CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

obchod@bbdesign.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 603 553 081

Zavolejte nám

Kde nás najdete

U Solných mlýnů 28
Olomouc 779 00

BB DESIGN, s.r.o.
Reklamní agentura Olomouc

Reklamní agentura BB DESIGN, s.r.o. se zaměřuje na tvorbu a řešení reklamy na míru. Provádíme vše od velkoformátového tisku a fototisku, výroby razítek a bannerů, polepů aut, potisku samolepek a cedulí až po tvorbu loga. Své nápady a zkušenosti v reklamě jsme realizovali na mnoha zakázkách nejen v Olomouci, ale také po celé České republice, na Slovensku a v zahraničí.

Nosným programem naší reklamní agentury je signmaking neboli výroba reklamy na technologiích, které sami vlastníme. Tiskneme plnobarevně, na různé materiály, v neomezených velikostech a bez ohledu na množství. Povrch tisku chráníme laminací proti mechanickému poškození a UV záření s 3 letou zárukou na stálobarevnost. Záleží nám na vysoké kvalitě barevného podání tiskových výstupů. Materiál dále zpracováváme řezáním, gravírováním, frézováním, svařováním a dle přání osazujeme LED komponenty. Následně provádíme kompletaci všech prvků do finální podoby reklamy a na přání vám zajistíme také odbornou montáž.

Zajišťujeme velkoplošný digitální tisk ve špičkové kvalitě. Tiskneme v libovolném formátu a rozměru, od klasických fotografií a plakátů přes reklamní bannery, billboardy, výstavní panely nebo plachty. Mimo jiné natiskneme obrazy na plátno, nebo tapety na stěny a samolepky na podlahy do interiérů i exteriérů. zajistíme i laminaci velkoplošných tisků.

Obrátit se na nás můžete i v případě, kdy si budete nechat chtít vyrobit obraz, plakát nebo jakýkoliv jiný dárkový předmět s vlastní fotografií. Pomocí fototisku zvěčníme fotografii dle Vašeho vlastního výběru na papír, plátno, ale také předměty ze skla nebo kovu.

Efektivním způsobem, jak zvýšit povědomí o vaší značce a oslovit nové zákazníky, je polep aut. Vytváříme reklamní polepy na míru nejen na osobní auta a dodávky, ale také na kamiony, vagóny a další stroje, které realizujeme ve formě řezaných samolepek nebo v kombinaci s tištěnou samolepkou nebo jako celopolep aut, tzv. car wrapping.

Vyrábíme reklamní banery v libovolné velikosti a množství z polyesterové tkaniny nebo tkaniny s nepromokavým povrchem, které jsou osazené po obvodu oky pro montáž. Pro naše zákazníky připravíme i billboardy nebo bigboardy a také atraktivní ROLL-UP nebo textilní stěny WALL-UP.

Provádíme expresní laserovou výrobu samobarvících razítek COLOP, která mají perfektní otisk a moderní design a skvěle tak dotváří celkový image firmy. Razítka mají vyměnitelné jednobarevné i vícebarevné polštářky nebo také okénko pro umístění vašeho loga či firemních údajů. Na výběr máme různé velikosti a typy - malá kapesní, datumová nebo číslovací razítka, ale také velká plastová či kovová razítka. Nová razítka nebo výměnu polymerů realizujeme do 24 hodin.

V našem grafickém studiu Vám pomůžeme s grafickým návrhem a vytvořením loga pro Vaši společnost.

Potiskneme také cedule různých formátů, které dokážeme graficky sladit s designem dané společnosti nebo budovy. Dodáváme cedulky ke dveřím kanceláří, bezpečností cedulky, infomační a orientační systémy, ale také podlahové samolepky do interiéru i exteriéru.

moreless
Informační zdroje

DTP studiaRazítkaReklamní agenturyReklamní předmětyVýroba reklamyTiskárnyPlastové obaly a fólie

SLOGAN: Uděláme Vám reklamu ...

Štítky: velkoformátový tisk, fototisk, polep aut, výroba banerů, razítek, loga, potisk samolepek, cedulí

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Mobilní reklama – reklamní polepy aut, motorek, kamionů a dalších dopravních prostředků

Mobilní reklama – reklamní polepy aut, motorek, kamionů a dalších ...

Pokud uvažujete o umístění reklamního polepu na vaše firemní auto nebo kamion, kontaktujte firmu BB Design z Olomouce, která vyrábí reklamní polepy pro dopravní prostředky na míru.

Světelná reklama na zakázku pro společnosti, které chtějí být opravdu vidět

Světelná reklama na zakázku pro společnosti, které chtějí být opravdu ...

Chcete aby vaše společnost byla opravdu vidět? Světelná reklama s výrobou na zakázku od reklamní agentury BB DESIGN v Olomouci vám dokonale rozsvítí váš byznys.


FIREMNÍ ČLÁNKY

Reklamní samolepicí folie – jednoduchý a levný marketingový nástroj

Reklamní samolepicí folie – jednoduchý a levný marketingový nástroj

Můžete nabízet sebekvalitnější služby nebo produkty, pokud však o sobě nedáte dostatečně vědět, veškerá snaha přijde vniveč. Základem úspěchu ...

Expozice pro obec Javoříčko od BB DESIGN

Expozice pro obec Javoříčko od BB DESIGN

Chcete si prohlédnout naši práci naživo? Pak navštivte obec Javoříčko poblíž města Olomouc. Nedávno otevřená expozice, která připomíná tragický osud ...Kontakty

BB DESIGN, s.r.o.
U Solných mlýnů 28
Olomouc 779 00
GPS: 49°34′51.24″ N, 17°17′27.74″ E

49°34′51.24″ N, 17°17′27.74″ E

QR kód firmy BB DESIGN, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA BB DESIGN, s.r.o. Reklamní agentura Olomouc
Oficiální eshop firmy

Oficiální eshop firmy

www.giftsplus.cz
Adresa

Adresa

U Solných mlýnů 28
Olomouc 779 00

obchod@bbdesign.cz
+420 603 553 081

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Potisk samolepek, cedulí, štítků

Potisk samolepek, cedulí, štítků

Výroba razítek

Výroba razítek

Reklamní polepy na auta

Reklamní polepy na auta

Kde nás najdete

U Solných mlýnů 28
Olomouc 779 00

GPS49°34′51.24″ N, 17°17′27.74″ E

Plánování trasy

U Solných mlýnů 28 Olomouc 77900

Prospekty

Certifikát kvality firmy