EKOFOL spol. s r.o.


Železniční 566/7, Olomouc 772 00

Výkup:
-druhotné obalové suroviny.

Zakázková výroba:
-prokladové prvky z lepenky a polyetylenu

Velkoobchod:
-průtažné fixační fólie
-samolepící pásky
-vázací pásky PES
-stroje a zařízení pro balení
-kartonové obaly.
-materiály pro přepravní balení vč. zámořského

IČ: 43962513
DIČ: CZ43962513
Okres: Olomouc
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 50 000 tis. - 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Michal Jura

Vázací pásky, oboustranné lepící pásky Olomouc

Vázací pásky, oboustranné lepící pásky Olomouc

Velkoobchod s obalovými materiály nabízí: -vázací pásky - zabezpečení a zajištění zboží proti nežádoucímu pohybu a následnému riziku poškození zboží při jeho skladování a přepravě: - PP vázací pásky - PP - HE vázací pásky - PET vázací pásky - PES vázací pásky - ocelové vázací pásky -lepící pásky: - "standardní" lepící pásky - oboustranné lepicí pásky - papírové a "krepové" lepicí pásky - lepicí pásky pokovené a hliníkové - filamentní, strappingové a textilní lepicí pásky -typy lepidel používaných na lepících páskách: - akrylátové, hot-melt, solvent.


Stroje pro balení, páskovací stroje, svářečky Olomouc

Stroje pro balení, páskovací stroje, svářečky Olomouc

Nabízíme stroje a zařízení pro balení: - páskovací stroje - ruční poloautomatické stroje - stroje pro zalepování kartonů lepícími páskami - ovinovací stroje - stroje balicí do teplem smrštitelné fólie - svářečky - sešívačky a sponkovačky - horkovzdušné pistole - klipovací stroje. Stoje jsou určeny pro automatizaci práce při: - zalepování kartonů pomocí lepících pásek - balení jednotlivých výrobků do fólií - skupinovém balení s použitím vázacích pásek, stretch fólií nebo PE fólií.


Balící materiál, fixační materiály, obalové suroviny Olomouc

Balící materiál, fixační materiály, obalové suroviny Olomouc

Nabízíme Vám: - průtažné fixační fólie - samolepící pásky - PP, PE, PVC, krepové a papírové - vázací pásky (PP, PET, PES) pro fixaci na paletách - stroje a zařízení pro balení: - zařízení pro uzavírání obalů z PE, PP - zařízení pro práci s vázacími páskami - kartonové obaly: - velkokapacitní kartonové EUR kontejnery - kartonové rohové výztuže - speciální samonosné kartony - obalové a fixační materiály: - sáčky, tašky, pytle, plachty - smršťovací folie - technické materiály - Cargo vaky, vysoušedla, pěnová folie - balicí papíry a výrobky z nich.


Balící materiál, fólie, obalové suroviny Olomouc

Balící materiál, fólie, obalové suroviny Olomouc

Vykupujeme: -druhotné obalové suroviny. Zakázková výroba: -prokladové prvky z lepenky. Velkoobchod: -průtažné fixační fólie -samolepící pásky - PP, PE, PVC, krepové a papírové -vázací pásky (PP, PET, PES)pro fixaci na paletách-náhrada ocelové pásky -stroje a zařízení pro balení: -zařízení pro práci s vázacími páskami -zařízení pro uzavírání (svařování) obalů z PE, PP -kartonové obaly: -velkokapacitní kartonové EUR kontejnery -speciální samonosné kartony -kartonové rohové výztuže -obalové a fixační materiály: -sáčky, tašky, pytle, plachty, smršťovací folie a jiné -technické materiály -Cargo vaky, pěnová folie, vysoušedla a jiné -balicí papíry a výrobky z nich -xerografický papír. Nabízíme poradenství pro využití nových technologií balení.


Obaly, balící materiál, fólie, obalové suroviny Olomouc

Obaly, balící materiál, fólie, obalové suroviny Olomouc

Nabízíme Vám (velkoobchod): - průtažné fixační fólie - samolepící pásky-PP, PE, PVC, krepové a papírové (kancelářské, pro lepení kartonů, speciální-oboustranné, lakýrnické, vyztužené) - vázací pásky (PP, PET, PES)pro fixaci na paletách-náhrada ocelové pásky - stroje a zařízení pro balení: - zařízení pro práci s vázacími páskami - zařízení pro uzavírání (svařování) obalů z PE, PP - kartonové obaly: - velkokapacitní kartonové EUR kontejnery - speciální samonosné kartony - kartonové rohové výztuže - další obalové a fixační materiály: - sáčky, tašky, pytle, plachty, smršťovací folie a jiné - technické materiály-Cargo vaky, pěnová folie, vysoušedla a jiné - balicí papíry a výrobky z nich - xerografický papír. Vedle vlastního prodeje obalových, balících materiálů a dalších výrobků nabízíme našim zákazníkum další doplňkové služby: - konzultace a doporučení vhodných materiálů pro specifické balení - analýzu balících procesů přímo v místě výroby, návrhy jejich optimalizace - komplexní návrhy na řešení exportních balení či mimořádně náročných přepravních balení - alosériová výroba proložek a fixačních výplní.


Obaly, balící materiál, obalové suroviny Olomouc

Obaly, balící materiál, obalové suroviny Olomouc

Nabízíme Vám (velkoobchod): - průtažné fixační fólie - samolepící pásky-PP, PE, PVC, krepové a papírové (kancelářské, pro lepení kartonů, speciální-oboustranné, lakýrnické, vyztužené) - vázací pásky (PP, PET, PES)pro fixaci na paletách-náhrada ocelové pásky - stroje a zařízení pro balení: - zařízení pro práci s vázacími páskami - zařízení pro uzavírání (svařování) obalů z PE, PP - kartonové obaly: - velkokapacitní kartonové EUR kontejnery - speciální samonosné kartony - kartonové rohové výztuže - další obalové a fixační materiály: - sáčky, tašky, pytle, plachty, smršťovací folie a jiné - technické materiály-Cargo vaky, pěnová folie, vysoušedla a jiné - balicí papíry a výrobky z nich - xerografický papír. Vedle vlastního prodeje obalových, balících materiálů a dalších výrobků nabízíme našim zákazníkum další doplňkové služby: - konzultace a doporučení vhodných materiálů pro specifické balení - analýzu balících procesů přímo v místě výroby, návrhy jejich optimalizace - komplexní návrhy na řešení exportních balení či mimořádně náročných přepravních balení - alosériová výroba proložek a fixačních výplní.Další produkty a služby
  • výkup šrotu, sběr šrotu, ekologická likvidace autovraků, přepracovávání kovového odpadu, zpracování a odvoz odpadu
  • horizontální balicí stroje, vertikální balicí stroje, ovinovací stroje, termoforovací stroje, stroje pro balení tiskovin, etiketovací stroje, kartonovací stroje
  • výroba papírenského zboží, vlnitá lepenka, balicí papír, kartonové krabice, dárkové krabičky, kašírované lepenky
  • krycí plastové fólie, stavební fólie, bublinkové fólie, fólie LDPE, stretch fólie, plastové přepravky, plastové bedny, plastové lahve, plastové kanystry, plastové sudy, plastová vědra, plastové kontejnery


Související články
Výroba folií pro průmysl HDPE + LDPE všech velikostí od 3 cm do 6 m nebo XS do 5XL
Výroba folií pro průmysl HDPE + LDPE všech velikostí od 3 cm do 6 m nebo XS do 5XL

Firma Centroplast, s.r.o. je specialistou v oblasti plastových produktů. Pro zákazníky mají něco navíc. Jsou schopni vyrobit téměř jakoukoliv variaci jejich produktů a to ve velmi krátkém čase. U mnohých firem si získali díky tomuto přístupu oblibu. Najdete u nich komplexní zajištění obalového materiálu.


Výkup železa a barevných kovů za bezkonkurenční ceny, to je MR STEEL GROUP
Výkup železa a barevných kovů za bezkonkurenční ceny, to je MR STEEL GROUP

Výkup železa a výkup barevných kovů výhodně? To vám nabízí společnost MR STEEL GROUP. Na pobočkách v Opavě, Krnově a Bruntále vykupujeme železo, barevné kovy, autobaterie i katalyzátory. Jsme ideální volbou pro všechny, kdo hledají bezkonkurenční ceny a profesionální služby.


Železo a železný šrot vykoupíme za nejlepší ceny – Krnov
Železo a železný šrot vykoupíme za nejlepší ceny – Krnov

Hledáte možnost, kam prodat železný šrot? Každý se samozřejmě také dívá na cenu a chce se svého šrotu vytěžit co nejvíce. Proto se naše společnost, MR STEEL GROUP s.r.o., zaměřuje na výkup železa a železného šotu za nejlepší a nejvýhodnější možnou cenu, a to v Krnově.


Výkup a zpracování železného a kovového odpadu, likvidace autovraků
Výkup a zpracování železného a kovového odpadu, likvidace autovraků

K ochraně životního prostředí patří také ekologické zpracování kovového odpadu včetně autovraků. Pokud i vy řešíte na své zahradě nebo ve firmě spoustu železného a kovového odpadu nebo se ekologicky potřebujete zbavit autovraku, tak se obraťte na zkušenou firmu HULMAN – kovošrot s.r.o.