DAREK - Daniel Přikryl s.r.o.


Průmyslová 657, Vikýřovice 788 13
Ve firmě DAREK - Daniel Přikryl s.r.o. vám zajistíme míchání barev a také zde nakoupíte vše od stavebního materiálu až po malířské nebo zahradní nářadí. Dle potřeb zákazníka jsme také připraveni poskytnout nákladní autodopravu vlastními vozidly. Mezi naše další činnosti se řadí zemní práce a nově jsme zařazeni v programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM.

Čím se zabýváme:
- míchání inetriérových a fasádních barev značky Dulux
- půjčovna betonových svodidel
- půjčovna schozů a násypníků
- cenové konzultace ve stavebnictví
- zemní práce
- nákladní autodoprava
- doprava štěrku, písku a kamene
- prodej pozemků.

Společnost DAREK - Daniel Přikryl s.r.o. je obchodním zástupcem firmy Stolbud Włoszczowa S.A., která se soustřeďuje na výrobu dveří a oken a zajišťuje jejich
prodej a montáž.

Prezentaci všech těchto výrobků můžete vidět na prodejně firmy DAREK v Šumperku.

Prodej:
- mozaika (včetně výroby)
- veškerý stavební materiál
- stavební, malířské a zahradní nářadí
- okrasné valouny
- barvy a lazury
- tmely, stěrky, plniče
- zdící materiál
- betonové výrobky
- betonové směsi
- maltové směsi a cement
- stavební chemie a barvy
- izolace
- dveře
- komíny
- sádrokartony
- zateplovací systémy
- okrasné kameny
- dekorační štěrk
- kanalizace a odvodnění
- zahradní nářadí a doplňky.

Nákladní autodoprava vozidly:
- valník MAN s hydraulickou rukou (dosah ruky 8 m)
- 3x Volvo (přívěs, návěs, sólo)
- pick-up Berlingo.

Prodej pozemků:
- prodej pozemků ve Vikýřovicích a v Novém Malíně pro výstavbu rodinných domů - zasíťované pozemky.

Prodejna Hanušovice:
Po-Pá 6:30-16.00
So - 8.00-11.00

Další produkty a služby
  • ruční nářadí, elektrické nářadí, aku nářadí, dílenské nářadí, nářadí pro kutily, vzduchové pneu nářadí
  • práškové nátěrové hmoty, barvy na dřevo, barvy na kov, univerzální ředidla, míchání fasádních barev
  • výrobky z umělého kamene, žulové valouny, štěrky a drtě, betonové směsi, cementárna výroba cementu
  • montáž dřevěných oken, prodej dřevohliníkových vchodových dveří, dřevěná eurookna, solární dřevěná okna
  • montáž polykarbonátů, prosvětlovací stěny, zastřešení pergol a bazénů, zimní zahrady, výroba přístřešků a zádveří
  • penetrační nátěry, vodoodpudivé impregnační nátěry, přísady do malt, přísady do betonu, biocidní ochrana, povrchově aktivní látky
  • kované zahradní nářadí, lopaty a rýče, hrábě a plotové nůžky, keramické květináče a žardiniéry, mulčovací kůra
  • elektrocentrály, vibrační technika, hladiče betonu, laserová měřicí technika, elektrické ruční nářadí, stavební a zemní stroje
  • minerální vlna, sendvičové panely s polyuretanem, tepelné a akustické izolace, hydroizolační a bazénová fólie
  • sádrokartonové systémy a konstrukce, protipožární sádrokartony, sádrokartonové a sádrovláknité desky

Obec Ostrovec-Lhotka

Související články
Vše potřebné pro potrubní systémy na jednom místě

DILES Company s.r.o.

Vše potřebné pro potrubní systémy na jednom místě

Materiálů, které se používají na stavby nových vodovodů, kanalizací nebo plynovodů, je velké množství. Nejen v počtu, ale také oblasti rozmanitosti. Proto stavební firmy vítají možnost objednat a nechat si dovézt tyto potřeby přímo na místo stavby.


Bezešvé trubkové oblouky z polyethylenu od výrobce LUNA PLAST a.s.

LUNA PLAST a.s.

Bezešvé trubkové oblouky z polyethylenu od výrobce LUNA PLAST a.s.

Představujeme Vám bezešvé trubkové oblouky, novinku pro rok 2018 v sortimentu českého výrobce PE plastových trubek, společnosti LUNA PLAST a.s. K jejich výrobě firma přistoupila, aby uspokojila poptávky svých současných odběratelů.


Jemnozrnné stěrky na povrchové úpravy betonu od českého výrobce

PREMIX servis, spol. s r.o.

Jemnozrnné stěrky na povrchové úpravy betonu od českého výrobce

Řešíte povrchovou úpravu betonu z důvodu estetiky nebo kvůli přípravě kontaktní plochy pro další vrstvu? Potřebujete zahladit drobné nedokonalosti povrchu monolitu po odbednění? Chcete přitom použít materiál, který bude i v tenké vrstvě na povrchu spolehlivě držet za různých podmínek prostředí? A který nebude barevně odlišný od podkladního betonu? Nabízíme vše výše uvedené – tuzemský specialista na složitější maltové produkty, vč. jemnozrnných stěrek na povrchové úpravy betonu fi. PREMIX servis, spol. s r.o. Obraťte se na nás, jsme tu pro Vás!


Sluníčka VAL6 vysuší a vytopí stejně jako skutečné slunce na obloze!

ZDENĚK VORLICKÝ, stavební stroje

Sluníčka VAL6 vysuší a vytopí stejně jako skutečné slunce na obloze!

Bodové vytápění je vhodné pro přímý ohřev i sušení kdekoliv a kdykoliv. Infračervená topidla tento systém využívají a jsou proto velmi vhodná ve všech oblastech průmyslu. Přestože na trhu najdete širokou nabídku infračervených topidel, originál je pouze jeden, a to VAL6 - "Sluníčko" s nejdelší tradicí a největší propracovaností. Zastoupením těchto topidel pro náš trh je společnost ZDENĚK VORLICKÝ, stavební stroje, která nám poskytla informace níže...


Další produkty a služby
Venkovní obklady z umělého kamene pro obložení fasád i stěn

Venkovní obklady z umělého kamene pro obložení fasád i stěn

Oblíbeným trendem jsou obklady z umělého kamene, které lze využít na venkovní fasády, komíny i ploty. DAREK - Daniel Přikryl s.r.o. ve Vikýřovicích vám zajistí venkovní obklady dle vašich představ.


Mozaiková dekorativní omítka pro vnější i vnitřní použití

Mozaiková dekorativní omítka pro vnější i vnitřní použití

Zvažujete proměnu vaší fasády nebo interiéru? Firma DAREK v Šumperku pro vás má jednoduché řešení v podobě mozaikové dekorativní omítky, která vám umožní barevné provedení dle vašich představ.


Kamenný koberec - praktický do interiéru i pro venkovní plochy

Kamenný koberec - praktický do interiéru i pro venkovní plochy

Pokud jste ještě neslyšeli o kamenném koberci, tak firma DAREK vám jej představí. Jde o novinku v oblasti stavebnin a velmi odolný a trvanlivý materiál praktický do interiéru i pro venkovní plochy.


Kamenný koberec je ideální pro obnovu venkovní i vnitřní podlahy

Kamenný koberec je ideální pro obnovu venkovní i vnitřní podlahy

Pokud jste se rozhodli o obnovu venkovní nebo vnitřní podlahy, tak firma DAREK vám nabízí novinku v podobě kamenného koberce, který je ideální pro obnovu starších povrchů - zámkové dlažby nebo betonu.


Výkup EUR, světlých, tmavých i poškozených palet

Výkup EUR, světlých, tmavých i poškozených palet

Máte-li nepotřebné palety, které vám zbytečně zabírají spoustu místa a nevíte si rady kam s nimi, pak kontaktujte firmu DAREK, která se specializuje na výkup palet.


Profesionální míchaní barev na počkání, tónování barev Šumperk

Profesionální míchaní barev na počkání, tónování barev Šumperk

Společnost DAREK - Daniel Přikryl s.r.o. Vám profesionálně namíchá jakýkoli barevný odstín na počkání. Můžete si vybrat přesně odstín podle Vašeho přání nebo si vyberte ze vzorníku. Vymalujte si svůj byt či dům barvami, v nichž se budete cítit skvěle. DAREK - Daniel Přikryl s.r.o. se zabývá profesionálním mícháním a tónováním barev na zakázku a prodejem barev. Míchání, prodej: - vnitřní a venkovní barvy včetně strukturálních omítek firmy EKOLAK - syntetické a vodou ředitelné barvy a lazury firmy BASF - fasádní barvy - interiérové barvy - tónování disperzních i silikonových fasádních barev - tónování dekorativních omítkovin - tónování interiérových barev - speciální nátěrové hmoty. Nabízíme velkou škálu barevných odstínů. Možnost okamžitého odběru tónovaných výrobků.


Míchání barev, tónovací centrum Šumperk

Míchání barev, tónovací centrum Šumperk

Zabýváme se mícháním a prodejem vnitřních a venkovních barev včetně strukturálních omítek firmy EKOLAK, mícháme syntetické a vodou ředitelné barvy a lazury firmy BASF: - zateplovací systémy s evropským certifikátem - EKO-STZ P a EKO-STZ M - fasádní a interiérové barvy - speciální nátěrové hmoty - dekorativní omítky - lepící hmoty - základní a penetrační prostředky - stěrkové práškové hmoty. V našem tónovacím centru mícháme barvy a omítky: - tónování disperzních i silikonových fasádních barev - tónování interiérových barev - tónování dekorativních omítkovin. Nabízíme přes 3000 barevných odstínů dle barevnic Colorprogram. U barev je zaručena stálobarevnost díky kvalitním pigmentům. Nabízíme okamžitý odběr tónovaných výrobků. Zpracujeme Vám barevný návrh z digitální fotografie objektu nebo interiéru.


Vnitřní vchodové dveře Šumperk

Vnitřní vchodové dveře Šumperk

Nabízíme velký výběr vnitřních vchodových dveří do panelových bytů od firmy Stolbud: - vnitřní vchodové dveře WM/W folie finish varianta I - vnitřní vchodové dveře WM/W folie finish varianta II - vnitřní vchodové dveře WM/W folie decor varianta I - vnitřní vchodové dveře WM/W Laminát CPL varianta I - vnitřní vchodové dveře WM/W folie decor varianta II - vnitřní vchodové dveře WM/W Laminát CPL varianta II - vnitřní vchodové dveře WM/W folie finish varianta III - vnitřní vchodové dveře WM/W Denver Elegant varianta I - vnitřní vchodové dveře WM/W Denver Elegant varianta II - vnitřní vchodové dveře WM/W natural varianta I - vnitřní vchodové dveře WM/W natural varianta II - vnitřní vchodové dveře WM/W folie decor varianta III - vnitřní vchodové dveře WM/W Laminát CPL varianta III - vnitřní vchodové dveře WM/W Denver Elegant varianta III - vnitřní vchodové dveře Presa povrh folie finish - vnitřní vchodové dveře Callisto Finish - vnitřní vchodové dveře Presa povrh Decor - vnitřní vchodové dveře Callisto Dekor - vnitřní vchodové dveře Presa povrch folie PVC - vnitřní vchodové dveře Callisto PVC - vnitřní vchodové dveře WM/W natural varinata III - vnitřní vchodové dveře Callisto přírodní dýha - vnitřní vchodové dveře Presa povrch přírodní dýha - vnitřní vchodové dveře Orion Finish - vnitřní vchodové dveře Triron povrch Dekor - vnitřní vchodové dveře Orion Dekor - vnitřní vchodové dveře Orion PVC - vnitřní vchodové dveře Orion přírodní dýha - vnitřní vchodové dveře Triton povrch PVC - vnitřní vchodové dveře Triton povrch přírodní rýha - vnitřní vchodové dveře Triton povrch Finish. Vyberte si i Vy z širokého sortimentu dveří.


Stavebniny, stavební materiál, betonové výrobky, směsi Šumperk

Stavebniny, stavební materiál, betonové výrobky, směsi Šumperk

Nabízíme: - stavební materiál, stavebniny - zdící materiály, betonové výrobky, maltové směsi, cement, stavební chemie, kanalizace a odvodnění, izolace, dveře, komíny, sádrokartony, zatelpovací systémy, okrasné kameny a dekorační štěrk, nářadí, doplňky - míchání barev - míchání a prodej vnitřních a venkovních barev - prodej betonových směsí - prodej kameniva a písku - zajišťujeme prodej a dovoz štěrků všech frakcí, lomového kamene a písků - prodej nářadí a příslušenství - zemní práce a další služby.


Fasádní a interiérové barvy, omítky, míchání barev Šumperk

Fasádní a interiérové barvy, omítky, míchání barev Šumperk

Zabýváme se mícháním a prodejem vnitřních a venkovních barev. Nově mícháme syntetické a vodou ředitelné barvy a lazury firmy BASF. Nabízíme: - dekorativní omítky - fasádní a interiérové barvy - základní a penetrační prostředky - lepící a stěrkové práškové hmoty - speciální nátěrové hmoty. V našem tónovacím centru Vám namícháme na počkání: -barvy a omítky: - tónování disperzních i silikonových fasádních barev, tónování interiérových barev, tónování dekorativních omítkovin. Nabízíme okamžitý odběr tónovaných výrobků. Zpracujeme Vám barevný návrh z digitální fotografie objektu nebo interiéru. Nabízíme přes 3000 barevných odstínů.


Stavební materiál, stavebniny Šumperk

Stavební materiál, stavebniny Šumperk

Nabízíme: - stavební materiál, stavebniny - zdící materiály, betonové výrobky, maltové směsi, cement, stavební chemie, kanalizace a odvodnění, izolace, dveře, komíny, sádrokartony, zatelpovací systémy, okrasné kameny a dekorační štěrk, nářadí, doplňky - míchání barev - míchání a prodej vnitřních a venkovních barev - prodej betonových směsí - prodej kameniva a písku - zajišťujeme prodej a dovoz štěrků všech frakcí, lomového kamene a písků - zemní práce a další služby.


Tónovací centrum, míchání barev Šumperk

Tónovací centrum, míchání barev Šumperk

DAREK - Daniel Přikryl s.r.o. - člen skupiny EKOLAK Vám nabízí: - zateplovací systémy s evropským certifikátem - EKO-STZ P a EKO-STZ M - fasádní a interiérové barvy - dekorativní omítky - základní a penetrační prostředky - speciální nátěrové hmoty - lepící hmoty - stěrkové práškové hmoty. V našem tónovacím centru Vám namícháme barvy a omítky: - tónování interiérových barev - tónování disperzních i silikonových fasádních barev - tónování dekorativních omítkovin - nabízíme přes 3000 byrevných odstínů dle barevnic Colorprogram - stálobarevnost zaručena díky kvalitním pigmentům - okamžitý odběr tónovaných výrobků - můžeme Vám zpracovat barevný návrh z digitální fotografie objektu nebo interiéru.


Míchání barev Šumperk

Míchání barev Šumperk

Člen skupiny EKOLAK nabízí: - zateplovací systémy s evropským certifikátem - EKO-STZ P a EKO-STZ M - dekorativní omítky - fasádní a interiérové barvy - lepící a stěrkové práškové hmoty - základní a penetrační prostředky - speciální nátěrové hmoty. TÓNOVACÍ CENTRUM - namícháme na počkání: - tónování interiérových barev, disperzních i silikonových fasádních barev a dekorativních omítkovin - více než 3000 byrevných odstínů dle barevnic Colorprogram - vysoce kvalitní pigmenty se zaručenou stálobarevností - okamžitý odběr tónovaných výrobků - možnost zpracování barevného návrhu z digitální fotografie objektu nebo interiéru.