Strojírenská výroba přesně dle předložené dokumentace

Strojírenská výroba kusových i malosériových zakázek, CNC obrábění, ale i distribuce prvků regulační techniky. To vše patří k činnosti společnosti SPA Praha. Zajistíme kompletní a přesnou výrobu strojních součástí, náhradních dílů i dodávku montážních celků či menších strojů. To vše přesně dle dokumentace zákazníka.

strojírenská výroba - převodníky

Zvládneme CNC obrábění, vrtání i povrchovou úpravu

Strojírenská výroba na zakázku je naším oborem již řadu let. Můžeme vám nabídnout přesné CNC soustružení, frézování, vrtání i broušení různými metodami. Pro vyrobené díly navíc zajistíme také chemicko-tepelné zpracování, pokovování, lakování i černění. Z vyrobených součástek pak zařídíme i montáž celých skupin.

Strojírenská výroba na zakázku


Regulační technika na míru

CNC obrábění ale není to jediné, co vám můžeme nabídnout. Zaměřujeme se také na výrobu, distribuci a servis regulační techniky. Seženete u nás například:

- Elektropneumatické převodníky
- Pneumatická relé
- Regulátory tlaku
- Boostery
- Pneumatické zesilovače

V oblasti návrhu a výroby strojů se na nás tak můžete stoprocentně spolehnout. Nezáleží na tom, jestli potřebujete vyrobit jednu součástku, sérií kusů nebo pneumatické relé. Strojírenská výroba je naší specialitou a vždy vyhovíme vašim požadavkům, ať jsou jakékoliv.

Regulační technika z kvalitních součástekVydáno 14.01.2016
182 Zhlédnutí
Topováno 10.05.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Měření a regulace Fairchild je zárukou prvotřídní kvality

Měření a regulace Fairchild je zárukou prvotřídní kvality
Komplexní služby od firmy SPA Praha s.r.o. a produkty pro strojírenskou výrobu prvotřídní kvality nejen vlastní výroby, ale i od světových značek, jsou zárukou spokojenosti každého zákazníka. V nabídce najdete strojírenskou techniku na zakázku, náhradní díly šité na míru, měřicí a regulační ...

Komplexní strojní výroba na zakázku: Montážní celky i jednotlivé díly

Komplexní strojní výroba na zakázku: Montážní celky i jednotlivé díly
SPA Praha je společnost s dlouholetou tradicí v oblasti strojírenství, která vyrábí strojní součásti a komponenty přesně dle zadání klienta. Výroba na zakázku dle individuálních požadavků spolu s bohatými zkušenostmi přináší zákazníkům jistotu, že zařízení bude spolehlivé a precizní. V SPA Praha ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA SPA Praha s.r.o. Výroba prvků regulační techniky Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
SPA Praha s.r.o.
www.spa-praha.cz
Adresa

Adresa

Mezi Vodami 1955/19
Praha 4 - Modřany 143 00

info@spa-praha.cz
+420 244 090 505


Najdete nás také zde:

ARES
captcha