Peba, s.r.o.


Fibichova 1, Košice - mestská časť Juh 040 01
Kopírovacie služby
Predaj FAB kľúčov
Oprava časomerných zariadení
Sprostredkovateľská činnosť
Viazanie kníh a konečné spracovanie
Sadzba a zhotovovanie tlačiarskych predlôh
Nákup a predaj motorových vozidiel nových a ojazdených
Veľkoobchod a maloobchod v rozsahu voľných živností, a to v oblasti: potraviny, zelenina, ovocie, mäso a mäsové výrobky, mrazené a chladené výrobky a polotovary, tabak a tabakové výrobky, alkoholické a nealkoholické nápoje, kozmetika, drogéria /mimo jedov a žieravín/, farby, laky, domáce potreby, sklo, porcelán, keramika, bižutéria, hračky, športové potreby, papier, knihy, časopisy, textil a textilné výrobky, textilná galantéria, obuv, drevo, výrobky z dreva, nábytok, košíkarské výrobky, hudobné nástroje, železiarske a inštalatérske výrobky, spotrebná elektronika, elektrotechnika, výpočtová technika, elektrické zariadenia, elektrické prístroje a ich časti, výrobky chemického priemyslu, nerastné suroviny, úžitkové nerasty ako aj ich koncentráty, čierne, farebné a drahé kovy, ako aj výrobky z nich, koks, energetické a koksovateľné uhlie, surové železo, oceľ a oceľové výrobky, umelé hmoty a výrobky z nich, plasty, surová a spracovaná koža, ako aj výrobky z nej, dopravné prostriedky a ich príslušenstvo, palivá a pohonné hmoty

Produkty
  • zpracování kožených materiálů, umělecká řemesla, zpracování drahých kovů, výroba šperků
  • otočné městské hodiny, značkové náramkové hodinky, hodinářský servis, opravy starožitných hodin, chronografy a stopky
  • hodiny a hodinky, briliantové náušnice, zlaté prsteny, řetízky a přívěsky, stříbrné doplňky
  • drobné spotřební předměty, potřeby do domácnosti, kuchyňské předměty, bílá technika, elektronická zařízení, vybavení bytu

Obec Čermná ve Slezsku, dominantou obce je kostel sv. Markéty, Socha sv. Jana Nepomuckého.

Obec Čermná ve Slezsku, dominantou obce je kostel sv. Markéty, Socha sv. Jana Nepomuckého

Obec Hradištko - Kersko okres Nymburk, nová Naučná stezka Bohumila Hrabala v Kersku.

Obec Hradištko - Kersko okres Nymburk, nová Naučná stezka Bohumila Hrabala v Kersku

Související články
Prodej a opravy moderních i starožitných hodin a hodinek

Hodinářství Strnad

Prodej a opravy moderních i starožitných hodin a hodinek

Čas, jako kdyby se zastavil, ale to se jenom zastavily hodinky. Hledáte místo, kde Vám je opraví? Pak přijďte k nám do hodinářství. Opravujeme jak malé hodinky, tak i velké hodiny. Dámské, pánské, náramkové i kapesní. Umíme zprovoznit i zdánlivě neopravitelné strojky.


Výroba a prodej zlatých šperků Ivančice

Zlatnická dílna

Výroba a prodej zlatých šperků Ivančice

Zlaté šperky patří od nepaměti k těm nejkrásnějším a nejžádanějším. Šperky nejen ze žlutého, ale také z červeného a bílého zlata jsou pořád moderní a oblíbené a díky výrobě na zakázku si můžete nechat vyrobit šperk přímo podle svých představ. Svoje produkty a služby již léta poskytuje Zlatnická dílna, zlatnictví Radka Horníčková z Ivančic.


Snubní prsteny podle vašich představ

Zlatnická dílna

Snubní prsteny podle vašich představ

Tak jako si nevěsta vybírá svatební šaty, tak důležitou roli hrají snubní prsteny. Jejich role bude totiž důležitá nejen v den svatební, ale po celý život. Proto si zaslouží pozornost a výběr podle představ snoubenců. A právě o vaše představy se v tomto směru postará Zlatnická dílna, zlatnictví Radka Horníčková z Ivančic.


Velkoobchod a výroba bižuterie a bižuterních komponentů

Ing. Lumír Paldus - P.P. trading

Velkoobchod a výroba bižuterie a bižuterních komponentů

Bižuterie a její komponenty vyžadují při výrobě nejen kvalitu, ale také pečlivost, profesionalitu a zkušenosti. Pokud hledáte spolehlivou společnost zaměřenou na výrobu bižuterie a jejich komponentů, tak to je celkem jistě řeč o firmě P.P.Trading – Ing. Lumír Paldus.