Timo profistavby s.r.o.Pronájem nebytových prostor v Ostravě

Hledáte místo pro své obchodní či pracovní aktivity? Společnost TIMO profistavby s.r.o., specialista v oblasti stavitelství a stavebnictví, dokončuje výstavbu nové budovy na Slezské Ostravě a poskytují pronájem nebytových prostor. Budova se nachází na přístupném frekventovaném prostranství a disponuje parkovacími místy přímo před ní.

Pronájem nebytových prostor Ostrava

Obchodní a kancelářské prostory

Nové nebytové prostory v Ostravě jsou koncipovány jako prostory obchodní a kancelářské. Obchodní mají samostatný vchod, jejich celková výměra činí 63 m2. Kancelářské prostory jsou tvořeny celkem 4 samostatnými kancelářemi s vlastním sociálním zařízením, jejich výměra odpovídá 80 m2.

Pronájem nebytových prostor v lokalitě Slezská Ostrava


Pronájem s možností stavebních úprav

Společnost TIMO profistavby přináší kromě samotného pronájmu i možnost dohody o stavebních úpravách tak, aby charakter stavby plně odpovídal požadavkům klienta. V současné době je dokončována hrubá stavba, v průběhu příštího roku budou prostory připravené k pronájmu.

Zmiňovaná společnost se zaměřuje na komplexní zajištění služeb v oblasti pozemního stavitelství. Kromě svých vlastních projektů poskytuje vytvoření investičních záměrů, zajištění financování, projekci i samotnou realizaci, spojenou s inženýrskou činností. Nad to realizuje i stavbu rodinných domů či provádění dílčích stavebních prací.

TIMO profistavby s.r.o. – specialista v oblasti pozemního stavitelství
FIREMNÍ ČLÁNKY


Firma TIMO profistavby s.r.o. se sídlem v Ostravě a bohatými zkušenostmi se zabývá výstavbou a rekonstrukcemi v oblasti pozemních staveb

Firma TIMO profistavby s.r.o. se sídlem v Ostravě a bohatými zkušenostmi se zabývá výstavbou a rekonstrukcemi v oblasti pozemních staveb

Jejich služby můžete využít ke stavbě svého vlastního nového domova nebo k rekonstrukcím. Vedou si velice dobře také v oblasti výstavby dalších administrativních budov. Postaví školku, školu, zdravotnickou budovu, objekt k podnikání a pro obchodní účely. Nejsou však výjimkou ani stavby cestovního ruchu či objekty pro kulturní účely.

Vydáno 02.08.2017
HELUZ – české cihly s výjimečnými vlastnostmi

HELUZ – české cihly s výjimečnými vlastnostmi

Výběr prvotřídních cihel je jedním ze základních faktorů, které výrazně ovlivní kvalitu hrubé stavby. Největším českým výrobcem cihelných produktů pro hrubou stavbu je HELUZ, který navazuje na stoletou cihlářskou tradici v Dolním Bukovsku. Společnost TIMO profistavby s.r.o. používá při svých realizacích právě cihly tohoto výrobce, v kombinaci s mnohaletými zkušenostmi, řadou profesionálních řemeslníků i individuálním přístupem ke klientovi je pak výsledná hrubá stavba vždy precizní záležitostí.

Vydáno 01.05.2016
Ploché střechy nemusí být fádní, zelená střecha je toho důkazem

Ploché střechy nemusí být fádní, zelená střecha je toho důkazem

Ploché střechy začaly být v našem prostředí oblíbené především ve funkcionalistické éře a během staveb panelových domů. Stavba takové střechy přitom nepatří mezi nejnáročnější a nejnákladnější, je však třeba zaměřit se na kvalitní tepelnou izolaci a hydroizolační vrstvu. Druhů plochých střech může být několik, velmi častou variantou bývá větraná střecha. Existuje však také zelená střecha, která je jasným důkazem toho, že plochá střecha nemusí být fádní a jednoduchou volbou.

Vydáno 20.10.2015Vydáno 21.10.2016
154 Zhlédnutí
Topováno 13.06.2018