DAGETT 66 zajišťuje veškeré stavební práce, řezání železobetonu i stavbu obchodních center

Nebaví vás kvůli několika stavebním úpravám obvolávat vždy různé dodavatele? Pak se spolehněte na nás. Veškeré stavební práce, inženýrskou činnost i technický servis zajišťuje DAGETT 66. S námi budete mít vše pohromadě. Zabýváme se také stavbami obchodních center.

Stavební práce - spolehlivě už mnoho let

Potřebujete provést změny v interiérech nebo exteriérech? Nevíte si rady s prováděním periodických revizí? Nebo byste si rádi nechali preventivně zkontrolovat váš objekt? Vše pro vás spolehlivě zajistí DAGETT 66.

Mezi naše výhody patří především komplexnost služeb. Proto se u nás můžete ptát také po kalkulaci stavebního rozpočtu či havarijním servisu. A na míru vašim požadavkům vám sestavíme také aranžérské práce, jako je nové osvětlení nebo dekorace.

Kromě toho jsme specialisté na řezání železobetonu. Naši školení zaměstnanci umí spolehlivě rozřezat železobeton, cihlové i betonové konstrukce tak, aby nedošlo k jejich poškození. Zaručujeme vám také minimální otřesy při prováděných pracích a malou hlučnost.

Pro řezání železobetonu i další služby nás kontaktujte


Stavba obchodních center od A do Z

Aby nebylo výčtu našich služeb málo, zajišťujeme také stavbu obchodních center. Našim klientům poskytujeme prvotřídní a komplexní služby, od samotné výstavby po trvalou údržbu objektů. Ty zajišťujeme svépomocí nebo s pomocí našich spolehlivých subdodavatelů.

Mezi naše významné klienty momentálně patří například obchodní centra Lidl, Albert nebo Hypernova.

Podívejte se, jak může vypadat stavba obchodních centerVydáno 01.12.2016
104 Zhlédnutí
Topováno 03.05.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Rekonstrukce a stavby obchodních domů především supermarketů

Rekonstrukce a stavby obchodních domů především supermarketů
Společnost DAGETT 66, s.r.o. sídlí v Kopřivnici, ale kancelář mají také ve Valašském Meziříčí. Jedná se o stavební firmu, která se zaměřuje na veškeré stavební činnosti. Poskytují také služby spojené s technickou správou a údržbou objektů obchodních společnost a realitních kanceláří.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA DAGETT 66, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
DAGETT 66, s.r.o.
www.dagett66.cz
Adresa

Adresa

Francouzská 1025/8
Kopřivnice 742 21

dagett66@dagett66.cz
+420 602 749 493


Najdete nás také zde:

ARES
captcha