Žárové zinkování - spolehlivá ochrana proti rzi

Malé součásti, rozsáhlé ocelové konstrukce, sériové produkty po stovkách, či jednotlivé výrobky? U nás ve společnosti Wiegel se metodou zvanou žárové zinkování postaráme o ocel v jakékoliv podobě. Ať už potřebujete proti rzi ochránit jen pár kusů nebo celou sériovou výrobu, neváhejte se na nás obrátit. Žárové zinkování je maximálně spolehlivá metoda a my můžeme bez nadsázky říct, že je Wiegel jednou z nejvýkonnějších žárových zinkoven v Evropě.

Žárové zinkování spolehlivě ochrání vaši ocel.

Žárové zinkování - vaše ocel dobrých rukou

Žárové zinkování jakožto trvalou protikorozní ochranu u nás mají na starost pouze vyškolení profesionálové. Klademe důraz na pečlivě odvedenou práci, založenou na bohatých zkušenostech v oboru.

Díky více než 1.600 pracovníkům v 33 závodech v Německu, Rakousku a České i Slovenské republice je Wiegel evropskou špičkou v oblasti žárového zinkování. Rádi vám nabídneme optimální řešení přímo pro vás. Součástí našich služeb je samozřejmě i výkonná logistika včetně vyzvednutí, přípravy na žárové zinkování a poté příprava k odběru a dodání.

Žárové zinkování


Žárové zinkování - ochrana proti rzi

Žárové zinkování ve společnosti Wiegel provádíme například u těchto typů výrobků:

- šrouby
- kování
- zábradlí
- svodidla
- nosníky
- balkony
- zemní kotvy
- podvozky pro vozidla

Žárové zinkováníVydáno 02.06.2016
168 Zhlédnutí
Topováno 15.06.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Žárové zinkování je účinná forma povrchové úpravy

Žárové zinkování je účinná forma povrchové úpravy
Ochránit materiály proti nepříznivým vnějším vlivům není nikdy snadný úkol. Můžeme se pokoušet je neustále dokola natírat vhodnými prostředky a barvami, ovšem nikdy nedosáhneme stoprocentního výsledku. Nátěr se po nějaké době opět oloupe nebo začne rezivět. Ochrana proti rzi je náročným úkolem pro ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Wiegel CZ žárové zinkování s.r.o. závod Hradec Králové
WEBOVÁ STRÁNKA
Wiegel CZ žárové zinkování s.r.o.
wiegel.cz
Adresa

Adresa

Dvorská 696
Hradec Králové 503 11

wvz.info@wiegel.cz
+420 734 575 819


Najdete nás také zde:

ARES
captcha