Jedinečné TPMS senzory tlaku v pneumatikách prodává Mechanika Teplice

Měření tlaku v pneumatikách je nyní ještě snadnější díky unikátním TPMS senzorům, které jsou umístěny přímo v pneumatice. Jejich prodejem se zabývá firma Mechanika Teplice, družstvo, která v České republice zajišťuje prodej a servis výrobků firmy Continental. Kromě TPMS senzorů prodáváme diagnostické přístroje pro jejich kontrolu, klonování a montáž.

senzor VDO TPMS

Unikátní TPMS senzory tlaku

Nabízíme kompletní sortiment nové generace senzorů na měření tlaku, které jsou vlepeny přímo do pneumatiky. TPMS senzory tlaku jsou kvalitní, poskytují úsporu času při montáži a její zjednodušení, protože není nutné hlídat utahovací momenty ventilů pneumatik. Navíc se neustále rozšiřuje typ vozidel pro tento druh senzorů.

TPMS (Tyre Pressure Monitoring System) je systém měření tlaku v pneumatikách vozidel. Tyto systémy mohou tlak měřit nepřímo, například pomocí informací o rychlosti otáčení jednotlivých kol ze systému ABS, nebo přímo pomocí bezdrátových snímačů zabudovaných v kolech vozidla. Bezdrátové snímače, které jsou součástí napouštěcích ventilů pneumatik, jsou však náročné na montáž, údržbu a výměnu. Proto firma Continental vyvinula nový typ senzoru VDO REDI, který má ojedinělý systém montáže do pneumatik a zcela přelomově tak usnadňuje montáž a výměny těchto TPMS senzorů.

Jedinečné TPMS senzory


Další produkty a služby – tachografy a jiné

Zabýváme se také prodejem, servisem, kontrolou a ověřováním mechanických i elektronických tachografů ve vozech. Zajišťujeme ověření, montáž a školení digitálního tachografu VDO 1381, dále prodej originálních tachokotoučů a termopásek do tachografů. Nabízíme dodání i palubních přístrojů pro osobní a nákladní vozidla, stavební stroje, jachty a podobně. Dodáváme také otáčkoměry, palivoměry, tlakoměry, teploměry, motohodiny, tachometry a další. Pro nákladní vozidla mimo tachografů zajišťujeme i dodání elektronického měřiče spotřeby EDM ECO.

Více o firmě Mechanika TepliceVydáno 20.04.2016
227 Zhlédnutí
Topováno 25.11.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Prodej, montáž a kompletní servis tachografů

Prodej, montáž a kompletní servis tachografů
Zajištění nejen nákupu, ale také kontroly a dalšího servisu tachografů je důležitým prvkem při provozování nákladních i osobních vozidel. Jde nejen o kvalitu, ale také o dodržení přísných norem a detailů, které jsou nutné k přesnosti, aby tachograf splnil svůj účel. Pokud hledáte profesionály v ...

S digitálními tachografy je hned všechno jasnější a snadnější

S digitálními tachografy je hned všechno jasnější a snadnější
Mechanika Teplice je vysoce odbornou společností zabývající se prodejem, kalibrací a montáží tachografů, digitálních tachografů, snímačů tlaku, teploty, otáček a rychlosti. Chcete mít jistotu, že váš tachograf pracuje přesně tak, jak má? Svěřte péči o něj do rukou profesionálů ze společnosti ...
PODSTRÁNKY

Digitální a analogové tachografy

Digitální a analogové tachografy
Digitální a analogové tachografy, servis, ověřování a kalibrace

Snímače a plováky

Snímače a plováky
Snímače otáček, rychlosti a tlaku, elektronické snímače hladiny pro sledování výšky paliva

Palubní přístroje VDO

Palubní přístroje VDO
Palubní přístroje VDO v široké škále typů a designového provedení pro Váš automobil
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Mechanika Teplice, družstvo
WEBOVÁ STRÁNKA
Mechanika Teplice, družstvo
www.mechanikadc.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Katalogy
Adresa

Adresa

Saská 202/20
Děčín 405 02

info@mechanikadc.cz
+420 412 532 059


Najdete nás také zde:

ARES
captcha