Jízdní kola Author a kola Scott nadchnou celou rodinu

Kola Author a Scott patří dlouhodobě ke světové špičce v oblasti cyklistiky. Pokud i vy hledáte kvalitní jízdní kola na míru vašim potřebám, neváhejte a navštivte společnost KOSKA Bike Hradec nad Moravicí. Kola Author i kola Scott pro vás máme připravena v nejrůznějších variantách včetně potřebného příslušenství i servisu.

jízdní kola SCOTT

Jízdní kola Scott a Author pro závodníky i malé děti

Jízdní kola Scott jsou vyráběná z kvalitních materiálů těmi nejmodernějšími postupy, navíc jsou zajímavě designově řešená. Perfektní zážitek z jízdy poskytnou zkušeným cyklistům, rekreačním jezdcům i dětem. Stačí si vybrat z naší široké nabídky. Seženete u nás:

- Horská kola
- Silniční kola
- Trekingová kola
- Dětská kola
- Dámská kola
- Pánská kola

Pozadu ale nezůstávají ani kola Author. I zde si můžete vybrat z kol horských, silničních, krosových nebo těch, co se hodí na freestyle. Zvolit si navíc můžete typ přední vidlice, materiál rámu nebo šířku kol.

Kola Author i Scott pro každého


Příslušenství i cykloservis

Ve společnosti KOSKA Bike, ale neprodáváme pouze jízdní kola, ale také potřebné příslušenství a vybavení. Navíc nabízíme také opravy jízdních kol a servis odpružených vidlic. Pokud i vy uvažujete o koupi nového kola, obraťte se na nás. Rádi vám s výběrem poradíme a doporučíme, jaký model je pro vás nejvhodnější. Najdete nás v Hradci nad Moravicí.

Jízdní kola – prodej i servis


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.koskabike.cz

Vydáno 15.01.2016
1266 Zhlédnutí
Topováno 12.05.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Prodej i servis jízdních kol nejen pro Opavu a okolí

Prodej i servis jízdních kol nejen pro Opavu a okolí
Ať už potřebujete nové jízdní kolo a cyklopříslušenství, nebo sháníte spolehlivý servis jízdních kol, a jste z okolí Opavy, obraťte se na prodejnu a opravnu jízdních kol KOSKA Bike. V Hradci nad Moravicí, jen pár kilometrů od Opavy, nabízí zkušení profesionálové kompletní sortiment pro cyklisty a ...

Zajištění bezpečnosti na kole s kvalitním vybavením pro cyklisty

Zajištění bezpečnosti na kole s kvalitním vybavením pro cyklisty
Jízda na kole je příjemným relaxačním koníčkem i sportovní aktivitou, ale také skvělým dopravním prostředkem na každodenní využívání. Vzhledem k tomu, že jde o prostředek, který nijak svého uživatele nechrání, tak si každý musí bezpečnostní prvky zajistit tak, aby v každém případě neohrožoval sebe ...

Při výběru kola využijte rady odborníků

Při výběru kola využijte rady odborníků
Výběr kola je vždy náročnou disciplínou, ať už jde o kolo horské, silniční, trekové či dětské. Společnost KOSKA Bike se sídlem v Hradci nad Moravicí se zabývá prodejem kvalitních kol a cyklistických potřeb, v tomto oboru má bohaté zkušenosti a znalosti. Ptali jsme se, jak při výběru kola postupovat.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ladislav Pošík Koska Bike
WEBOVÁ STRÁNKA
Ladislav Pošík
koskabike.webnode.cz
Adresa

Adresa

Podolská 88
Hradec nad Moravicí 747 41

l.posik@seznam.cz
+420 773 268 148


Najdete nás také zde:

ARES
captcha