Servis jízdních kol - repase a seřízení horských a silničních kol

Ladislav Pošík Koska Bike

Servis jízdních kol - repase a seřízení horských a silničních kol

Ladislav Pošík
Koska BikeJízdní kola Author a kola Scott nadchnou celou rodinu

Kola Author a Scott patří dlouhodobě ke světové špičce v oblasti cyklistiky. Pokud i vy hledáte kvalitní jízdní kola na míru vašim potřebám, neváhejte a navštivte společnost KOSKA Bike Hradec nad Moravicí. Kola Author i kola Scott pro vás máme připravena v nejrůznějších variantách včetně potřebného příslušenství i servisu.

jízdní kola SCOTT

Jízdní kola Scott a Author pro závodníky i malé děti

Jízdní kola Scott jsou vyráběná z kvalitních materiálů těmi nejmodernějšími postupy, navíc jsou zajímavě designově řešená. Perfektní zážitek z jízdy poskytnou zkušeným cyklistům, rekreačním jezdcům i dětem. Stačí si vybrat z naší široké nabídky. Seženete u nás:

- Horská kola
- Silniční kola
- Trekingová kola
- Dětská kola
- Dámská kola
- Pánská kola

Pozadu ale nezůstávají ani kola Author. I zde si můžete vybrat z kol horských, silničních, krosových nebo těch, co se hodí na freestyle. Zvolit si navíc můžete typ přední vidlice, materiál rámu nebo šířku kol.

Kola Author i Scott pro každého


Příslušenství i cykloservis

Ve společnosti KOSKA Bike, ale neprodáváme pouze jízdní kola, ale také potřebné příslušenství a vybavení. Navíc nabízíme také opravy jízdních kol a servis odpružených vidlic. Pokud i vy uvažujete o koupi nového kola, obraťte se na nás. Rádi vám s výběrem poradíme a doporučíme, jaký model je pro vás nejvhodnější. Najdete nás v Hradci nad Moravicí.

Jízdní kola – prodej i servisVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.koskabike.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Prodej i servis jízdních kol nejen pro Opavu a okolí

Prodej i servis jízdních kol nejen pro Opavu a okolí

Ať už potřebujete nové jízdní kolo a cyklopříslušenství, nebo sháníte spolehlivý servis jízdních kol, a jste z okolí Opavy, obraťte se na prodejnu a opravnu jízdních kol KOSKA Bike. V Hradci nad Moravicí, jen pár kilometrů od Opavy, nabízí zkušení profesionálové kompletní sortiment pro cyklisty a zajistí i servis odpružených vidlic.

Vydáno 19.10.2015
Zajištění bezpečnosti na kole s kvalitním vybavením pro cyklisty

Zajištění bezpečnosti na kole s kvalitním vybavením pro cyklisty

Jízda na kole je příjemným relaxačním koníčkem i sportovní aktivitou, ale také skvělým dopravním prostředkem na každodenní využívání. Vzhledem k tomu, že jde o prostředek, který nijak svého uživatele nechrání, tak si každý musí bezpečnostní prvky zajistit tak, aby v každém případě neohrožoval sebe ani ostatní. A to chce především kvalitu a široký výběr, které vám zajistí Ladislav Pošík a jeho firma KOSKA Bike z Hradce nad Moravicí.

Vydáno 04.12.2017
Při výběru kola využijte rady odborníků

Při výběru kola využijte rady odborníků

Výběr kola je vždy náročnou disciplínou, ať už jde o kolo horské, silniční, trekové či dětské. Společnost KOSKA Bike se sídlem v Hradci nad Moravicí se zabývá prodejem kvalitních kol a cyklistických potřeb, v tomto oboru má bohaté zkušenosti a znalosti. Ptali jsme se, jak při výběru kola postupovat.

Vydáno 31.10.2016Vydáno 15.01.2016
1066 Zhlédnutí
Topováno 12.05.2016