StavoSport, s.r.o.
www.umele-povrchy.czKvalitní umělé povrchy hřišť i povrchy do hal zajistí firma StavoSport

Sportovní povrchy pro víceúčelová hřiště, atletická sportoviště i školní tělocvičny. Tím vším se zabývá firma StavoSport s.r.o. Navrhneme, postavíme a vybavíme hřiště, ovály i sportovní areály pro náročné. Specializujeme se na akrylátové a polyuretanové povrchy i umělé povrchy do hal.

umělé povrchy nejen pro sportoviště

StavoSport: kvalita za příznivou cenu

Při stavbě sportovišť dbáme na kvalitní materiály a precizně odvedenou práci, to vše za příznivou cenu. Mezi našimi zákazníky jsou sportovní kluby, obce, školy i soukromníci. Zvládneme postavit a vybavit jakékoli sportoviště. Postaráme se například o akrylátový povrch, který je velmi odolný, bezúdržbový a má dlouhou životnost. Umožňují dokonce i použití kolečkových bruslí a jízdu na kole.

Odolný akrylátový povrch zvládne i kolečkové brusle a kolo


Polyuretanový povrch vhodný pro všechny sportoviště

Dále nabízíme polyuretanový povrch, tartan, který se hodí na všechny druhy hřišť a sportovních areálů. Vhodný typ povrchu volíme dle druhu využití, nabízíme proto tartan pro tenis, atletiku, házenou, volejbal, pro školní i víceúčelová hřiště. Tartan je celistvý a trvale elastický povrch, tím pádem šetrný ke kloubům sportovců.

Polyuretanový povrch je snadný na údržbu a odolný proti povětrnostním vlivům i UV záření.

Šetrný polyuretanový povrch ocení sportovci


Umělý povrch pro všechny míčové sporty

Realizujeme také umělé povrchy do sportovních hal a tělocvičen, a to zejména lité podlahy. Litý umělý povrch je vhodný pro veškeré míčové hry, využití najde v tenisových nebo víceúčelových sportovních halách, školních tělocvičnách nebo gymnastických sálech.

Umělé povrchy pro všechna hřiště a sportoviště
FIREMNÍ ČLÁNKY


Umělý trávník – ideální povrch pro tenisové kurty i víceúčelová hřiště

Umělý trávník – ideální povrch pro tenisové kurty i víceúčelová hřiště

V oblasti sportovních povrchů patří umělé trávníky mezi nejvyhledávanější materiály vůbec. Umělý trávník je vhodný pro tenisové kurty, ale také víceúčelová či dětská hřiště. Tento sportovní povrch totiž vyniká ve všech ohledech, je odolný a jednoduchý na údržbu. Společnost StavoSport s.r.o. se zabývá projektováním, výstavbou a rekonstrukcí sportovních povrchů a tenisových kurtů. Umělý trávník je přitom jedním ze stěžejních povrchových materiálů, se kterým společnost pracuje.

Vydáno 08.07.2016
Sportovní hřiště StavoSport spojuje kvalita materiálů a pečlivost provedení

Sportovní hřiště StavoSport spojuje kvalita materiálů a pečlivost provedení

Specializací společnosti StavoSport je projektování, výstavba sportovišť, tenisových kurtů, víceúčelových hřišť, sportovních hal, úprava vnitřních i venkovních sportovních povrchů včetně umělých trávníků pro všechny druhy sportů i jejich rekonstrukci. Svým klientům nabízíme nejen komplexní výstavbu sportovišť a celých sportovních areálů i formou tzv. staveb na klíč, ale také dílčí dodávky sportovního vybavení či umělých sportovních povrchů, jako jsou například umělé trávníky. Námi navržené sportoviště uspokojí i ty nejnáročnější.

Vydáno 20.06.2014Vydáno 27.07.2016
93 Zhlédnutí
Topováno 11.10.2016