Svařovací stroje - novinka v eshopu multifunkční svařovací zdroj, invertor EWM PICOMIG

FORMICA WELD spol. s r.o.

Svařovací stroje - novinka v eshopu multifunkční svařovací zdroj, invertor EWM PICOMIG

FORMICA WELD spol. s r.o.
Vše potřebné pro svařování pořídíte u firmy FORMICA WELD

Při sváření se neobejdete bez kvalitních strojů a pomůcek. Jejich široký výběr poskytuje firma FORMICA WELD spol. s r.o., která je zastoupením společnosti FORMICA Nitra. Vyvíjíme a vyrábíme svařovací stroje a materiály pro svařování, ale také bodovací či plazmové stroje. Všechny jsou určeny do průmyslových provozů, které kladou důraz na vysokou kvalitu, maximální odolnost a spolehlivost.

FORMICA WELD - svářecí technika

Svařovací, plazmové i bodovací stroje

Specializujeme se zejména na svařovací stroje a veškerou svářecí techniku. Proto u nás pořídíte svářečky, zdroje, invertory a další. V našem širokém sortimentu najdete také plazmové stroje řezací i svařovací. Pokud máte konkrétní požadavky na typ a délku hořáku, kabelů, vodního chlazení, dálkových ovladačů a podobně, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vyjdeme vstříc vašim požadavkům.

Pro odporové svařování dodáváme bodovací stroje ruční, stojanové, stolní, závěsné i karosářské. Vyrábíme také bodovací elektrody a pro vlastní výrobu elektrod dodáváme kvalitní CuCrZr materiál v různých průměrech dle potřeb zákazníků.

Svařovací stroje a další technika od FORMICA WELD


FORMICA WELD – vše pro svařování

Nejrůznější svařovací stroje nejsou vším, co u nás najdete. Náš sortiment zahrnuje také drážkovací stroje a přídavné materiály, jako dráty pro svařování či elektrody. Prodáváme pájky, tavidla, hořáky, brusiva, autogenní techniku i veškeré příslušenství ke strojům. Při svařování jsou nezbytné i ochranné pomůcky, proto u nás pořídíte kukly, rukavice, brýle a další.

Samozřejmostí jsou i nejrůznější služby. Poskytujeme poradenství a zaškolení obsluhy strojů, postaráme se o záruční a pozáruční servis. Veškeré nakoupené stroje vám také bezplatně dovezeme na místo určení.

Pořiďte si vše potřebné pro svařování

Vydáno 30.09.2016
114 Zhlédnutí
Topováno 21.12.2018

Svařovací stroje

Svařovací stroje

Svařovací stroje MIG/MAG, TIG DC a TIG AC/DC, invertory MMA, drážkovací a multifunkční stroje

Plazmové stroje a příslušenství

Plazmové stroje a příslušenství

Plazmové pálicí stroje odbočkové, plynulé, invertorové, svařovací hořáky MIG, TIG

Přídavné materiály pro svařování

Přídavné materiály pro svařování

Přídavné materiály pro svařování, svařovací elektrody, svařovací dráty TIG, MIG/MAG