Elektronická evidence docházky ušetří čas i peníze

Zaměstnavatel musí mít přehled o docházce zaměstnanců do práce. Poslouží mu k tomu elektronická evidence docházky pomocí docházkových systémů. Jejich výrobou se zabývá společnost ADVENT, spol. s r.o.

Elektronická evidence docházky je přehledný a jednoduchý systém

Přehled o docházce i podklady pro výpočet mezd zajistí docházkový systém

Docházkové systémy zaměstnavateli umožní mít přehled o docházce zaměstnanců, zároveň mohou být propojeny i se mzdovými systémy a připravovat podklady pro výpočty mezd. Elektronická evidence docházky tak firmám ulehčí práci, uspoří čas i peníze.

Společnost Advent nabízí docházkové systémy pod značkou PowerKey. Jak celý systém funguje? Po příchodu do práce se zaměstnanec identifikuje u docházkového terminálu pomocí své karty. Databáze systému všechny záznamy eviduje, zpracuje, vyhodnotí a vytvoří různé přehledné výkazy.

Elektronická evidence docházky zajistí podklady pro výpočet mezd


K čemu je elektronická evidence docházky dobrá?

Zaměstnavatel musí vést evidenci pracovní doby zaměstnanců a vyznačit v ní začátek a konec směny, práci přesčas, noční práce a držení pracovní pohotovosti. S tím vším mu pomůže docházkový systém PowerKey.

Elektronická evidence docházky také umožní sledovat, zda v rámci docházkové agendy neutíkají peníze, díky čemuž lze snížit firemní náklady. Zatímco docházka znamená dobu, kdy je zaměstnanec přítomen na pracovišti, pracovní doba je čas, kdy zaměstnanec skutečně pracuje. Jakmile by se docházka zaměnila s pracovní dobou, mohl by zaměstnanec vyžadovat proplatit rozdíly jako práci přesčas a zaměstnavatel by tak platil více, než zaměstnanec odpracoval.

Obraťte se na nás a získejte docházkový systémVydáno 28.06.2016
541 Zhlédnutí
Topováno 29.06.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Odborník v přístupových a docházkových systémech

Odborník v přístupových a docházkových systémech
Firma se postupem času rozšiřovala a přibírala si další moderní systémy. Zdokonalují vývoj a vývin klasických technologií, ale mezi jejich další činnosti patří stravovací systémy a systémy pro sběr a evidenci výrobních dat.

Advent spol. s r.o.: optimální řešení pro bezpečný provoz každé společnosti

Advent spol. s r.o.: optimální řešení pro bezpečný provoz každé společnosti
Společnost Advent se zabývá komplexním řešením pro zajištění bezpečnosti, správného chodu firmy, kontroly docházky i jednoduchého systému stravování. PowerKey®, to jsou docházkové systémy, přístupové systémy, stravovací systémy a doplňkové systémy vytvořené na míru potřebám velkých i malých firem.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ADVENT, spol. s r. o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ADVENT, spol. s r. o.
www.advent.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

NovinkySemináře
Adresa

Adresa

Na Beránce 57/2
Praha 6 - Dejvice 160 00

info@advent.cz
+420 235 365 191


Najdete nás také zde:

ARES
captcha