Kvalitní klempířské prvky na zakázku vyrábí firma BezVa

Ať už jste klempíř, stavitel nebo domácí kutil, jistě využijete služby firmy BezVa, spol. s r.o. Máme pro vás nejrůznější klempířské prvky - tedy kvalitní materiál, který je nutný pro profesionální výsledek vaší práce. Sídlíme nedaleko města Česká Třebová a díky dlouholetému působení na trhu vám zaručujeme prvotřídní kvalitu provedení našich výrobků.

BezVa - klempířské prvky

Klempířské prvky Česká Třebová

Vyrábíme a nabízíme podokapní a nadokapní žlabové háky na PVC žlaby, úvazové háky, objímky svodů, klasické klempířské žlaby a trubkové svody. Kromě toho prodáváme také specifické výrobky, jako jsou měděné nebo poplastované sněhové zábrany, nástřešní a bezpečnostní háky nebo jiné doplňky na střechy.

Všechny klempířské prvky jsou ručně zpracované. Jejich rozměry a typ přizpůsobíme potřebám zákazníka. Nabízíme mnoho variant výrobků v provedení žárově pozinkované oceli, mědi, titanzinku, s povrchovou úpravou polyethylenem nebo práškovou barvou.

BezVa – klempířské prvky různých typů


Nejen klempířské prvky, ale také mnoho dalšího

V klempířství se dále specializujeme na střešní a vzduchotechnické prvky, vyrábíme hlavně díly pro malé vzduchotechniky například do truhlářských dílen. Navrhujeme a vyrábíme také díly pro vzduchotechniku na zakázku. Kromě toho se zaměřujeme také na zámečnickou výrobu, a to zejména na zakázkovou práci a drátěný program. Zároveň dodáváme PVC žlaby od firem Scala plastics Belgie a Plastika Slovensko.

Klempířské i vzduchotechnické prvky na zakázkuVydáno 11.08.2016
109 Zhlédnutí
Topováno 27.01.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Klempíři, pozor! BezVa klempířské prvky vás dostanou

Klempíři, pozor! BezVa klempířské prvky vás dostanou
Klempířské prvky, žlabové háky, vzduchotechnické prvky, PVC žlaby nebo sněhové zábrany? To a celá řada dalších výrobků pro klempíře, stavitele i kutily je doménou společnosti BezVa, významného českého výrobce klempířských prvků se sídlem v Třebovicích v Čechách a hlavně dlouholetými zkušenostmi, ...

Klempířské prvky musí být BezVa

Klempířské prvky musí být BezVa
Ať už jste klempíři či jen s klempířskými prvky pracujete, pak jistě dáte za pravdu, že pro kvalitní a profesionální výsledek práce potřebujete i materiál odpovídající kvality. Firma BezVa, spol. s r.o. se výrobou a prodejem klempířských prvků vysoké kvality zabývá a nabízí pestrý výběr žlabových ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA BezVa, spol. s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
BezVa, spol. s.r.o.
www.bezva.eu
Adresa

Adresa

Třebovice 28
Třebovice 561 24

info@bezva.eu
+420 777 735 645


Najdete nás také zde:

ARES
captcha