Wiegel CZ žárové zinkování s.r.o.
závod Hradec Králové


Dvorská 696, Hradec Králové 503 11
Wiegel CZ - Špičkové technologie s minimálními vlivy
na životní prostředí.

Špičkové povrchové úpravy - žárové zinkování

Společnost je držitelem certifikátu ISO 9001 (QMS), ISO 14001 (EMS) a Ü-Zeichen

Žárové zinkování - ponorem do roztaveného zinku podle ČSN EN ISO 1461, max.rozměry dílů 6, 8 x 1, 7 x 2, 5 m
- Pozinkování
- Galvanizování
- Galvanizace
- Ochrana zboží proti korozi
- Bezplatné poskytování odborných poradenských služeb
- Povrchové úpravy
- Zinkovací vany 
délka 7 m, šířka 1, 8 m, hloubka 2, 95 m
- Konstrukce, stožáry - pokovování 
- Protikorozní ochrana ocelových výrobků
- Konzervace - pasivace 
- Ochrana pozinkovaných součástí proti bílé rzi

Výhody žárového zinkování:

Dlouhodobá životnost, spolehlivost - ČSN EN ISO 1461, odolnost proti poškození při transportu, montáži a manipulaci.

Cena - příznivý poměr ceny a účinku ve srovnání s jinými konvenčními protikorozními systémy.

Bez dodatečného ošetřování, optimální v dutinách a na hranách, katodická ochrana - elektrochemický způsob.

Snadná kontrola

Úspora času - snadná a rychlá montáž, povlak lze zatížit ihned po dokončení výroby.

Dobrý vzhled - kovový vzhled oceli zůstává zachován.

Další produkty a služby
  • otryskání kovů, lakování kovů, metalizace kovů, žárové pokovování, aplikace nátěrových systémů, galvanické pokovování spojovacího materiálu

Odlitky, obrábění kovů, frézování, lisování, svařování, CNC.

Odlitky, obrábění kovů, frézování, lisování, svařování, CNC

Stavební práce, výstavba bytových a nebytových prostor, rekonstrukce budov Vratimov, úpravy.

Stavební práce, výstavba bytových a nebytových prostor, rekonstrukce budov Vratimov, úpravy

Související články
Povrchové úpravy kovů, kamene, cihel a dalších materiálů

ELNA-renovace s.r.o.

Povrchové úpravy kovů, kamene, cihel a dalších materiálů

Hledáte způsob jak nechat nějakou věc zrenovovat? Potřebovali byste pro svou věc dokonalou povrchovou úpravu? V tom případě se obraťte na opravdové odborníky v tomto oboru. Firma ELNA-renovace s.r.o. se specializuje na povrchovou úpravu a to u různých druhů materiálů. Provádí pískování, tryskání suchým ledem, metalizaci, nástřik i nátěr.


Žíhání v lineární peci s řízenou atmosférou

D&K Brazing s.r.o.

Žíhání v lineární peci s řízenou atmosférou

Když se řekne žíhání, tak jde o druh tepelného zpracování kovů, díky kterému se zlepšují některé vlastnosti materiálů a tím i možnost dalšího zpracování. O proces žíhání a pájení oceli a nerezových materiálů se díky moderní technologii a zkušenostem odborně postará společnost D&K Brazing s.r.o. s provozovnou v Olomouci.


Žíhání a pájení v lineární peci provádí firma D&K Brazing z Olomouce

D&K Brazing s.r.o.

Žíhání a pájení v lineární peci provádí firma D&K Brazing z Olomouce

Hledáte firmu, která provádí žíhání nebo pájení kovů? Pak se obraťte na společnost D&K Brazing s.r.o. s provozovnou v Olomouci. Specializujeme se na žíhání a pájení především nerezových materiálů v lineární peci s kontrolovanou atmosférou vodíku a dusíku.


AGT Zlín: Výroba drážkovaných pryžových válců

Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o.

AGT Zlín: Výroba drážkovaných pryžových válců

Důležitou součástí všech dopravníkových, balicích, navíjecích i dalších průmyslových strojů jsou pogumované válce. Jejich provedení hraje důležitou roli v činnosti celého zařízení. Společnost Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o., která se výrobou gumových válců zabývá již řadu let, rozšířila své technologické vybavení a zahájila výrobu drážkovaných gumových válců, které oproti hladkému provedení přináší celou řadu výhod.


Další produkty a služby
Žárové zinkování je účinná forma povrchové úpravy

Žárové zinkování je účinná forma povrchové úpravy

Ochránit materiály proti nepříznivým vnějším vlivům není nikdy snadný úkol. Můžeme se pokoušet je neustále dokola natírat vhodnými prostředky a barvami, ovšem nikdy nedosáhneme stoprocentního výsledku. Nátěr se po nějaké době opět oloupe nebo začne rezivět. Ochrana proti rzi je náročným úkolem pro profesionály, kterými jsou i zaměstnanci společnosti Wiegel. Zaměřují se na povrchovou úpravu oceli pomocí žárového zinkování – tato technika vaše problémy vyřeší jednou pro vždy. Je to záruka ochrany proti korozi na několik desítek let dopředu a to bez jakékoliv další údržby.


Žárové zinkování - spolehlivá ochrana proti rzi

Žárové zinkování - spolehlivá ochrana proti rzi

Malé součásti, rozsáhlé ocelové konstrukce, sériové produkty po stovkách, či jednotlivé výrobky? U nás ve společnosti Wiegel se metodou zvanou žárové zinkování postaráme o ocel v jakékoliv podobě. Ať už potřebujete proti rzi ochránit jen pár kusů nebo celou sériovou výrobu, neváhejte se na nás obrátit. Žárové zinkování je maximálně spolehlivá metoda a my můžeme bez nadsázky říct, že je Wiegel jednou z nejvýkonnějších žárových zinkoven v Evropě.


Kvalitní výroba i údržba příhradových stožárů

Kvalitní výroba i údržba příhradových stožárů

Výroba i údržba příhradových stožárů pro vedení vysokého a středně vysokého napětí - Wiegel CZ žárové zinkování s.r.o. Hradec Králové


Špičkové práškové nebo nátěrové systémy pro Vaši ocel jsou odolné

Špičkové práškové nebo nátěrové systémy pro Vaši ocel jsou odolné

Sami zažijte jaké dokonalé vlastnosti má ocel po zásahu tepelně vytvrzeného práškového nástřiku Wiegel – nátěrové systémy bez rozpouštědel a zbytků – trvalá ochrana bez koroze


Žárové zinkování – Wiegel CZ

Žárové zinkování – Wiegel CZ

Společnost Wiegel CZ se sídlem v Hradci Králové Vám nabízí protikorozní žárové zinkování na ocelové výrobky ponorem do roztaveného kovu. Povlak dosahuje takové tloušťky v závislosti na vlastnostech podkladového materiálu. Povlaky žárového zinku nabízíme v různých barevných odstínech od matně šedých až po světle lesklé. Žárové zinkování poskytuje dlouhodobou ochranu proti korozi. Žárové zinkování ponorem provádíme dle platných norem. V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte nebo navštivte přímo v Hradci Králové. Budeme velice rádi, když budete patřit mezi další naše spokojené zákazníky z Hradce Králové a okolí.


Žárové zinkování s vyzvednutím po celé ČR a SR

Žárové zinkování s vyzvednutím po celé ČR a SR

Žárové zinkování bez starostí. Vaše výrobky vyzvedneme po celé ČR a SR, žárově pozinkujeme a odevzdáme vám zpět. Co vy na to? Jsme schopni pro vás zajistit plynulou službu od vyzvednutí výrobků, pak provedeme přípravu k pozinkování, poté následuje žárové zinkování a vše končí odevzdáním zpět. To vše probíhá v rámci celé ČR a SR. Naší obrovskou výhodou je, že máme velké pokrytí našich poboček. Pobočky pro žárové zinkování po ČR: Žebrák Velké Meziříčí Hradec Králové Čenkov Pobočky pro žárové zinkování po SR: Sereď Kúty Mějte své výrobky pod kontrolou a zajistěte jim dlouhou životnost antikorozní ochranou. Dopřejte jim žárové zinkování. Urychlíte si tím veškerou stavební činnost, protože není již potřeba na nic čekat. Dodejte svým výrobkům takovou ochranu, po které se budou cítit opravdu chráněny! Jsme specialisté na vše potřebné, co se týče žárového zinkování.


Vaše ocel bude díky našemu žárovému zinkování v bezpečí

Vaše ocel bude díky našemu žárovému zinkování v bezpečí

Zocelíme vaši ocel. Tedy přesněji řečeno – žárově ji pozinkujeme či práškově nalakujeme. Díky této trvalé protikorozní ochraně už vaše ocel nezreziví, i kdybyste chtěli. Vaší oceli dodáme dlouhou funkčnost a prodloužíme její životnost. Mezi hlavní výhody žárového zinkování patří: - dlouhodobá životnost - spolehlivost - odolnost proti mechanickému poškození - cena - katodická ochrana - snadná kontrola, žádná údržba - není potřeba dále ošetřovat - vzhled - po pozinkování lze s ocelí ihned manipulovat Proč máte spolupracovat s námi? Protože my podáme vždy v oblasti žárového zinkování perfektní a bezchybný výkon. Svou skvělou úroveň nabízených služeb v oblasti zinkování si udržujeme především díky: - precizní práci vytrénovaných rukou - špičkové technologii žárového zinkování a práškového lakování - bezpečnému ovládání všech součástí procesu žárového zinkování i práškového lakování - provedení se zkušeností, jistotou a rozvahou My říkáme, že trvalá protikorozní ochrana v podobě žárového zinkování je jako štafetový běh – týmový sport. Každý jednotlivý článek musí šlapat jako hodinky. A právě proto se vám u nás vždy dostane vysoce hodnotných služeb ve všech ohledech, které navíc můžete využívat neustále díky pravidelným okružním trasám rozvážkové služby Wiegel. S hrdostí můžeme říci, že jsme jednou z nejvýkonnějších žárových zinkoven v Evropě. Ve více než 30 závodech v Německu, Rakousku, České i Slovenské republice se vždy najde optimální řešení žárového zinkování šité vám na míru. Svěřte vaši ocel do dobrých rukou. Svěřte ji profesionálům na žárové zinkování. Svěřte ji nám.


Žárové zinkování je dokonalá povrchová ochrana pro Vaše výrobky

Žárové zinkování je dokonalá povrchová ochrana pro Vaše výrobky

Chraňte účelně svoji ocel a to kvalitním žárovým zinkováním nebo práškovým lakováním - Vaše výrobky nikdy nepoznají co je to rez - firma Wiegel CZ Hradec Králové


Žárové zinkování je způsob jak ochránit ocelové celky proti korozi

Žárové zinkování je způsob jak ochránit ocelové celky proti korozi

Wiegel CZ žárové zinkování - Špičkové technologie s minimálními vlivy na životní prostředí - Vaše ocel bude chráněná - žárové zinkování a práškové lakování je trvalá ochrana