Otevírání automobilů, opravy autozámků Ostrava

Karel Bartoš Zámečnictví Ostrava

Otevírání automobilů, opravy autozámků Ostrava

Zámečnictví Karel Bartoš – zámečnické práce na míru vašim potřebám

Potřebujete vyrobit klíč, který by pasoval do starého zámku? Nebo chcete vyměnit či sjednotit vložky v domě? Kompletní zámečnické práce vám nabízí Zámečnictví Karel Bartoš Ostrava. Zakládáme si na individuálním přístupu a dobře odvedené práci. Poradíme si s výrobou klíčů a autoklíčů, nouzovým otevíráním dveří i montáží a servisem zámků. To vše rychle a kvalitně.

zámečnické práce

Zámečnické práce všeho druhu

Zámečnické práce mohou mít různou podobu. V naší společnosti to víme, nabízíme vám proto výrobu klíčů jakéhokoli tvaru, opravy vložek zámků i jejich výměny. Zabýváme se ale i prodejem vícebodových zámků, petlic, vložek i dalšího zboží, které využijete při zabezpečení objektů. Při nákupu vám rádi poradíme, co je pro zabezpečení vašeho bytu nejvhodnější, v případě, že si nebudete vědět rady s montáží, vás navíc bez problémů osobně navštívíme a se vším vám poradíme.

Zajistíme montáž i servis zámků


Panikové zámky vás ochrání před nebezpečím

Specializujeme se také na montáž takzvaných panikových zámků, které zajistí bezpečí nájemníků domů, škol i veřejných budov při požáru nebo jiném nebezpečí. Pokud potřebujete zámek, který se při uzavření sám zamkne, ale při odchodu se bez použití klíče zase otevře, rádi vám vyhovíme.


Komplexní zámečnické práce - zpřístupníme byt i auto

Tím ale naše zámečnické práce nekončí. Naším oborem je také zpřístupňování objektů. Otevřeme vám zabouchnuté dveře, ale i nedobytný automobil. U dveří bytu i auta vám pak rádi opravíme či vyměníme zámek, vložku, nebo sjednotíme zámky na stejný klíč.

Pokud jste z Ostravy nebo okolí a hledáte někoho, kdo vám nabídne rychlé a komplexní zámečnické práce, je pro vás Zámečnictví Karel Bartoš správnou volbou.Vydáno 20.04.2016
342 Zhlédnutí
Topováno 13.02.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Komplexní nabídka služeb zámečnictví po Ostravě a okolí

Komplexní nabídka služeb zámečnictví po Ostravě a okolí
Využít služeb zámečníka někdy potřeboval pravděpodobně každý. Zalomený nebo ztracený klíč, zaseknutý zámek u automobilu, potřeba montáže nových zámků… Rozsah nabízených služeb zámečnictví je mnohem širší, než se na první pohled zdá. Pokud hledáte rychlé profesionální zámečnictví v Ostravě s ...
PODSTRÁNKY

Otevírání bytů a objektů

Otevírání bytů a objektů
Zámečnictví, zámečnická pohotovost, otevírání dveří bytů a objektů

Otevírání vozidel nonstop

Otevírání vozidel nonstop
Zámečnické služby, zámečnická pohotovost při otevírání dveří automobilů

Klíče, zámky, vložky - prodej, výroba

Klíče, zámky, vložky - prodej, výroba
Zámečnická výroba, prodej zámků, klíčů, kování, zámečnická pohotovost
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Karel Bartoš Zámečnictví Ostrava
WEBOVÁ STRÁNKA
Karel Bartoš
www.zamecnikbartos.cz
Adresa

Adresa

Jandova 3037/1
Ostrava - Zábřeh 700 30

fabartos@seznam.cz
+420 602 794 979


Najdete nás také zde:

ARES
captcha