Visačky i samolepicí etikety je dobré mít vždy po ruce

Samolepicí etikety jsou nezbytností pro každého, kdo pracuje v potravinářství, logistice nebo textilním průmyslu. Označování výrobků se díky etiketám od firmy Zebra stane naprostou hračkou. Kromě toho si u nás můžete objednat také visačky nebo tisk vstupenek. Vybírat můžete z velkého množství materiálů, které odpovídají vašemu přání.

Samolepicí etikety, visačky, štítky, folie...

Nabízíme etikety matné i s leskem. Stačí si vybrat

Samolepicí etikety usnadní popis jakéhokoliv výrobku, který potřebujete adekvátně označit. V nabídce pro vás máme různé typy materiálů, ze kterých můžete vybírat.

Ať už zvolíte papírové matné nebo lesklé etikety, na výrobky od firmy Zebra se můžete vždy spolehnout. Volit můžete i vstupní materiály a to včetně speciálních, jako jsou thermo nebo trasparentní. Tyto samolepicí etikety navíc dodáváme se speciální vrstvou odolnou proti mastnotě a otěru. Problémem nejsou ani atypické tvary.

Kvalitní samilepicí etikety hledejte u Zebry!


Tisk vstupenek přenechte profesionálům

Visačky s již naseknutým otvorem vám usnadní práci! Předpřipravený otvor je možné využít k okamžitému zavěšení visačky na určené místo. Visačky vyrábíme s potiskem i bez potisku, ten je možné umístit i na zadní stranu. Stejně tak tisk vstupenek přizpůsobíme maximálně požadavkům zákazníků. Pokud máte zájem o perforaci pro lepší odtržení, tuto možnost nabízíme u visačky i u vstupenek.

Visačky i tisk vstupenekVydáno 30.06.2016
198 Zhlédnutí
Topováno 27.03.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Hledáte vhodnou společnost pro výrobu a dodání samolepicích a ostatních etiket?

Hledáte vhodnou společnost pro výrobu a dodání samolepicích a ostatních etiket?
Vyrábíme samolepicí etikety, visačky, vstupenky a štítky bez tisku a také s možností tisku až 8 barev v duchu našeho hesla „Rychlost + Kvalita = ZEBRA“.

Samolepicí etikety rychle, kvalitně a přesto levně

Samolepicí etikety rychle, kvalitně a přesto levně
Samolepicí etikety mají nejen zákazníci obchodů na očích denně. O koupi daného výrobku se rozhodují podle designu samotného obalu a etikety, ale také obvykle podle informací na ní natištěných. Samolepicí etikety se však nepoužívají jenom v potravinářství, ale také v mnoha dalších odvětvích ...

Zapomeňte na nudné samolepicí etikety. Objednejte si je u Zebry

Zapomeňte na nudné samolepicí etikety. Objednejte si je u Zebry
V průmyslovém odvětví je třeba mít vždy důkladně označené produkty. Pomáhá to nejen zlepšit prezentaci vaší firmy, ale také to následně usnadňuje orientaci samotnému zákazníkovi. Ať už vaše společnost podniká v logistice, potravinářství, strojírenství či automobilovém průmyslu, v každém případě se ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Zebra, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Zebra, s.r.o.
www.zebra-sle.cz
Adresa

Adresa

Palackého 662
Velim 281 01

zebra@zebra-sle.cz
+420 321 796 730


Najdete nás také zde:

ARES
captcha