LIMES Litomyšl s.r.o.
Skleník

V e-shopu firmy LIMES Litomyšl můžete zakoupit různé druhy v České republice vyráběných originálních pozinkovaných skleníků, fóliovníků, pařenišť, kompostérů, vodní gril.

Vybrat si můžete i z rozsáhlé nabídky zahradní mechanizace, zahradního nábytku a formy na výrobu chodníků. Firma LIMES Litomyšl je záruka kvality.

Zahradní obrubníky umožňují oddělení trávníku od záhonu. Díky kloubovým spojům si vytvoříte požadovaný tvar. Díky pojezdové hraně dosekáte trávník zahradní sekačkou bez použití strunové sekačky.

Zahradní skleníky vyrábíme v mnoha různých provedeních. Od nejjednodušších a nejlacinějších, až po luxusní skleníky s výškově dělenými dveřmi, žaluziovým větráním, velkoplošnými policemi a pěstebními stoly. Žárově zinkovaná konstrukce skleníků je certifikovaná na zatížení 150 kg/m2. Navíc ji lze ošetřit i práškovým vypalovacím lakem libovolné barvy. Jako výplně se používají především skleníková skla Helios. Tato skla zajišťují ideální rozptyl slunečních paprsků, není proto potřeba je stínit. Kromě toho dodáváme ke skleníkům také komůrkový polykarbonát, nebo bezpečnostní kalené sklo, které má 5x větší pevnost než běžné sklo.
Jako doplňky si můžete koupit automatické otvírače, okapy, různé druhy skleníkového vytápění a další. Ke skleníkům dodáváme i podkladové rámy, plnohodnotnou náhradu za betonové základy. Doprava skleníků po celé ČR je zdarma.

Originální český výrobek - vodní gril dodá pokrmům křupavou kůrčičku, navíc je ale maso mnohem šťavnatější než při běžném grilování. Velmi důležitý je ale i zdravotní aspekt. Vzniká zde mnohem méně karcinogenů než při běžném grilování.

Žárově zinkované kompostéry jsou určitě nejpevnější na trhu. Díky tomu je i jejich životnost mnohem vyšší nežli u plastových. Kompostéry lze jednoduše spojovat do skupin. Do jednoho tedy ukládáte rostlinný odpad, ve druhém již máte přeházený hotový kompost.

Z doplňků k bazénům nabízíme jednak bazénová zastřešení různých typů, dále pak solární panely na ohřev bazénové vody.

Vedle těchto výrobků se zabýváme zakázkovou zámečnickou výrobou - zpracováním plechu a dalších materiálů do síly 4 mm. Kromě dalších výrobků se specializujeme na výrobu dílů pro kolejová vozidla. Jsme držiteli certifikátu ČSN EN ISO 9001:2001 a ČSN EN 729-2.

Zahradní skleníky

Litomyšl
Vysoké Mýto
Svitavy
Pardubice
Hradec Králové
Holice
Praha
Brno
Ústí nad Labem
České Budějovice
Ostrava


Slogan:

kvalita na prvním místě - Limes Litomyšl


Katalog firem:    

Zahradní nábytek

,  

Zahradnické potřeby a doplňky

,  
Štítky:

zahradní skleníky, fóliovníky, obrubníky, zahradní mechanizace, kompostéry, vodní gril Litomyšl