Využíváním tepelných čerpadel můžete uspořit

Tepelná čerpadla poskytují skvělý způsob, jak na jaře a na podzim vytápět vaše prostory. V zimních měsících jsou pak využitelným pomocníkem při snižování nákladů za protopené energie. Jestli ještě nevíte, jaký druh čerpadla zvolit, pak ekonomicky nejvýhodnějším je typ fungující na principu vzduch – voda.

Miroslav Suchý - tepelná čerpadla

Topte na požadovanou teplotu díky čerpadlům

Tepelná čerpadla od společnosti Suchý servis můžete dát kamkoliv, aniž byste museli vrtat do země či zasahovat do pozemku. Najdete jen vhodné místo pro vnější čerpadlo a můžete si začít užívat jeho výhody. Tepelná čerpadla můžete umístit i do samotných prostor či před ně. Tam, kde vzniká teplo z průmyslových procesů, jej lze díky čerpadlům účinně rekuperovat. Nashromážděné teplo je pak možné využít k ohřevu užitkové vody nebo topení.

Tepelná čerpadla - účinný pomocník při vytápění


Využívejte tepelná čerpadla k ohřívání užitkové vody

Kromě samotného vytápění jsou tepelná čerpadla také užitečná při ohřevu vody. V každé sladké vodě se přirozeně vyskytují bakterie legionely, což musíme při využívání nízkoteplotních zdrojů zohlednit. Jejímu výskytu se dá jednoduše zabránit – voda v zásobníku musí mít více než 60 ˚C. Tepelná čerpadla je proto vhodné používat k předehřátí vody, která následně přetéká do bojleru.

Ohřev teplé užitkové vodyVydáno 26.01.2016
101 Zhlédnutí
Topováno 30.04.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Chcete výrazně ušetřit za vytápění? Tepelná čerpadla vzduch-voda vám pomohou

Chcete výrazně ušetřit za vytápění? Tepelná čerpadla vzduch-voda vám pomohou
Topíte kotlem, ale rok co rok vaše náklady na vytápění stoupají? Využijte přírodní energii a ušetříte. Jak na to? Stačí si pořídit spolehlivé tepelné čerpadlo vzduch- voda, které odebírá teplo z venkovního vzduchu, vytopí váš dům či komerční objekt a výrazně tak sníží vaše náklady. S výběrem ani ...

Nejlevnější tepelná čerpadla na trhu od firmy Suchý Service

Nejlevnější tepelná čerpadla na trhu od firmy Suchý Service
Hledáte úsporný a zároveň vysoce efektivní zdroj vytápění pro váš dům či firmu? Obraťte se na firmu Suchý Service, kde vám rádi poradíme s výběrem nejvhodnějšího řešení za tu nejpříznivější cenu na trhu. Tepelná čerpadla NORDline vám zajistí úsporu až 70% nákladů na energie!
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Miroslav Suchý Tepelná čerpadla vzduch-voda
WEBOVÁ STRÁNKA
Miroslav Suchý
www.suchy-service.cz
Adresa

Adresa

Ratibořická 1167/10
Praha 9 - Horní Počernice 193 00

nfo@suchy-service.cz
+420 602 664 173


Najdete nás také zde:

ARES
captcha