Spolehlivá revize elektrického zařízení a ručního nářadí

RUDOLF LANGER s.r.o.

Spolehlivá revize elektrického zařízení a ručního nářadí

Revize elektronických zařízení v domech, bytech, firmách i skladech

Elektrická zařízení ve všech objektech musí odpovídat platným normám. Je třeba je udržovat v takovém stavu, aby neohrožovaly zdraví osob či majetek. Elektronická zařízení se ověřují pomocí revizí, jejichž hlavním cílem je vyhodnotit stav zařízení z hlediska bezpečnosti. Společnost RUDOLF LANGER s.r.o. se zabývá kompletními službami v oblasti energetiky, provádí elektromontáže i revize elektrických zařízení.

Rudolf Langer - revize elektronických zařízení

Hlavní účely elektro revize

Provádění revizí elektronických zařízení je důležité z mnoha důvodů. Jedním z nich je platný zákon, který přikazuje udržování elektro zařízení v dobrém stavu, za což odpovídá provozovatel. Platná revize je důležitá také v případě plnění pojistné události, při její absenci dochází často k výraznému krácení plnění. U většiny provozů i samotných zařízení je provádění elektro revizí přímo vyžadováno.

Platné elektro revize chrání lidské životy i majetek


Koho se revize týká

Je třeba si uvědomit, že revize elektronických zařízení se týkají majitelů firem, firemních areálů, skaldů, ale také domů a bytů. Společnost RUDOLF LANGER s.r.o. provádí revize na všech typech zařízení. Revizní technik společnosti je kvalifikovanou osobou, která získala oprávnění Technické inspekce ČR. Upozorněme také, že revizi je třeba provádět opakovaně, jde pak o tzv. opakovanou revizi. Revize je však nutná i u nových zařízení, v takovém případě se označuje jako výchozí.

Firma JIŘÍ LANGER se zaměřuje na služby v oblasti energetiky. Kromě samotných revizí provádí také porevizní opravy, montáž a servis elektro zařízení či signalizace či inženýrské činnosti v energetice a elektrotechnice.

Revize elektronických zařízení v domech, bytech i areálechVydáno 31.10.2016
95 Zhlédnutí
Topováno 21.01.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Provedení elektro revize není jen formalitou, má řadu důležitých opodstatnění

Provedení elektro revize není jen formalitou, má řadu důležitých opodstatnění
Uvažovali jste někdy nad tím, v jakém stavu jsou vaše elektroinstalace, respektive některá elektronická zařízení? Pokud nemáte novostavbu a elektroinstalace mají za sebou již několik let funkčnosti nebo je to už dávno, co byla revize elektroinstalací provedena, je třeba se zamyslet nad vykonáním ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA RUDOLF LANGER s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
RUDOLF LANGER s.r.o.
www.firmalanger.cz
Adresa

Adresa

Kolofíkovo nábřeží 30
Opava 5 747 05

info@firmalanger.cz
+420 736 632 940


Najdete nás také zde:

SkypeARES
captcha