Royal Jessica Salon a manikúra Jessica se postarají o dokonalé a krásné nehty

Krásné a pěstěné nehty jsou nedílnou součástí celkové image. O to, aby vaše nehty byly dokonalé každý den, se postará nový Royal Jessica Salon Praha. Zajistíme dokonalou péči vašim nehtům a dostanete od nás také rady, jak se o nehty správně starat, aby krásné zůstaly. Royal Jessica Salon je hlavním salonem značky Jessica pro Českou i Slovenskou republiku.

Royal Jessica Salon - manikúra pro každého

Manikúra Jessica: kvalitní péče o přírodní nehty

Navštivte náš salon a nehte nás pečovat o vaše přírodní nehty. Žádné nehty nejsou stejné, a proto si značka Jessica zakládá na péči postavené na míru kondici každého nehtu. Kvůli tomu také poskytuje nejširší spektrum podlaků na trhu. Specializuje se rovněž na vývoj produktů na bio a přírodní bázi, výrobky Jessica jsou proto 7-free a splňují ty nejvyšší zdravotnické nároky. Mějte díky nám krásné, zdravé a pevné nehty!

Manikúra Jessica


Nechte se hýčkat v Royal Jessica Salon

Nově otevřený Royal Jessica Salon je připravený se dokonale postarat o vaše ruce a nehty. Za vyzkoušení stojí třeba luxusní manikúra Jessica. Zahrnuje komplexní ošetření s analýzou nehtů, po které následuje termální zábal s přírodními oleji a krémy, masáž, úprava nehtů a kůžičky. Manikúra Jessica je zakončena lakováním výživným a barevným lakem i nadlakem, který prodlouží výdrž laku až na čtrnáct dní.

Zaujme vás jistě také spojení Geleration gellak s ošetřující manikúrou Jessica, díky kterému budete mít krásné a dokonale upravené nehty až po tři týdny. Manikúra zahrnuje analýzu nehtů, zábal, masáž a celkovou úpravu nehtů i kůžičky. Po péči následuje barevné lakování, gellak se nakonec vytvrdí pod LED lampou, což zajistí jeho dlouhou výdrž.

Royal Jessica Salon Praha: péče o přírodní nehtyVydáno 30.09.2016
660 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Správná nehtová kosmetika a laky na nehty pomáhají nejen ke kráse, ale i zdraví vašich nehtů

Správná nehtová kosmetika a laky na nehty pomáhají nejen ke kráse, ale i zdraví vašich nehtů
Nehty jsou jednou z prvních věcí, kterých si lidé, mnohdy i zcela neúmyslně, na ostatních všímají. Jsou ovlivňujícím faktorem celkového dojmu z určité osoby. Kontakt s někým, jehož ruce jsou špinavé, nehty škrábou, jsou polámané a plné nečistot, může být dokonce velmi nepříjemný. I proto by měl ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Krásné nehty s.r.o. Nehtový e-shop
WEBOVÁ STRÁNKA
Krásné nehty s.r.o.
www.krasnenehty.cz
Adresa

Adresa

Vinohradská 44
Praha 2 120 00

info@krasnenehty.cz
+420 608 814 861


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha