Komplet elektromontážní práce - výškové elektropráce na montážní plošině

Eltom, s.r.o.

Komplet elektromontážní práce - výškové elektropráce na montážní plošině

Elektromontážní práce na nízkém i vysokém napětí v Ostravě a okolí

Elektromontážní práce se řadí k oblastem, které vyžadují pečlivost a kvalifikaci. Společnost ELTOM, s.r.o. poskytuje elektromontážní práce v oblasti NN i VN napětí do 22 kV, a to včetně venkovních trafostanic. Firma se tak pyšní nabídkou služeb, které pokrývají takřka veškeré elektromontážní práce, které mohou být v běžných podmínkách vyžadovány. Firma působí v Ostravě a v okolí a může se pochlubit řadou referencí, které dokazují její odbornost a kvalifikaci.

Elektromontážní práce, Ostrava, trafostanice

Výstavba i údržba zařízení venkovního osvětlení

Jednou z oblastí elektromontážních prací společnosti je výstavba a údržba zařízení VO, která zahrnuje především výstavbu nových venkovních i zemních kabelových vedení. Důležitou činností v této oblasti jsou také generální opravy VO, o které je zájem na mnoha místech v Ostravě a v okolí. Venkovní osvětlení má totiž jistou životnost, po generální opravě však může opět sloužit řadu let bez nutnosti nákupu nových kusů. Firma se dále zabývá provizorními opravami, odstraňováním poruch, výměnou vyhořelých zdrojů, čištěním či seřizováním spínačů.

Výstavba a údržba zařízení venkovního osvětlení


Elektromontážní práce NN, VN i trafostanic

Firma ELTOM, s.r.o. je držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001:2001, ČSN EN ISO 14 001 a ČSN OHSAS 18 001:2008 a také všech důležitých oprávnění, na základě kterých může vykonávat prakticky veškeré elektromontážní práce na NN i VN až do 22 kV. Na území Ostravy tak zajišťuje dodávku venkovních vedení NN včetně domovních přípojek, vč. montážní a údržbové práce. Důležitou oblastí je však dodávka a montáž venkovních VN vedení a také trafostanic 22/0,4 kV. Samozřejmostí je také vypracování kompletní projektové přípravy, samotné realizace i revize.


Bohaté reference a spolupráce s regionálními firmami

Společnost ELTOM, s.r.o. zajistila elektromontážní práce pro řadu obcí v okolí Ostravy a získala si tím spoustu pozitivních referencí. Důkazem toho jsou i referenční listy a osvědčení od jednotlivých obcí, které naleznete na internetových stránkách společnosti. Firma nabízí také možnost realizace elektromontážních prací na klíč – od projektové přípravy přes projekt až po realizaci.

ELTOM, s.r.o. disponuje bohatým vozovým parkem a odpovídajícím technickým vybavením. Zajišťuje také zemní práce, a to včetně provizorních i definitivních povrchových úprav. Zemní práce tak zahrnují vše od hloubení rýh přes rozebírání a pokládání chodníků a dlažby, bourání betonů a jejich lití až po položení drnu a osetí trávou. Nabízené služby v oblasti elektromontážních prací jsou tak vskutku komplexní a vyhoví všem požadavkům, které mohou být na území Ostravy a přilehlých obcí vyžadovány.

Elektromontážní práce Ostrava


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.eltom-orlova.cz

Vydáno 14.01.2016
241 Zhlédnutí
Topováno 17.02.2023
PODSTRÁNKY

Výstavba a údržba veřejného osvětlení

Výstavba a údržba veřejného osvětlení
Instalace, údržba veřejného osvětlení Ostrava, Opava, Karviná, Frýdek M., Nový Jičín

Elektromontáže VN, NN

Elektromontáže VN, NN
Elektromontáže u zařízení vysokého a nízkého napětí v Moravskoslezském kraji

Zemní práce

Zemní práce
Zemní práce, výstavba a rekonstrukce veřejných komunikací, terénní úpravy
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Eltom, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Eltom, s.r.o.
www.eltomostrava.cz
Adresa

Adresa

Oběžná 163/19
Ostrava - Mariánské Hory 709 00

nemec@eltomostrava.cz
+420 596 636 149


Najdete nás také zde:

ARES
captcha