Bezbariérové zdvižně posuvné dveře - HS portál, pro propojení interiéru s exteriérem

SLOVAKTUAL Zlín PERYMONT repro s.r.o.

Bezbariérové zdvižně posuvné dveře - HS portál, pro propojení interiéru s exteriérem

SLOVAKTUAL Zlín
PERYMONT repro s.r.o.
Posuvné, bezbariérové dveře nebo odolná plastová okna

Praktické a stylové posuvné dveře, které se skvěle hodí do každého interiéru, bezbariérové dveře s bezbariérovým prahem a HTS portálem, které umožní každému pohodlný vstup. Ale také odolné plastové dveře nebo plastová okna, která jsou nenáročná na údržbu a navíc skvěle vypadají – to vše je nabídka SLOVAKTUAL Zlín.

Zdvižně posuvné plastové dveře

Plastové dveře, hliníkové dveře nebo plastová okna

V nabídce máme plastové dveře se stavební hloubkou 70mm a 5-ti komorovým profilem rámu a 4 komorovým profilem křídla s výbornými tepelně izolačními vlastnostmi, které je možné zasklít dvojsklem, trojsklem nebo různými typy výplní. Vybaveny jsou vnitřním i venkovním těsněním, které zabezpečuje ochranu proti hluku a povětrnostním vlivům.

Oblíbené jsou však i hliníkové dveře, které máme v nabídce v provedení se stavební hloubkou 72mm, vysokou stabilitou a optimální izolací, a standardem je 3-bodový systém zamykání.

Samozřejmostí je libovolná laminace v jakékoliv barevné úpravě podle stupnice RAL.

Plastové dveře, hliníkové dveře


Plastová okna pro novostavby

Co se týká oken, pro novostavby, ale také rekonstrukce celé řady typů staveb zákazníci velmi často volí plastová okna z naší nabídky. A není divu. Plastová okna jsou velmi oblíbená nejen pro svou příznivou cenu, ale především pro své výhodné kvalitativní vlastnosti.

Uvažujete nad novými okny nebo dveřmi i vy? Obraťte se na SLOVAKTUAL!

Plastová okna
FIREMNÍ ČLÁNKY


Plastová okna Zlín

Plastová okna Zlín

Pusťte si do domu sluníčko pomocí velkých a krásných oken. Naše společnost je autorizovaným obchodním zástupcem výrobní společnosti SLOVAKTUAL s.r.o. Naše portfolio produktů zahrnuje okna a dveře z plastových profilů německé výroby. Pomůžeme s vhodným výběrem oken nejenom do běžných rodinných domů, bytů, ale také do firem, kanceláří a na další místa. SLOVAKTUAL je rozhodně zárukou kvality. Firma patří mezi přední výrobce plastových a hliníkových oken na evropském trhu.

Vydáno 17.03.2018
Bezpečný a útulný domov přes hliníkové dveře a okna Zlín

Bezpečný a útulný domov přes hliníkové dveře a okna Zlín

I malé děti kreslí na svoje první výkresy domečky, zahrádky a rodinu. A když jde o domečky, tak každý z nich má hlavně okna a dveře. To znamená, že už od malinka člověk ví co je základem kvalitního bydlení. Kvalitní hliníkové okna a dveře Zlín jsou i ve snech dospělých.

Vydáno 23.03.2017
Okna Slovaktual vám zajistí komfort i bezpečí

Okna Slovaktual vám zajistí komfort i bezpečí

Rekonstrukce domu či bytu se neobejde bez zvážení celkového stavu budovy. Zamyslet byste se měli především nad stavem oken. Splňují všechny nároky na moderní bydlení? Jestliže si pořídíte nová okna, neměla by naplňovat jen vaše estetické požadavky, ale především ty funkční. Nová okna by vám měla ušetřit peníze vynaložené na energie, měla by dobře izolovat a navíc zaručit vaši bezpečnost. Všechny tyto vlastnosti splňují okna od firmy Slovaktual Zlín, která disponují třísložkovým středovým těsněním, díky kterému se přes okna dovnitř jen tak něco nebo někdo nedostane.

Vydáno 16.04.2015Vydáno 01.07.2016
187 Zhlédnutí
Topováno 30.06.2018

Okna

Okna

Plastová a hliníková okna Slovaktual s vysokou tepelnou a zvukovou izolací

Vchodové dveře

Vchodové dveře

Vchodové dveře Slovaktual, vstupní dveře plastové a hliníkové

Posuvné dveře

Posuvné dveře

Posuvné dveře Slovaktual – dodání, montáž, záruční a pozáruční servis