Fóliové izolace plochých střech, spodní stavby-bezúdržbová fólie Fatrafol

IZOLACE M s.r.o.

Fóliové izolace plochých střech, spodní stavby-bezúdržbová fólie Fatrafol

IZOLACE M s.r.o.Fóliové izolace ochrání dům před prosakující vodou

Prosakování vody do domu při dešti lze účinně zabránit pomocí izolace. Na fóliové izolace plochých střech, izolace balkónů i teras se specializuje rodinná firma IZOLACE M s.r.o.. Zakázky realizujeme především v regionu Uherské Hradiště, Zlín a Brno. Samozřejmostí je bezplatná cenová kalkulace a důsledné plnění termínů.

Fóliová izolace od firmy IZOLACE M ochrání váš dům před prosakující vodou.

Fóliová izolace ploché střechy účinná i v extrémních podmínkách

Postaráme se o izolaci rovných a plochých střech včetně zateplovacích prací. Fóliové izolace plochých střech provádíme pomocí fólie FATRAFOL, která může být pokládána na všechny běžné podklady i na původní krytinu. Fólie FATRAFOL je bezúdržbová a odolná vůči mechanickému namáhání, vlhkosti, UV záření, tepelné energii i mrazu. Navíc nezatěžuje konstrukci střechy. Fóliové izolace lze provést i u šikmé střechy s menším spádem.


Izolace balkonů a teras

Voda se při dešti nehromadí jen na střeše, ale i na balkonech. Naše firma proto provádí také izolace balkonů a teras. Ty izolujeme pomocí fólií, které aplikujeme na jakýkoli vhodný připravený povrch. Vrstvy fólie pak odvádí vodu a brání jejímu hromadění na povrchu balkonu. K izolaci balkonů a teras používáme fóliový systém FATRAFOL, který prodlužuje životnost podlahových konstrukcí.

Fóliová izolace střech i balkonů


Izolace pomocí kvalitních fólií

Při izolaci střech, teras i balkonů používáme střešní fólie z PVC. Naši zaměstnanci mají dlouhodobé zkušenosti s materiály a jsou pravidelně školeni na aplikaci fólie FATRAFOL, ale i dalších fóliových systémů, jako jsou PROTAN, RHENOFOL, EVALON a další. Fólie existují v různých barevných provedeních a jejich předpokládaná životnost je minimálně 25 let. Díky izolaci od firmy IZOLACE M nebudete mít problém s prosakující vodou.

Potřebujete izolovat střechu či balkón? Obraťte se na nás
FIREMNÍ ČLÁNKY


Zabraňte vlhkosti, aby ničila váš majetek

Zabraňte vlhkosti, aby ničila váš majetek

Společnost IZOLACE M v Uherském Hradišti se postará o to, aby voda a vlhkost nezasahovala nežádoucím způsobem do našich domovů. Kromě toho si umí poradit i se zabráněním pronikání nebezpečných látek, jakými jsou kupříkladu radon nebo metan.

Vydáno 17.06.2018Vydáno 05.05.2016
78 Zhlédnutí
Topováno 09.08.2018