Umělý trávník – ideální povrch pro tenisové kurty i víceúčelová hřiště

V oblasti sportovních povrchů patří umělé trávníky mezi nejvyhledávanější materiály vůbec. Umělý trávník je vhodný pro tenisové kurty, ale také víceúčelová či dětská hřiště. Tento sportovní povrch totiž vyniká ve všech ohledech, je odolný a jednoduchý na údržbu. Společnost StavoSport s.r.o. se zabývá projektováním, výstavbou a rekonstrukcí sportovních povrchů a tenisových kurtů. Umělý trávník je přitom jedním ze stěžejních povrchových materiálů, se kterým společnost pracuje.

umělý trávník MONOTRACK 20

Výhody umělých trávníků – odolnost i životnost

Podle mnoha odborníků spočívá budoucnost moderních profesionálních, rekreačních i tréninkových hřišť právě v umělém trávníku. Stále častěji nahrazují umělé trávníky klasické sportovní povrchy (přírodní trávník, antuku, beton), jelikož jsou z hlediska vlastností i údržby výhodnější. Umělé trávníky totiž umožňují celoroční nepřetržitý provoz, jejich údržba je jednoduchá a tedy i levná, pohyb po povrchu je komfortní a šetří zdraví sportovců.

Realizace sportovních povrchů pro profesionální i rekreační využití


Různé typy umělých trávníků

Společnost StavoSport s.r.o. realizuje sportovní povrchy s využitím různých typů umělých trávníků. Při projektování sportovního hřiště se zohledňuje způsob využití a druh sportu, v závislosti na tom je vybráno konkrétní provedení. K dispozici jsou rovněž různé barvy materiálu, díky čemuž lze snadno vytvořit hrací pole a hřiště tenisových kurtů. Společnost rovněž poskytuje speciální umělé trávníky, určené pro hraní pozemního hokeje. Požadavky na trávník jsou totiž specifické s ohledem na kutálení míče, skluznost a absorpci nárazu.


Výstavba tenisových kurtů

Firma StavoSport s.r.o. řeší komplexně realizaci celých sportovních areálů včetně staveb na klíč. Stejně tak řeší i dílčí dodávky, přičemž se zaměřuje na kompletní výstavbu tenisových kurtů. V rámci ucelené dodávky tenisových kurtů zajistí realizaci sportovního povrchu, tenisových sloupků do pouzder (pozinkovaných i hliníkových), tenisových sítí, závaží s wimbledon páskou, single tyčky i empire. Tenisové kurty, realizované zmiňovanou společností, mohou být určeny jak pro hru rekreační, tak profesionální.

Realizace tenisových kurtů s použitím umělého trávníku


StavoSport s.r.o nabízí profesionální řešení

Při realizaci jakékoliv zakázky klade společnost StavoSport s.r.o. velký důraz na detailně promyšlený projekt, ale také na použití špičkových materiálů a kvalitně a důkladně odvedenou práci. Díky tomu je schopna svým klientům poskytnout ideální řešení, které vychází vstříc veškerým potřebám i finančním možnostem. Z hlediska údržby, ceny i životnosti jsou umělé trávníky ideálním řešením pro všechny tenisové kurty i víceúčelová hřiště.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.stavosport.cz

Vydáno 08.07.2016
472 Zhlédnutí
Topováno 22.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kvalitní umělé povrchy hřišť i povrchy do hal zajistí firma StavoSport

Kvalitní umělé povrchy hřišť i povrchy do hal zajistí firma StavoSport
Sportovní povrchy pro víceúčelová hřiště, atletická sportoviště i školní tělocvičny. Tím vším se zabývá firma StavoSport s.r.o. Navrhneme, postavíme a vybavíme hřiště, ovály i sportovní areály pro náročné. Specializujeme se na akrylátové a polyuretanové povrchy i umělé povrchy do hal.

Sportovní hřiště StavoSport spojuje kvalita materiálů a pečlivost provedení

Sportovní hřiště StavoSport spojuje kvalita materiálů a pečlivost provedení
Specializací společnosti StavoSport je projektování, výstavba sportovišť, tenisových kurtů, víceúčelových hřišť, sportovních hal, úprava vnitřních i venkovních sportovních povrchů včetně umělých trávníků pro všechny druhy sportů i jejich rekonstrukci. Svým klientům nabízíme nejen komplexní výstavbu ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA StavoSport, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
StavoSport, s.r.o.
www.stavosport.cz
Adresa

Adresa

Suché 151
Fryšták - Dolní Ves 763 16

info@stavosport.cz
+420 777 691 740


Najdete nás také zde:

ARES
captcha