Kompletní zabezpečovací systémy ochrání vaše blízké i majetek

Chcete mít klidný spánek a udělat to nejlepší pro ochranu osob, majetku i celých objektů? Společnost 4M zabezpečovací systémy je profesionálem v oblasti dodávky a instalace zabezpečovacích a kamerových systémů. Mimo to se zabývá protipožární ochranou, počítačovými sítěmi a realizací jakýchkoliv slaboproudých rozvodů.

Elektronické zabezpečovací systémy

Kontrola pohybu pomocí kamerových systémů

Pomocí kvalitního kamerového systému budete mít přehled o pohybu osob uvnitř i v okolí vašich objektů. Společnost 4M zabezpečovací systémy realizuje montáž, instalaci i opravy všech typů kamer a systémů, ať už jde o dům, školu či zdravotní zařízení. Má rovněž zkušenosti s instalací kamerových systému na veřejných prostranstvích a ulicích.

Kamerové systémy pro nepřetržitý dohled nad vašimi objekty


EZS – elektronické zabezpečovací systémy

Nejúčinnějším ochranným prvkem jakéhokoli objektu jsou tzv. EZS – elektronické zabezpečovací systémy. Firma 4M zabezpečovací systémy se zabývá kompletní realizací moderních zařízení, které vyhodnotí neoprávněný vstup a zavolají pomoc. Tyto systémy rovněž umožňují ovládání čerpadel, světel i topení pomocí počítače či mobilního telefonu.

Elektronické zabezpečovací systémy, kamery, hlásiče požáru či kouře i slaboproudé rozvody


Požární a kouřové hlásiče

Součástí zabezpečení objektů a osob není jen ochrana před vniknutím cizí osoby, ale také před požárem. Proto se firma zabývá výběrem a instalací požárních a kouřových hlásičů na vhodné místo, které v případě požáru upozorní na nebezpečí ještě ve chvíli, kdy je možné se s ohněm jednoduše vypořádat.

Díky poskytování komplexních profesionálních služeb patří společnost 4M zabezpečovací systémy mezi nejvýznamnější firmy v oboru na Ostravsku a Opavsku. Chcete-li své objekty řádně zabezpečit, využijte konzultace a poraďte se s odborníky na vhodném řešení.Vydáno 31.10.2016
70 Zhlédnutí
Topováno 02.06.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kamerový systém i zabezpečovací systém na míru pro Opavu a okolí

Kamerový systém i zabezpečovací systém na míru pro Opavu a okolí
Kamerové a zabezpečovací systémy od společnosti 4M zabezpečovací systémy Opava vám pomohou chránit to nejcennější – vaši rodinu, blízké a samozřejmě i váš majetek. Pokud chcete mít i vy pod dohledem svůj byt, dům či firmu, obraťte se na nás. Poradíme vám, jaký kamerový či zabezpečovací systém je ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA 4M zabezpečovací systémy alarmy a kamerové systémy Opava
WEBOVÁ STRÁNKA
4M zabezpečovací systémy
www.stopzlodejum.cz
Adresa

Adresa

Otická 39
Opava 746 01

4m@stopzlodejum.cz
+420 553 627 212


Najdete nás také zde:

ARES
captcha