Dopravní značky a zařízení pro trvalé značení - prodej včetně zajištění instalace

Proznak-dopravní značení s.r.o.

Dopravní značky a zařízení pro trvalé značení - prodej včetně zajištění instalace

Proznak - dopravní značení vám udělá na cestách jasno

Moravskoslezský kraj má jasno v tom, kdo udržuje bezpečnost na silnicích. Je to společnost Proznak - dopravní značení, která mimo jiné provádí výrobu a instalaci dopravního značení. Děláme cesty přehlednější a bezpečnější.

PROZNAK-DOPRAVNÍ ZNAČENÍ, s.r.o., Ostrava

Nepodceňujte dopravní značení

Zkoušeli jste si někdy představit, jaké by to bylo, kdyby na silnicích nepanovala žádná pravidla a každý si jezdil, jak by chtěl? Silnicím by vládl chaos a počet dopravních nehod by narůstal. Tento katastrofický scénář se díky Proznak - dopravní značení nikdy nerealizuje. Jsme tu pro to, abychom vás přehledně a včas informovali o změnách na cestách. A děláme to už od roku 1996.
Proznak - dopravní značení nabízí komplexní služby a sortiment pro řádné označení pozemních komunikací. Nabízíme ale také značení, které bezpečně ohraničí stavbu. A jaký sortiment tedy u nás můžete najít? Nabízíme dopravní světelná i nesvětelná zařízení, která slouží k různým účelům - pro provizorní značení, k oplocení staveb, pro vodorovné značení a pro trvalé značení.

Světelná i nesvětelná zařízení


Světelná značení jsou ideální pro včasné zajištění změny směru nebo pro zastavení vozidla

Nabízíme proto přenosnou semaforovou soupravu, výstražnou světelnou šipku nebo dálniční světla. Světelnou signalizaci dodáváme včetně příslušenství (baterie, apod.). Dále má společnost široký výběr dopravních značek, které využijete pro provizorní značení. Zasahují práce na stavbě do silnice? Dejte o tom řidičům vědět! Nabízíme také zakrývací fólie, díky které zrušíte platnost stávajícího dopravního značení.

Proznak - dopravní značení nabízí také bezpečnostní lanová svodidla, která zachytí náraz a tím minimalizují zranění a škody na vozidlech. V případě zájmu k nim dodáváme také přídavné reflexní plošky, které zajistí viditelnost sloupků i v noci a za nepříznivého počasí.


Instalace dopravního značení = komplex činností

Nemůžete jen tak nainstalovat jakoukoli signalizaci. Společnost Proznak - dopravní značení proto nabízí celý komplex činností, které jsou nezbytné pro udržení pořádku a bezpečnosti na pozemních komunikacích. Provádíme proto návrhy dopravně-inženýrského opatření, zajišťujeme koordinaci s městskou hromadnou dopravou a dalšími dopravci tak, abychom zajistili také plynulost provozu. Dále zpracováváme projekty úpravy světelného signalizačního zařízení, zajišťujeme i jejich úpravy. Instalace dopravního značení vyžaduje získání patřičných povolení, i toto patří do námi nabízených činností. Zajišťujeme také dopravně-inženýrská rozhodnutí.

Společnost Proznak - dopravní značení nabízí komplexní služby


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.proznak-ova.cz/index1.htm

Vydáno 10.02.2016
272 Zhlédnutí
Topováno 11.05.2020
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Proznak-dopravní značení s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Proznak-dopravní značení s.r.o.
www.proznak-ova.cz
Adresa

Adresa

Bohumínská 789/63
Ostrava-Slezská Ostrava 710 00

info@proznak-ova.cz
+420 596 244 057


Najdete nás také zde:

ARES
captcha