Advent spol. s r.o.: optimální řešení pro bezpečný provoz každé společnosti

Společnost Advent se zabývá komplexním řešením pro zajištění bezpečnosti, správného chodu firmy, kontroly docházky i jednoduchého systému stravování. PowerKey®, to jsou docházkové systémy, přístupové systémy, stravovací systémy a doplňkové systémy vytvořené na míru potřebám velkých i malých firem.


Kvalitní docházkový systém ušetří spoustu času i peněz

Docházkový systém PowerKey od společnosti Advent vám i vašim zaměstnancům ušetří spoustu starostí s vedením evidence pracovní doby a přípravou podkladů pro mzdovou účetní, kontrolní orgány, audity apod. Znatelná úspora nákladů je s kvalitním docházkovým systémem nesporná. Dostáváte s ním totiž kromě samotného produktu i rychlou a odbornou technickou podporu, využít můžete také nabídku seminářů a workshopů, odborné konzultace při zavádění organizačních změn nebo tvorbu nadstaveb pro stávající aplikace šitých na míru přesně pro konkrétní provoz.

Co všechno docházkový systém PowerKey umí v základní verzi? 

  • Eviduje pracovní dobu každého zaměstnance, který se musí prokázat bezkontaktní kartou nebo biometrickou identifikací u docházkového terminálu. Máte tak dokonalý přehled nejen o odpracovaných hodinách. Aktuálně platný zákoník práce poměrně striktně definuje, co vše musí evidence pracovní doby zahrnovat a ruční evidence, která by všechny tyto požadavky splňovala, je nesmírně časově náročná.
  • Zpracovává a vyhodnocuje výkazy práce a vytváří příslušné reporty. Docházkový systém spravuje komplexnější oblast dat, než se na první pohled zdá. Dokáže tak generovat i množství nejrůznějších manažerských reportů.
  • Připraví kompletní podklady pro výpočet mezd zaměstnanců, tyto podklady je pak možné elektronickou cestou přenést přímo do systému pro zpracování mezd. Tím šetříte čas i peníze, a navíc eliminuje chyby vznikající zásahem lidského faktoru.

Přístupové systémy zabezpečí váš majetek i zaměstnance

V mnoha provozech je problém zamezení pohybu neoprávněných osob a s tím vznikající ztráty na majetku, i bezpečnosti pracovníků. A právě proti těmto faktorům se lze bránit za pomoci přístupového systému PowerKey, který hlídá osoby vstupující do daného prostoru a jejich patřičná oprávnění. Přístupový systém je možné využít jak pro vstup do jednotlivých místností pomocí identifikačních karet, tak i například na parkoviště či do areálu pomocí závor nebo elektronických turniketů. Navíc lze přístupový systém zcela přizpůsobit konkrétním potřebám provozu a také jej propojit s docházkovým systémem PowerKey.

Stravovací systém usnadní život všem uživatelům

Automatizovaná obsluha kuchyní pro více zaměstnanců slouží k zoptimalizování celého procesu objednávání, výdeje i vyúčtování stravy. Aplikace umožňuje nejen přehledné řešení stravování, ale také bezhotovostní pultový prodej, rozšířenou správu více jídelen či kantýn a mnoho dalších řešení přizpůsobených danému provozu.

Všechny systémy PowerKey® lze vyzkoušet také v demo verzi, kde si ověříte jejich kvality a nesporný přínos z hlediska úspory času i nákladů. Navštivte webové stránky společnosti Advent pro více informací. 

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.advent.cz

Vydáno 15.06.2014
341 Zhlédnutí
Topováno 01.04.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Elektronická evidence docházky ušetří čas i peníze

Elektronická evidence docházky ušetří čas i peníze
Zaměstnavatel musí mít přehled o docházce zaměstnanců do práce. Poslouží mu k tomu elektronická evidence docházky pomocí docházkových systémů. Jejich výrobou se zabývá společnost ADVENT, spol. s r.o.

Odborník v přístupových a docházkových systémech

Odborník v přístupových a docházkových systémech
Firma se postupem času rozšiřovala a přibírala si další moderní systémy. Zdokonalují vývoj a vývin klasických technologií, ale mezi jejich další činnosti patří stravovací systémy a systémy pro sběr a evidenci výrobních dat.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ADVENT, spol. s r. o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ADVENT, spol. s r. o.
www.advent.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

NovinkySemináře
Adresa

Adresa

Na Beránce 57/2
Praha 6 - Dejvice 160 00

info@advent.cz
+420 235 365 191


Najdete nás také zde:

ARES
captcha