PODSTRÁNKY

Střižné a ohybové nástroje, válcovací a profilovací tratě

Střižné a ohybové nástroje, válcovací a profilovací tratě
Střižné a ohybové nástroje z naší výrobní nabídky najdou využití v mnoha odvětvích průmyslu. Ať už jde o válcovací a profilovací tratě či nejrůznější střihadla, vždy se můžete spolehnout na vysokou kvalitu zpracování, díky které Vám náš stroj zajistí rychlou a přesnou výrobu. Vyrábíme střižné a ohybové nástroje, stejně tak jako jejich jednotlivé díly a komponenty, a to dle konkrétních potřeb každého zákazníka.

Výroba speciálních kontrolních přípravků a měřidel

Výroba speciálních kontrolních přípravků a měřidel
Výrobní program naší společnosti vedle samotných střižných a ohybových nástrojů zahrnuje samozřejmě také speciální kontrolní přípravky a měřidla. Ty vyrábíme vždy dle konkrétních parametrů a požadavků zákazníka, samozřejmostí je vysoká kvalita provedení a spolehlivost. Své uplatnění pak měrky najdou v nástrojárnách u dalších samostatných výrobců forem či nástrojů.

Řezání vodním paprskem pro šetrné dělení všech materiálů

Řezání vodním paprskem pro šetrné dělení všech materiálů
CNC řezání vodním paprskem je šetrná a přesná metoda dělení nejrůznějších materiálů. Řezání probíhá za studena s využitím čisté tlakové vody, díky čemuž tak nedochází k tepelným změnám materiálu. Metoda je vhodná i pro těžko obrobitelné či dělitelné materiály - ať už jde o dlažbu, sklo, ocel či titan, zajistíme Vám vždy precizní vyříznutí jakéhokoliv tvaru, a to s minimálním odpadem.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ISOTRA a.s. Nástrojárna Opava
WEBOVÁ STRÁNKA
ISOTRA a.s.
nastrojarna.isotra.cz
Adresa

Adresa

Bílovecká 2411/1
Opava 746 01

nastrojarna@isotra.cz
+420 553 685 415


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha