Peba, s.r.o.


Fibichova 1, Košice - mestská časť Juh 040 01
Kopírovacie služby
Predaj FAB kľúčov
Oprava časomerných zariadení
Sprostredkovateľská činnosť
Viazanie kníh a konečné spracovanie
Sadzba a zhotovovanie tlačiarskych predlôh
Nákup a predaj motorových vozidiel nových a ojazdených
Veľkoobchod a maloobchod v rozsahu voľných živností, a to v oblasti: potraviny, zelenina, ovocie, mäso a mäsové výrobky, mrazené a chladené výrobky a polotovary, tabak a tabakové výrobky, alkoholické a nealkoholické nápoje, kozmetika, drogéria /mimo jedov a žieravín/, farby, laky, domáce potreby, sklo, porcelán, keramika, bižutéria, hračky, športové potreby, papier, knihy, časopisy, textil a textilné výrobky, textilná galantéria, obuv, drevo, výrobky z dreva, nábytok, košíkarské výrobky, hudobné nástroje, železiarske a inštalatérske výrobky, spotrebná elektronika, elektrotechnika, výpočtová technika, elektrické zariadenia, elektrické prístroje a ich časti, výrobky chemického priemyslu, nerastné suroviny, úžitkové nerasty ako aj ich koncentráty, čierne, farebné a drahé kovy, ako aj výrobky z nich, koks, energetické a koksovateľné uhlie, surové železo, oceľ a oceľové výrobky, umelé hmoty a výrobky z nich, plasty, surová a spracovaná koža, ako aj výrobky z nej, dopravné prostriedky a ich príslušenstvo, palivá a pohonné hmoty

Další produkty a služby
  • zpracování kožených materiálů, umělecká řemesla, zpracování drahých kovů, výroba šperků
  • otočné městské hodiny, značkové náramkové hodinky, hodinářský servis, opravy starožitných hodin, chronografy a stopky
  • hodiny a hodinky, briliantové náušnice, zlaté prsteny, řetízky a přívěsky, stříbrné doplňky
  • drobné spotřební předměty, potřeby do domácnosti, kuchyňské předměty, bílá technika, elektronická zařízení, vybavení bytu

Kovoobrábění, CNC obrábění součástek z kovů i plastů, povrchová úprava materiálů, výroba.

Kovoobrábění, CNC obrábění součástek z kovů i plastů, povrchová úprava materiálů, výroba

Římskokatolická farnost v Liberci, bohoslužby, křtiny.

Římskokatolická farnost v Liberci, bohoslužby, křtiny

Související články
Velkoobchod a výroba bižuterie a bižuterních komponentů

Ing. Lumír Paldus - P.P. trading

Velkoobchod a výroba bižuterie a bižuterních komponentů

Bižuterie a její komponenty vyžadují při výrobě nejen kvalitu, ale také pečlivost, profesionalitu a zkušenosti. Pokud hledáte spolehlivou společnost zaměřenou na výrobu bižuterie a jejich komponentů, tak to je celkem jistě řeč o firmě P.P.Trading – Ing. Lumír Paldus.


Zlatnictví Ivančice: výroba originálních šperků i klenotnický a hodinářský servis

Zlatnická dílna

Zlatnictví Ivančice: výroba originálních šperků i klenotnický a hodinářský servis

Zlatnická dílna Radky Horníčkové v Ivančicích nabízí výjimečné zlaté, stříbrné i ocelové šperky. Vybírat můžete z krásných prstenů, náušnic, přívěšků, souprav či náramků. Originální šperky vyrábíme, ale v nabídce jsou i pečlivě vybrané šperky od našich prověřených dodavatelů. S důvěrou se na nás můžete obrátit také v případě, že si váš šperk žádá úpravu, čištění či opravu. Kromě šperků se zabýváme prodejem hodinek, hodin i budíků a zajišťujeme kompletní hodinářský servis.


Prodej a opravy moderních i starožitných hodin a hodinek

Hodinářství Strnad

Prodej a opravy moderních i starožitných hodin a hodinek

Čas, jako kdyby se zastavil, ale to se jenom zastavily hodinky. Hledáte místo, kde Vám je opraví? Pak přijďte k nám do hodinářství. Opravujeme jak malé hodinky, tak i velké hodiny. Dámské, pánské, náramkové i kapesní. Umíme zprovoznit i zdánlivě neopravitelné strojky.


Velkoobchod s bižuterními komponenty od jabloneckých výrobců

Ing. Lumír Paldus - P.P. trading

Velkoobchod s bižuterními komponenty od jabloneckých výrobců

Že je město Jablonec nad Nisou vyhlášené po celém světě unikátní bižuterií, to ví snad každý. Že ale můžete pro svůj obchod s bižuterními komponenty nebo pro vlastní výrobu šperků získat bižuterní komponenty přímo od jabloneckých firem, to vám prozradíme až nyní. Výrobou, prodejem a distribucí bižuterních komponentů od renomovaných značek se zabývá firma P.P. trading.