Ve Fitness Pepa vám změníme život k lepšímu. Cvičit s úsměvem je možné!

Váš sen o krásné postavě a zdravém těle začíná ve Fitness Pepa v Opavě. Naši zkušení trenéři vás provedou celým procesem proměny. Myslíte si, že je na změnu pozdě? Omyl! V našem fitcentru jsou ideální podmínky pro cvičení dětí, mladých, lidí ve středním věku i seniorů. Tak na co ještě čekáte? Posilovna Fitness Pepa má dveře otevřené.


Výmluvy si nechte na jindy

Lidé jsou vynalézaví, a když se jim něco nechce, hledají si milion výmluv. Zdá se vám, že máte oprávněnou námitku na to, proč odkládat cvičení? Pojďme se zaměřit na jednotlivé výmluvy a probrat je podrobně.

10 nejčastějších výmluv, proč odkládáme cvičení (a které ve Fitness Pepa rozhodně neuplatníte):

  • Mám nepravidelnou pracovní dobu, navštěvovat posilovnu nestíhám.

Máme otevřeno téměř nepřetržitě (ve všední dny od 6:30 do 22:30), takže to, že máte nevhodnou pracovní dobu, v našem fitness centru nehraje roli.

  • Do fitness centra se nemám jak dostat.

Do posilovny Fitness Pepa se dostanete naprosto bez problémů autem i městskou hromadnou dopravou. Sídlíme totiž v samém centru Opavy, v obchodním centru Breda, kde najdete i dostatek parkovacích míst. A po cvičení nemusíte chodit daleko na nákup nebo návštěvu kina.

  • Nevím, jak se používají stroje.

Ani tato výmluva u nás neprojde. Zaměstnáváme totiž špičkové trenéry, kteří vám nejenom ukážou, jak správně používat stroje, ale vypracují vám také osobní tréninkový plán a nastaví limity a cíle. Navíc poskytujeme konzultace o výživě, tréninku i tréninkovém programu.

  • Cvičení mi nepomáhá, nevidím výsledky.

Pokud cvičíte pravidelně a výsledky se stále nedostavují, děláte něco špatně. Řešením je opět konzultace s osobním trenérem. Ten vám totiž doporučí i vhodné výživové doplňky, mezi které patří: vitamíny a minerály, kloubní výživa, kreatin, proteiny, spalovače tuku, atd. Sami si je rozhodně nevybírejte, protože hrozí, že si vyberete špatné a tělu nebudete dodávat potřebné látky. Ve Fitness Pepa nabízíme bohatý výběr výživových doplňků, které můžete zakoupit přímo v prostorách našeho fitness centra.

  • Na cvičení se necítím, trpím nedostatkem energie a jsem ospalý/ospalá.

Cvičení nabíjí člověka energií, navíc pokud je v kombinaci s konzumací zdravých jídel, vytvoříte si životní styl, na kterém se stanete závislí. Najednou zjistíte, kolik energie máte a jak vás cvičení nabíjí. Se cvičením přichází také psychické zlepšení.

  • Jsem příliš starý/stará na to, abych začal/a cvičit.

Nesmysl! Nikdy není pozdě začít se cvičením. Ve Fitness Pepa se věnujeme malým dětem i seniorům. U nás je vítaný každý. Proto provádíme kondiční a rekondiční cvičení, cvičení na míčích, box, bosy, trampolíny, kruhový trénink, dlouhodobý výkonnostní trénink,…

  • Bolí mě záda, klouby, šlachy, proto nemůžu cvičit.

Ve Fitness Pepa Opava jsme připraveni na všechny případy. Právě kvůli tomu, že necvičíte, máte problémy se svým tělem. Nezoufejte, naši trenéři vás dají do pořádku. Nabízíme proto cvičení na záda, cvičení na bolesti kloubů i šlach. Ani lidé po operaci nemusí zůstat doma, ve Fitness Pepa provádíme také pooperační cvičení.

  • Jsem hubený/hubená, takže cvičit nepotřebuju.

Právě naopak! To, že nemáte tukové vrstvy, neznamená, že vaše svaly nemůžou ochabovat. I hubení lidé potřebují cvičit a zpevnit tělo. Odstraníte tak bolesti některých problémových partií (nejčastěji bolavá záda). Poradíme vám, jak zdravě přibrat a nabrat svalovou hmotu. Poradíme vám také ale v opačném případě, řešíme nadváhu a poskytujeme poradenství v oblasti výživy.

  • Věnuji se sportu, posilovna je pro mě zbytečná.

Vždy je prostor ke zlepšení. Ve Fitness Pepa provádíme cvičení pro všechny druhy sportu. Nabízíme speciální trénink pro hokej, fotbal, tenis, plavání, atletiku a další druhy sportů. Poradíme vám také vhodnou sportovní výživu.

  • Ve fitness centru se necítím dobře.

Ve Fitness Pepa najdete nejlepší podmínky pro cvičení. Na ploše 1000 m2 na vás čeká cardio zóna (běžecké pásy, elipticaly, rotopedy, stepery), fitness zóna (moderní stroje), spinning studio (lekce pro začátečníky i pokročilé), aerobic studio (cvičení na míčích, fit pro ženy, kolektivní cvičení, zumba, bosu, kondiční box), luxusní sprchy i šatny, infrasauna, solární studio a kavárna. Vše v plně klimatizovaných prostorách.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.pepasport.cz

Vydáno 15.07.2014
874 Zhlédnutí
Topováno 19.01.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Klasické fitness, fitness cvičení a posilování i s profi trenérem

Klasické fitness, fitness cvičení a posilování i s profi trenérem
Rádi byste do vašeho života zařadili pohyb a cvičení? Jestli jste začátečníci nebo draví sportovci, můžete navštívit profesionální fitness, ve kterém najdete všechno, co potřebuje vaše tělo i mysl. Nejen moderně vybavené prostředí, ale i 30 let zkušeností má pro vás připravené fitness centrum PEPA ...

Rehabilitační cvičení - prevence i případná úleva od bolesti

Rehabilitační cvičení - prevence i případná úleva od bolesti
Bolí vás rameno, trápí vás bolesti zad, máte podvrtlé koleno? I pokud jste si natáhli svaly, úpony nebo jste nedávno prodělali operaci a stále vás trápí bolest či snížená pohyblivost, rehabilitace může být správným řešením. Rehabilitační cvičení vám uleví od bolestí a zlepší pohyblivost. ...

Fitness Opava nastartuje vaši cestu za zdravým tělem

Fitness Opava nastartuje vaši cestu za zdravým tělem
Říká se „ve zdravém těle zdravý duch“. Tímto krédem bychom se měli řídit všichni, ne však pokaždé tomu tak ale skutečně je. Zaměstnavatelé na nás kladou čím dál větší nároky, trávíme více času prací než je zdrávo a na sport nebo relaxaci mnoho volna nezbývá. Vy jste pak unavení, podráždění a vaše ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PEPA sport Opava spol. s r.o. NEXT Fitness s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PEPA sport Opava spol. s r.o.
www.pepasport.cz
Adresa

Adresa

U Fortny 49/10 (OC Breda)
Opava 746 01

sekretariat@pepasport.cz
+420 602 524 918


Najdete nás také zde:

FacebookSkypeARES
captcha