Zpracování kalkulace, rozpočty stavebních objektů průmyslové a občanské výstavby

DAGETT 66, s.r.o.

Zpracování kalkulace, rozpočty stavebních objektů průmyslové a občanské výstavby

DAGETT 66, s.r.o.DAGETT 66 zajišťuje veškeré stavební práce, řezání železobetonu i stavbu obchodních center

Nebaví vás kvůli několika stavebním úpravám obvolávat vždy různé dodavatele? Pak se spolehněte na nás. Veškeré stavební práce, inženýrskou činnost i technický servis zajišťuje DAGETT 66. S námi budete mít vše pohromadě. Zabýváme se také stavbami obchodních center.

Stavební práce - spolehlivě už mnoho let

Potřebujete provést změny v interiérech nebo exteriérech? Nevíte si rady s prováděním periodických revizí? Nebo byste si rádi nechali preventivně zkontrolovat váš objekt? Vše pro vás spolehlivě zajistí DAGETT 66.

Mezi naše výhody patří především komplexnost služeb. Proto se u nás můžete ptát také po kalkulaci stavebního rozpočtu či havarijním servisu. A na míru vašim požadavkům vám sestavíme také aranžérské práce, jako je nové osvětlení nebo dekorace.

Kromě toho jsme specialisté na řezání železobetonu. Naši školení zaměstnanci umí spolehlivě rozřezat železobeton, cihlové i betonové konstrukce tak, aby nedošlo k jejich poškození. Zaručujeme vám také minimální otřesy při prováděných pracích a malou hlučnost.

Pro řezání železobetonu i další služby nás kontaktujte


Stavba obchodních center od A do Z

Aby nebylo výčtu našich služeb málo, zajišťujeme také stavbu obchodních center. Našim klientům poskytujeme prvotřídní a komplexní služby, od samotné výstavby po trvalou údržbu objektů. Ty zajišťujeme svépomocí nebo s pomocí našich spolehlivých subdodavatelů.

Mezi naše významné klienty momentálně patří například obchodní centra Lidl, Albert nebo Hypernova.

Podívejte se, jak může vypadat stavba obchodních centerFIREMNÍ ČLÁNKY


Rekonstrukce a stavby obchodních domů především supermarketů

Rekonstrukce a stavby obchodních domů především supermarketů

Společnost DAGETT 66, s.r.o. sídlí v Kopřivnici, ale kancelář mají také ve Valašském Meziříčí. Jedná se o stavební firmu, která se zaměřuje na veškeré stavební činnosti. Poskytují také služby spojené s technickou správou a údržbou objektů obchodních společnost a realitních kanceláří.

Vydáno 27.02.2018Vydáno 01.12.2016
93 Zhlédnutí
Topováno 03.05.2018