Wiegel CZ žárové zinkování s.r.o.
závod Hradec Králové

Vydáno 02.06.2016
192 Zhlédnutí
Topováno 15.06.2017

Žárové zinkování - spolehlivá ochrana proti rzi

Malé součásti, rozsáhlé ocelové konstrukce, sériové produkty po stovkách, či jednotlivé výrobky? U nás ve společnosti Wiegel se metodou zvanou žárové zinkování postaráme o ocel v jakékoliv podobě. Ať už potřebujete proti rzi ochránit jen pár kusů nebo celou sériovou výrobu, neváhejte se na nás obrátit. Žárové zinkování je maximálně spolehlivá metoda a my můžeme bez nadsázky říct, že je Wiegel jednou z nejvýkonnějších žárových zinkoven v Evropě.

Žárové zinkování spolehlivě ochrání vaši ocel.

Žárové zinkování - vaše ocel dobrých rukou

Žárové zinkování jakožto trvalou protikorozní ochranu u nás mají na starost pouze vyškolení profesionálové. Klademe důraz na pečlivě odvedenou práci, založenou na bohatých zkušenostech v oboru. Díky více než 1.600 pracovníkům v 33 závodech v Německu, Rakousku a České i Slovenské republice je Wiegel evropskou špičkou v oblasti žárového zinkování. Rádi vám nabídneme optimální řešení přímo pro vás. Součástí našich služeb je samozřejmě i výkonná logistika včetně vyzvednutí, přípravy na žárové zinkování a poté příprava k odběru a dodání.

Žárové zinkování


Žárové zinkování - ochrana proti rzi

Žárové zinkování ve společnosti Wiegel provádíme například u těchto typů výrobků: - šrouby - kování - zábradlí - svodidla - nosníky - balkony - zemní kotvy - podvozky pro vozidla

Žárové zinkování