Kotle na tuhá paliva s dotací - Centrum nářadí

Chcete výrazně ušetřit za topení? Právě teď máte ideální příležitost získat dotaci na pořízení nového ekologického kotle na tuhá paliva. S bezplatným vyřízením kotlíkové dotace i získáním nového kotle vám bezplatně pomůže firma Centrum nářadí z Opavy. Jsme český výrobce s třináctiletou zkušeností v oboru, zaručujeme profesionalitu a širokou nabídku kvalitních ekologických kotlů.

Kotle Rojek TKA 25

Kotel na tuhá paliva - žádost o dotace nechte na nás

Vyměňte starý kotel na tuhá paliva za ekologičtější a využijte přitom dotace až 60 000 korun na kotel. Všechny starosti s podáním žádosti o dotace nechte na nás. Zdarma vám pomůžeme a zařídíme veškeré nezbytnosti, abyste dotace na nový kotel získali.

Žádost o dotace vyřídíme za vás


Automatické i ručně plněné kotle na tuhá paliva

Pokud se pak rozhodnete nechat na nás i realizaci kotelny, doporučíme vhodný kotel na tuhá paliva pro váš dům a navrhneme připojení k systému ústředního topení tak, aby nedocházelo ke zbytečnému navyšování nákladů. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis a také neustálá technická podpora.

Automatické i ručně plněné kotle


Specialista na kotle na tuhá paliva

Jsme česká firma se specializací na realizace a provoz kotelen na tuhá paliva a alternativní zdroje vytápění v manuálním nebo automatickém režimu, součástí našich služeb je i poradenský servis. Navrhneme celkový systém vytápění pro rodinné a bytové domy, provedeme tepelné audity domů, projektové dokumentace kotelen, ústředního topení a jeho regulace.

Obchodní zastoupení po celé České republiceVydáno 02.03.2016
558 Zhlédnutí
Topováno 04.10.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zajišťujeme kompletní sortiment plynových kotlů jejich prodej, montáž a servis

Zajišťujeme kompletní sortiment plynových kotlů jejich prodej, montáž a servis
Zaručíme vám odbornou spolupráci, díky které vyřešíme dotace. Spolehlivě doporučíme kotle, ale také zajistíme peníze z fondů, které můžete dostat formou kotlíkové dotace. Jsme na trhu přes 15 let, takže se můžete spolehnout na mnohaleté zkušenosti naší firmy.

Automatický kotel s dotací ano, či ne?

Automatický kotel s dotací ano, či ne?
Udržet teplo domova dá někdy hodně práce a námahy. O tom ví majitelé domů vlastnící starý ruční kotel své. Přitom náklady na pořízení ekologického automatu nemusí být vysoké a rozhodně přináší mnoho pozitiv – jeho provozem ušetříte spoustu financí, práce i času. Na výhody automatického kotle, ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Centrum nářadí s.r.o. Kotle a kotlíkové dotace Opava
WEBOVÁ STRÁNKA
Centrum nářadí s.r.o.
www.centrumnaradi.cz
Adresa

Adresa

Na Bahně 1197/5
Opava 747 05

prodejna@centrumnaradi.cz
+420 736 608 262


Najdete nás také zde:

ARES
captcha