Pack Shop Opava Obaly a krabice

Pevné krabice na velké a vícepatrové dorty s trhací páskou - prodejna i e-shop

Pack Shop Opava
Obaly a krabice
Folie, obalový a výplňový materiál pro ochranu věcí při přepravě a balení

Obalový a výplňový materiál má nedocenitelnou funkci v ochraně a fixaci jakéhokoliv předmětu, který se rozhodnete zabalit. Proto je třeba volit kvalitní produkty, které Vás nezklamou - takové jsou i produkty firmy PACK SHOP. Přinášíme Vám bohatý výběr bublinkových a stretch fólií, vlnité lepenky, balicího papíru a výplňového materiálu. Nabídku samozřejmě doplňují i pomocné produkty, například obalářské nože, motouzy a provázky.

PACK SHOP - bublinková fólie a další obalové i výplňové materiály

Praktická bublinková fólie a fixační stretch fólie

Bublinková fólie, fenomén na poli obalových materiálů, je fólie z polyetylenu s pravidelně rozmístěnými bublinkami. Díky své flexibilitě se tvarově přizpůsobí většině předmětů a nabídne jejich spolehlivou ochranu při přepravě či manipulaci. Kromě bublinkové fólie však nabízíme také fixační stretch fólii, která zajistí ochranu proti znečištění a díky možnosti zabalení několika předmětů současně také zjednoduší manipulaci s nimi.

Bublinková fólie - klasika, na kterou se můžete spolehnout


Lepenka, fólie, balicí papír a pěnový polyetylén

Vlnitou lepenku, levný a ekologicky šetrný balicí materiál, u nás zakoupíte v rolích i v tabulích a využít ji můžete při balení nejrůznějších předmětů. K ochraně hran a rohů balených předmětů Vám zajisté přijdou vhod i ochranné lepenkové rohy. Dále nabízíme malířské zakrývací fólie, archy celofánu, role balicího papíru či pěnového polyetylénu v tloušťce 2 a 3 mm.

Vlnitá lepenka v rolích je cenově výhodným balicím materiálem


Výplňový materiál pro dokonalou ochranu a fixaci zboží

Pro balení křehkých věcí a jejich fixaci při přepravě a manipulaci výborně poslouží náš výplňový materiál. Jde především o dřevitou vlnu, extrudovaný polystyren či vzduchové polštářky. Nechybí však ani jedinečný produkt SizzlePak neboli skládané papírové proužky v různých barvách, které perfektně vyplní prázdný prostor a účinně tlumí nárazy při přepravě.

SizzlePak pro fixaci balených předmětů a tlumení nárazůKartonové, skládací krabice

Kartonové, skládací krabice

Kartonové a skládací krabice s širokou škálou využití

Přepravní, dárkové a reklamní obaly

Přepravní, dárkové a reklamní obaly

Přepravní, reklamní i dárkové kartonové obaly na zásilky, dárky i víno

Folie, výplně, fixace

Folie, výplně, fixace

Folie, obalový a výplňový materiál pro ochranu věcí při přepravě a balení