FORMICA WELD spol. s r.o.Svařovací stroje

Svařovací stroje

Svařovací stroje MIG/MAG, TIG DC a TIG AC/DC, invertory MMA, drážkovací a multifunkční stroje

Plazmové stroje a příslušenství

Plazmové stroje a příslušenství

Plazmové pálicí stroje odbočkové, plynulé, invertorové, svařovací hořáky MIG, TIG

Přídavné materiály pro svařování

Přídavné materiály pro svařování

Přídavné materiály pro svařování, svařovací elektrody, svařovací dráty TIG, MIG/MAG


Vše potřebné pro svařování pořídíte u firmy FORMICA WELD

Při sváření se neobejdete bez kvalitních strojů a pomůcek. Jejich široký výběr poskytuje firma FORMICA WELD spol. s r.o., která je zastoupením společnosti FORMICA Nitra. Vyvíjíme a vyrábíme svařovací stroje a materiály pro svařování, ale také bodovací či plazmové stroje. Všechny jsou určeny do průmyslových provozů, které kladou důraz na vysokou kvalitu, maximální odolnost a spolehlivost.

FORMICA WELD - svářecí technika

Svařovací, plazmové i bodovací stroje

Specializujeme se zejména na svařovací stroje a veškerou svářecí techniku. Proto u nás pořídíte svářečky, zdroje, invertory a další. V našem širokém sortimentu najdete také plazmové stroje řezací i svařovací. Pokud máte konkrétní požadavky na typ a délku hořáku, kabelů, vodního chlazení, dálkových ovladačů a podobně, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vyjdeme vstříc vašim požadavkům.

Pro odporové svařování dodáváme bodovací stroje ruční, stojanové, stolní, závěsné i karosářské. Vyrábíme také bodovací elektrody a pro vlastní výrobu elektrod dodáváme kvalitní CuCrZr materiál v různých průměrech dle potřeb zákazníků.

Svařovací stroje a další technika od FORMICA WELD


FORMICA WELD – vše pro svařování

Nejrůznější svařovací stroje nejsou vším, co u nás najdete. Náš sortiment zahrnuje také drážkovací stroje a přídavné materiály, jako dráty pro svařování či elektrody. Prodáváme pájky, tavidla, hořáky, brusiva, autogenní techniku i veškeré příslušenství ke strojům. Při svařování jsou nezbytné i ochranné pomůcky, proto u nás pořídíte kukly, rukavice, brýle a další.

Samozřejmostí jsou i nejrůznější služby. Poskytujeme poradenství a zaškolení obsluhy strojů, postaráme se o záruční a pozáruční servis. Veškeré nakoupené stroje vám také bezplatně dovezeme na místo určení.

Pořiďte si vše potřebné pro svařování

Vydáno 30.09.2016
85 Zhlédnutí
Topováno 21.12.2018