Prodej plechových kompostérů Litomyšl – snadná montáž i demontáž

LIMES Litomyšl s.r.o. Výroba pozinkovaných skleníků Litomyšl

Prodej plechových kompostérů Litomyšl – snadná montáž i demontáž

Při výběru vhodného skleníku se soustřeďte na materiál výplně

Chcete na své zahradě efektivněji pěstovat zeleninu nebo třeba bylinky? Máte klasické záhonky, ale nedaří se vám na nich dosáhnout těch nejlepších výsledků? Vyzkoušejte skleník, ve kterém zajistíte ideální podmínky pro růst rostlin. Kvalitní skleníky prodává firma Limes Litomyšl. Vybrat si můžete z různých velikostí, typů konstrukce, druhů výplně a příslušenství.

skleníky Litomyšl

Skleníky: Fólie je nejlevnější základ

Výplně skleníků ovlivňují ideální prostředí uvnitř a také odolnost skleníku vůči vnějším vlivům. Jsou tak nejdůležitějším vybavením skleníku a jejich výběr byste neměli ponechat náhodě. Existuje několik druhů výplně, každý má své charakteristiky, výhody i nevýhody.

Skleník může mít podobu klasického fóliovníku. Mají jednoduchou konstrukci potaženou speciální fólií. Tento druh výplně je nejlevnější, ale také nejméně odolný a často může dojít k protržení fólie. Pevnost a odolnost fólie ztrácí také kvůli vnějším podmínkám, vadí jí střídání počasí a UV záření.

Vyzkoušejte naše fóliovníky


Sklo do skleníku propouští dostatek světla

Další možností je skleněná výplň. Čiré sklo má největší propustnost světla, které rostliny pro správný růst a vývoj potřebují. Díky váze a pevnosti skla jsou tyto skleníky také podstatně stabilnější a odolnější vůči povětrnostním podmínkám, ale také proti UV záření. Nevýhodou skleníků se skleněnou výplní je nutnost zastiňovat je při velkém slunečním svitu. V opačném případě by totiž paprsky spálily pěstované rostlinky. Řešení nabízí ornamentní sklo, které sluneční paprsky rozptyluje.

Sestavte si skleník podle svých představ


Nejodolnější je polykarbonát

Nabízí se také třetí varianta, dutinkové polykarbonátové desky. Jsou sice nejdražším, zato nejodolnějším materiálem na výplň skleníku. Polykarbonátové skleníky odolávají vnějším vlivům a bez újmy zvládnou například i drobnější krupobití nebo nárazy padajících větví. Nevýhodou polykarbonátu je nutnost povrchové úpravy proti UV záření.

Dutinky jsou náchylné na zanášení nečistotami a prachem. Řešením je uzamykání dutinek, které brání vstupu nečistot do desek skleníku a prodlouží tak jejich životnost. Uzamčení dutinek u skleníku nabízí jako jediná firma právě Limes Litomyšl.

Akce na skleníky


Více informací naleznete na našich stránkách  https://limes.cz/cs

Vydáno 21.03.2016
713 Zhlédnutí
Topováno 18.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Fóliovníky a pařeniště

Fóliovníky a pařeniště
Máte vlastní rodinný dům se zahradou? Pak jistě zahradu využíváte také pro účely pěstování vlastního ovoce nebo zeleniny. Na každou zahradu se hodí fóliovník nebo pařeniště. Díky nim budete mít zajištěnou vždy vysokou domácí úrodu.
PODSTRÁNKY

Skleníky

Skleníky
Kvalitní a odolné skleníky ve třech výrobních řadách od Limes Litomyšl

Pařeniště

Pařeniště
Pařeniště s masivní konstrukcí, odolná klimatickým vlivům na každou zahradu

Kompostéry

Kompostéry
Kvalitní a odolné plechové kompostéry s dlouhou životností
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA LIMES Litomyšl s.r.o. Výroba pozinkovaných skleníků Litomyšl
WEBOVÁ STRÁNKA
LIMES Litomyšl s.r.o.
limes.cz
Adresa

Adresa

Němčice 160
Němčice 561 18

limes@limes.cz
+420 461 618 580


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha