňuje výběr ideálního typu pro vaše použití, vždy vychází z univerzální kostry. Společnost sestaví pilu podle požadovaných preferencí. Vybrat si můžete z několika výrobních programů.

Dřevařské stroje


Rámová pila RH 60

Dalším vyhledávaným dřevařským strojem je rámová pila RH 60, která je určena pro použití ve středních i vysokokapacitních provozech. Rámová pila je určena pro zpracování pilařských jehličnatých i listnatých metodou zpátkování či klasickou technologií pořezu naostro.

Rozmítací pily, rámové pily i brusky OPL


Brusky OPL

V nabídce společnosti naleznete také plně automatické ostřičky pilových listů OPL, které jsou určeny pro přímé broušení. Pokud tak budete využívat rozmítací nebo rámovou pilu, bruska OPL bude vynikajícím potřebným strojem, který zajistí ostrost listů. OPL umožňuje nastavení počtu cyklů broušení a automatický přísuv brusného kotouče.

Výše zmíněné produkty jsou pouze výběrem ze široké nabídky strojů BINTER DS. Na našem webu najdete kompletní portfolio produktů.Vydáno 21.03.2016
431 Zhlédnutí
Topováno 18.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Dřevařské stroje firmy Binter DS s.r.o.

Dřevařské stroje firmy Binter DS s.r.o.
Vyrábí klasické dvouetážové litinové rámové pily (katry), omítací, rozmítací a zkracovací kotoučové pily, prizmování kotoučové pily na zpracování agregátní hmoty, ostřičky pilových lisů, pásů a kotoučů včetně SK. Rádi vyrobíme i doplňkovou mechanizaci pro malé a střední pilařské provozy.

Výroba a servis dřevařských strojů pro zpracování pilařských výřezů

Výroba a servis dřevařských strojů pro zpracování pilařských výřezů
Společnost Binter DS s.r.o. se zabývá poskytováním služeb v oblasti výroby a servisu dřevařských strojů, které slouží ke zpracování pilařských výřezů. Dřevařským dílnám a pilám zajišťuje dodávku klasických dvouetážových rámových pil, dále kotoučových pil (rozmítacích, omítacích i zkracovacích) a ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Binter DS s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Binter DS s.r.o.
www.drevarske-stroje.cz
Adresa

Adresa

Žitná 527
Trutnov - Poříčí 541 03

ibinter@seznam.cz
+420 604 237 429


Najdete nás také zde:

ARES
captcha