Zebra, s.r.o.Visačky i samolepicí etikety je dobré mít vždy po ruce

Samolepicí etikety jsou nezbytností pro každého, kdo pracuje v potravinářství, logistice nebo textilním průmyslu. Označování výrobků se díky etiketám od firmy Zebra stane naprostou hračkou. Kromě toho si u nás můžete objednat také visačky nebo tisk vstupenek. Vybírat můžete z velkého množství materiálů, které odpovídají vašemu přání.

Samolepicí etikety, visačky, štítky, folie...

Nabízíme etikety matné i s leskem. Stačí si vybrat

Samolepicí etikety usnadní popis jakéhokoliv výrobku, který potřebujete adekvátně označit. V nabídce pro vás máme různé typy materiálů, ze kterých můžete vybírat.

Ať už zvolíte papírové matné nebo lesklé etikety, na výrobky od firmy Zebra se můžete vždy spolehnout. Volit můžete i vstupní materiály a to včetně speciálních, jako jsou thermo nebo trasparentní. Tyto samolepicí etikety navíc dodáváme se speciální vrstvou odolnou proti mastnotě a otěru. Problémem nejsou ani atypické tvary.

Kvalitní samilepicí etikety hledejte u Zebry!


Tisk vstupenek přenechte profesionálům

Visačky s již naseknutým otvorem vám usnadní práci! Předpřipravený otvor je možné využít k okamžitému zavěšení visačky na určené místo. Visačky vyrábíme s potiskem i bez potisku, ten je možné umístit i na zadní stranu. Stejně tak tisk vstupenek přizpůsobíme maximálně požadavkům zákazníků. Pokud máte zájem o perforaci pro lepší odtržení, tuto možnost nabízíme u visačky i u vstupenek.

Visačky i tisk vstupenek
FIREMNÍ ČLÁNKY


Hledáte vhodnou společnost pro výrobu a dodání samolepicích a ostatních etiket?

Hledáte vhodnou společnost pro výrobu a dodání samolepicích a ostatních etiket?

Vyrábíme samolepicí etikety, visačky, vstupenky a štítky bez tisku a také s možností tisku až 8 barev v duchu našeho hesla „Rychlost + Kvalita = ZEBRA“.

Vydáno 25.05.2017
Samolepicí etikety rychle, kvalitně a přesto levně

Samolepicí etikety rychle, kvalitně a přesto levně

Samolepicí etikety mají nejen zákazníci obchodů na očích denně. O koupi daného výrobku se rozhodují podle designu samotného obalu a etikety, ale také obvykle podle informací na ní natištěných. Samolepicí etikety se však nepoužívají jenom v potravinářství, ale také v mnoha dalších odvětvích průmyslu, jako je třeba strojírenství, či automobilový a textilní průmysl. Samolepky jsou zkrátka potřeba všude tam, kde je na místě označení nebo popsání nějakého výrobku. Potřebujete poradit, jaký druh samolepicích etiket zvolit právě pro vaše potřeby? Zebra s.r.o. vám ukáže, jak na to. S výsledkem budete spokojeni.

Vydáno 16.10.2013
Zapomeňte na nudné samolepicí etikety. Objednejte si je u Zebry

Zapomeňte na nudné samolepicí etikety. Objednejte si je u Zebry

V průmyslovém odvětví je třeba mít vždy důkladně označené produkty. Pomáhá to nejen zlepšit prezentaci vaší firmy, ale také to následně usnadňuje orientaci samotnému zákazníkovi. Ať už vaše společnost podniká v logistice, potravinářství, strojírenství či automobilovém průmyslu, v každém případě se vám samolepicí etikety nebo visačky rozhodně budou hodit. Že ještě nevyužíváte těchto postupů a své produkty neoznačujete? Je čas to změnit s firmou Zebra, která se výrobě věnuje již dvacet dva let. Zvolte si materiál, provedení a můžete se těšit na krásné etikety a štítky od Zebry.

Vydáno 22.06.2015Vydáno 30.06.2016
183 Zhlédnutí
Topováno 27.03.2020