StavoSport, s.r.o.
www.umele-povrchy.cz

Vydáno 27.07.2016
67 Zhlédnutí
Topováno 11.10.2016

Kvalitní umělé povrchy hřišť i povrchy do hal zajistí firma StavoSport

Sportovní povrchy pro víceúčelová hřiště, atletická sportoviště i školní tělocvičny. Tím vším se zabývá firma StavoSport s.r.o. Navrhneme, postavíme a vybavíme hřiště, ovály i sportovní areály pro náročné. Specializujeme se na akrylátové a polyuretanové povrchy i umělé povrchy do hal.

umělé povrchy nejen pro sportoviště

StavoSport: kvalita za příznivou cenu

Při stavbě sportovišť dbáme na kvalitní materiály a precizně odvedenou práci, to vše za příznivou cenu. Mezi našimi zákazníky jsou sportovní kluby, obce, školy i soukromníci. Zvládneme postavit a vybavit jakékoli sportoviště. Postaráme se například o akrylátový povrch, který je velmi odolný, bezúdržbový a má dlouhou životnost. Umožňují dokonce i použití kolečkových bruslí a jízdu na kole.

Odolný akrylátový povrch zvládne i kolečkové brusle a kolo


Polyuretanový povrch vhodný pro všechny sportoviště

Dále nabízíme polyuretanový povrch, tartan, který se hodí na všechny druhy hřišť a sportovních areálů. Vhodný typ povrchu volíme dle druhu využití, nabízíme proto tartan pro tenis, atletiku, házenou, volejbal, pro školní i víceúčelová hřiště. Tartan je celistvý a trvale elastický povrch, tím pádem šetrný ke kloubům sportovců. Polyuretanový povrch je snadný na údržbu a odolný proti povětrnostním vlivům i UV záření.

Šetrný polyuretanový povrch ocení sportovci


Umělý povrch pro všechny míčové sporty

Realizujeme také umělé povrchy do sportovních hal a tělocvičen, a to zejména lité podlahy. Litý umělý povrch je vhodný pro veškeré míčové hry, využití najde v tenisových nebo víceúčelových sportovních halách, školních tělocvičnách nebo gymnastických sálech.

Umělé povrchy pro všechna hřiště a sportoviště