Balkonový systém od Premix servis přináší dokonalou hydroizolaci a ochranu

PREMIX servis, spol. s r.o. Sanace vlhkého zdiva

Balkonový systém od Premix servis přináší dokonalou hydroizolaci a ochranu

PREMIX servis, spol. s r.o.
Sanace vlhkého zdiva
Jemnozrnné stěrky na povrchové úpravy betonu od českého výrobce

Řešíte povrchovou úpravu betonu z důvodu estetiky nebo kvůli přípravě kontaktní plochy pro další vrstvu? Potřebujete zahladit drobné nedokonalosti povrchu monolitu po odbednění? Chcete přitom použít materiál, který bude i v tenké vrstvě na povrchu spolehlivě držet za různých podmínek prostředí? A který nebude barevně odlišný od podkladního betonu? Nabízíme vše výše uvedené – tuzemský specialista na složitější maltové produkty, vč. jemnozrnných stěrek na povrchové úpravy betonu fi. PREMIX servis, spol. s r.o. Obraťte se na nás, jsme tu pro Vás!

PREMIX servis - Jemnozrnné stěrky na povrchové úpravy betonu

Kompletní sortiment správkových nejen jemnozrnných malt na beton (pro sanaci betonu + kosmetiku povrchu)

Český výrobce malt – fi. PREMIX servis, spol. s r.o. dodává kompletní maltový systém pro povrchové úpravy a opravy betonu – jednak zdegradovaného, který je třeba sanovat - tvořený adhezním můstkem pro zlepšení soudržnosti mezi starým a novým betonem, a správkovými, polymercementovými maltami různých zrnitostí, vyhovujících požadavkům normy EN 1504-3 – a také pro vyspravení (lokální či celoplošné) povrchu nového monolitického betonu, jehož povrch po odbednění nevyhovuje estetickým představám či jiným, technickým, požadavkům. Jemnozrnné stěrky výrobce dodává ve 3 zrnitostech – od 0,5 mm do 0,15 mm. Se stěrkami se snadno pracuje a mají vysoké technické parametry.


Sortiment nabízených produktů stavební chemie

Firma PREMIX servis, spol. s r.o. vyrábí širokou škálu produktů v oblasti suchých malt, popř. stavební chemie. Kromě uvedeného firma vyrábí sanační omítkové systémy na vlhké zdivo, vápenné omítky a malty. Hmoty pro spárování kamene, hydroizolační a samonivelační stěrky – i pro průmyslová použití, lehčené omítky, fasádní minerální omítky atd. Využití výrobků je velmi široké zejména při rekonstrukcích staveb.
Výhodou tohoto českého výrobce je osobní přístup ke každému zákazníkovi. Pokud nelze vykrýt požadavek zákazníka vhodným výrobkem ze stálého sortimentu, odborníci firmy jsou schopni naformulovat směs dle požadavku, vč. barevné úpravy směsi. Materiál v dané úpravě lze pak i doobjednat a dovyrobit po několika letech. Tato zakázkové činnost je prováděna i pro malá množství.

Sanační omítkové systémy na vlhké zdivo, vápenné omítky a malty


Jak získat bližší informace?

Navštivte webové stránky společnosti. Ke stažení zde naleznete řadu užitečných materiálů - katalog, manuály, technické listy a technologické postupy i ceník.
Preferujete-li osobní kontakt, máte-li dotazy, poptávky či objednávky, pak neváhejte a firmu kontaktujte

PREMIX servis, spol. s r.o.
Vostrovská 53, 160 00 Praha 6
výrobna a expedice tel.:315686563; 604241107
www.premixservis.cz

Napište nám
FIREMNÍ ČLÁNKY


Balkonový systém od Premix servis přináší dokonalou hydroizolaci a ochranu

Balkonový systém od Premix servis přináší dokonalou hydroizolaci a ochranu

Pokud chcete disponovat nejenom designově odpovídajícím, ale také praktickým, spolehlivým a bezpečným balkonem, tak byste neměli podcenit investici do kvalitního balkonového systému. Balkonové systémy PREMIX vynikají svými nízkými náklady, kvalitní hydroizolací a maximální ochranou.

Vydáno 20.09.2017
Zakázková výroba maltových směsí a omítek, Praha

Zakázková výroba maltových směsí a omítek, Praha

Hledáte výrobce maltových směsí, vápenných omítek nebo jiné stavební chemie? Pak se seznamte se společností PREMIX servis, spol. s r.o., která je specialistou v tomto oboru s tradicí již od roku 1996. Za své téměř dvacetileté působení nasbírala v oblasti výroby maltových směsí nesčetné zkušenosti. Je schopna nabídnout také zakázkovou výrobu malt pro různé typy aplikací – dle požadavku na prostředí, zpracování, vzhled a fyzikální vlastnosti, včetně například materiálů pro obnovu starých fasád za dodržení původního vzhledu. Může se jednat o různé památkové a historické objekty, ale také o aplikace při opravách v průmyslovém prostředí nebo nové výstavbě. Na PREMIX servis se můžete obrátit i v případě menších zakázek!

Vydáno 22.06.2015Vydáno 04.10.2016
313 Zhlédnutí
Topováno 14.08.2020

Sanace betonu a vlhkého zdiva

Sanace betonu a vlhkého zdiva

Sanační omítkové systémy na vlhké zdivo, sanace betonu

Vápenné omítky

Vápenné omítky

Vápenné omítky pro obnovu fasád historických budov

Nivelační stěrky a potěry

Nivelační stěrky a potěry

Samonivelační stěrky a potěry NIVEL pro opravy betonových podlah