VYKRUT zahradní služby a.s.
zahrady snů

CZKRodinné zahrady

Jsme jednou z největších a nejvýznamnějších zahradnických firem v Moravskoslezském kraji a své služby poskytujeme našim zákazníkům již od roku 1992.

Naše společnost se věnuje návrhům a realizacím zahrad na klíč. Provádíme kompletní servis ohledně údržby, realizujeme okrasná i koupací jezírka a potůčky.

Při realizaci rodinných zahrad detailně zkoumáme přání a potřeby našeho klienta a přihlížíme i k finančním možnostem.

K prvním schůzkám a konzultacím dochází vždy přímo na místě budoucí realizace. Při tvorbě návrhů přihlížíme také k možnostem následných úprav a péče jak o zahradu jako celek, tak o její jednotlivé prvky.

Využít můžete rovněž služeb našeho zahradního centra, kde můžete vidět veškeré námi nabízené dřeviny, vzrostlé stromy, trvalky, bylinky a ostatní rostliny.

Mezi naše další služby patří také sadové úpravy a údržba veřejné zeleně. Provádíme kácení stromů, frézování pařezů, zakládání trávníků či štěpkování větví.

V zimním období nabízíme pomoc s odklízením sněhu. Provádíme plužení a posyp komunikací nejen v městských částech Ostravy, ale také u obchodních center, soukromých firem a jiných areálů.


Katalog firem:    

Krajinářské, parkové a zahradní úpravy

,

Květiny, semena a zahradnická hnojiva

,

Návrhy a projektování zahrad

,

Komunální technika

,

Zahradnictví

,
Štítky:

návrhy a realizace zahrad, jezírka