IVOS Zlín, s.r.o.


Zlínská 390, Fryšták 763 16
Autorizovaný prodej vozidel SUBARU, MAZDA, HONDA.
Autobazar, prodej mírně jetých předváděcích a referentských vozidel SUBARU a MAZDA.

Prodej, značkový záruční a pozáruční servis vozidel SUBARU, MAZDA, HONDA:
-leasing / úvěr vozidel
-pojištění vozidel na místě
-smluvní servis pojišťoven
-likvidace pojistných událostí na místě
-záruční a pozáruční servis vozidel SUBARU, MAZDA, HONDA
-výkup vozidel na protiúčet.

Servisní práce:
-mechanické a elektro práce
-karosárna a lakovna
-přímý příjem vozidel
-rychlý servis
-měření emisí benzínových a dieselových motorů
-diagnostika motorů SUBARU, MAZDA, HONDA
-seřízení geometrie náprav na laserové geometrii
-seřízení světel
-pneuservis, prodej a montáž pneumatik a disků všech značek
-příprava vozidel na STK
-měření EMISÍ benzinových a dieselových motorů
-provedení STK
-výměna čelních skel bez úhrady zákazníkem
-prodej náhradních dílů a příslušenství SUBARU, MAZDA, HONDA
-montáž elektronického a mechanického zabezpečení vozidel, zařízení pro hlídání vozů přes satelit
-úprava skel nalepením bezpečnostní tónované fólie

Služby:
-nonstop odtahová služba
-kompletní čištění vozidel – Autokosmetické centrum:
-interiér - vaxováním, nanesením ochrany všech plastů
-exteriér - přeleštěním, navoskováním
-mytí a navoskování motorů.

Zapůjčení náhradních vozidel.

Další produkty a služby
 • oprava autodílů, výměna dílů vozidel, rovnání poškozených dílů, vyvařování zkorodovaných dílů, blatníky automobilů, prahy aut
 • kompletní služby autoservisu, opravy osobních automobilů, opravy nákladních automobilů, výměna autodílů
 • prodej osobních aut, servis osobních vozů, služby autopůjčovny, autorizovaný prodejce automobilů, prodej autodoplňků
 • asistenční služba vozidel, odtah havarovaných vozů, vyprošťování vozidel, odtah nonstop
 • výměna pneu osobních aut, výměna pneu nákladních aut, oprava pneumatik, protektorování pneumatik, vyvažování kol, uskladnění pneumatik
 • stanice technické kontroly, měření emisí, měření výfukových plynů, technické prohlídky automobilů, technické prohlídky motocyklů
 • osobní a nákladní pneumatiky, motocyklové pneumatiky, pneu pro off-roady, protektory a agropneumatiky
 • originální autodíly, repasované díly, náhradní autobaterie, díly autoklimatizací, palivové hadice, autotěsnění
 • bazar ojetých automobilů, prodej a výkup, použité automobily různých značek, dovoz vozidel ze zahraničí
 • míchání autobarev, metalické autobarvy, opravy laku, lakování osobních vozidel, autolakýrnické služby, leštění laku

BLABLA VRATA s.r.o.

Související články
Přestavby vozidel na LPG a CNG provádí firma, která má dlouholeté zkušenosti

HVgas

Přestavby vozidel na LPG a CNG provádí firma, která má dlouholeté zkušenosti

Nechybí jím znalosti plynových instalací světových výrobců a neustále sledují technický vývoj v oboru. Proto jsou také nejlepší zárukou toho, že pro vás vyberou spolehlivé řešení LPG přestavby. Vždy u nás najdete profesionální přístup a také odborné montáže a servis plynu.


Stanice technické kontroly (STK) - nutnost pro každého řidiče

HARASIM s.r.o.

Stanice technické kontroly (STK) - nutnost pro každého řidiče

Stanice technické kontroly (STK) je místo, které pravidelně musí navštěvovat každý majitel vozu, bez ohledu na to, zda jezdí denně nebo jen jednou za čas. A to nejen proto, že by mělo být v zájmu každého řidiče, aby bylo jeho auto v pořádku, neohrožovalo jeho ani jiné řidiče nebo nepoškozovalo životní prostředí, ale i především proto, že bez platné kontroly STK není podle zákona možné jezdit.


Bez pravidelné návštěvy stanice technické kontroly (STK) jezdit nemůžete

HARASIM s.r.o.

Bez pravidelné návštěvy stanice technické kontroly (STK) jezdit nemůžete

Každý z nás by se o své dopravní prostředky měl dobře starat. Ať už si pořídíme auto nové nebo ojeté, záleží pak už jen na nás, v jakém stavu ho budeme udržovat a jak dlouho bude pojízdné. Měli bychom jej udržovat v dobrém stavu kvůli provozu na silnici, nesmíme ohrožovat jiné řidiče a také by měl provoz co nejméně poškozovat životní prostředí. Stav auta na nás jako na majitelích závisí, ovšem musíme se umět podřídit pravidlům, která jsou jasně daná zákonem. Automobil musí splňovat určité náležitosti, které nám vždy potvrdí stanice technické kontroly. Jestliže jste z Moravskoslezského kraje, zavítejte na měření do autoservisu Marcela Harasíma u Opavy.


Měření emisí a STK zajistí OP Kontrol Opava

OP KONTROL spol. s r.o.

Měření emisí a STK zajistí OP Kontrol Opava

Máte automobil? Pak určitě víte, že zákon ukládá všem řidičům povinnost vykonat jednou za dva roky prohlídku STK. Proto je dobré mít svůj servis, kam se můžete vždy bez problémů obrátit. Jeden takový najdete v Opavě – OP Kontrol je tu pro vás.


Další produkty a služby
Nová Mazda 6 a Mazda 3 Hatchback Zlín

Nová Mazda 6 a Mazda 3 Hatchback Zlín

IVOS Zlín, s.r.o. je autorizovaným prodejce a servisem vozidel značky Mazda. Pro milovníky vozů Mazda zde máme nejnovější modely této značky s možností vyzkoušení a testovací jízdy. Nabízíme vzrušující jízdu v těchto nových modelech. Nová Mazda6 je vítězem ankety Auto roku 2014: - má sportovní design - nízkou spotřebu paliva - k dispozici čtyřdveřový nebo pětidveřový - je vybaven nejnovějšími technologiemi - má ty nejpokročilejší bezpečnostní funkce Více informací naleznete na našich stránkách http://www.ivos.mazdadealer.cz/modely/mazda6.xhtml Mazda3 Hatchback: - je zcela nová a nabízí dynamickou jízdu v této sportovní verzi - zajistí optimální pohodlí a bezpečnost - nízká spotřeba - originální hliníkové disky kol - nový styl předních nárazníků a mřížky chladiče Více informací na http://www.ivos.mazdadealer.cz/modely/mazda3.xhtml Líbí se Vám? Přijďte se projet!


Záruční, pozáruční servis vozů Seat, Subaru, Mazda, SsangYong Zlín

Záruční, pozáruční servis vozů Seat, Subaru, Mazda, SsangYong Zlín

Firma IVOS Zlín, s.r.o. Poskytuje svým zákazníkům kompletní a rychlí záruční i pozáruční servis vozů značek Seat, Subaru, Mazda, SsangYong. Naši provozovnu najdete na začátku obce Fryšták u Zlín hned po levé straně, kde přímo přijímáme vozidla k servisu. Naše firma provádí tyto záruční i pozáruční servisní práce: -diagnostika motorů značky Seat, Subaru, Mazda, SsangYong -kompletní opravy - mechanické práce a opravy elektroniky aut -karosářské a lakýrnické práce -změření emisí jak u benzínových, tak i dieselových motorů -připravíme vůz na STK a zároveň zajistíme provedení STK -seřízení geometrie náprav pro kterou používáme laserovou geometrii -seřízení světel -pneuservisní práce – výměna, montáž, demontáž, přezouvání pneumatik a disků -prodej, montáž pneumatik a disků všech značek -bezplatná výměna čelních skel. Jako doplňkové služby a prodej zajistíme pro naše zákazníky: -náhradní díly a příslušenství pro vozy značek Seat, Subaru, Mazda, SsangYong -montáž zařízení pro zabezpečení nebo satelitní hlídání vozidel -tónování autoskel a nalepení bezpečnostní fólie na skla vozu.


Autorizovaný prodejce a servis vozů Mazda Zlín

Autorizovaný prodejce a servis vozů Mazda Zlín

IVOS Zlín je autorizovaný prodejce a servis vozů MAZDA, SEAT, SUBARU, SSANGYONG. Nabízí prodej, značkový záruční a pozáruční servis vozidel: -leasing / úvěr vozidel -pojištění vozidel na místě -smluvní servis pojišťoven -rychlý servis a veškeré servisní práce -likvidace pojistných událostí -přímý příjem vozidel -rychlý servis. Poskytujeme také veškeré servisní práce vozidel značek MAZDA, SEAT, SUBARU, SSANGYONG: -mechanické a elektro práce -karosárna a lakovna -měření emisí -diagnostika motorů -seřízení geometrie náprav a světel -pneuservis -prodej a montáž pneumatik a disků -příprava vozidel na STK a provedení STK -výměna čelních skel -tónování autoskel -prodej náhradních dílů -montáž elektronického a mechanického zabezpečení vozidel.


Nový model SEAT IBIZA ST, Fryšták, Zlín

Nový model SEAT IBIZA ST, Fryšták, Zlín

Mimořádná nabídka na nový vůz : SEAT IBIZA 1,2 COPA Ceníková cena 252 900, -Kč Prodejní cena 224 900, -Kč Přijďte si do našeho autosalonu vyzkoušet nový model: SEAT IBIZA ST - NOVÉ KOMBI ! ! Mimořádná nabídka na nový vůz : SEAT Ibiza ST 1,2 COPA Ceníková cena 267 900, -Kč Prodejní cena 239 900, -Kč s DPH Při financování s UniCredit Leasing CZ, a.s. -40.000 Kč pro firmy, CCS karta v hodnotě 5.000 Kč pro soukromé osoby. Prodejní cena je uvedena s 20% DPH. NAVÍC sleva na práce v servisu!


Mimořádná nabídka SsangYong Korando 2,0D

Mimořádná nabídka SsangYong Korando 2,0D

Mimořádná nabídka na předváděcí vůz: SsangYong Korando 2,0D 129kW/175k Ceníková cena 659 900kč Prodejní cena 619 000kč Při financování s UniCredit Leasing CZ, a.s. -50 000,-Kč pro firmy Prodejní cena je uvedena s 20% DPH. Záruka 5let/100 000km.


Akce, zvýhodněná nabídka Subaru Forster 2.0XS Comfort Zlín

Akce, zvýhodněná nabídka Subaru Forster 2.0XS Comfort Zlín

Zvýhodněná nabídka na model: Subaru Forster 2.0XS Comfort 110kw/150k ceníková cena 689 000kč prodejní cena 619 000kč při financování s UniCredit Leasing -50.000,- pro firmy POUZE U SPOLEČNOSTI IVOS Zlín, s.r.o. Více o aktuálních akcích na tel : 605246935 V celém areálu prodeje a servisu je možno ZDARMA připojení k internetu - WIFI.


Mimořádná nabídka Seat Ibiza ST 1,4 16V Style Zlín, Fryšták

Mimořádná nabídka Seat Ibiza ST 1,4 16V Style Zlín, Fryšták

Přijďte si do našeho autosalonu vyzkoušet nový model SEAT IBIZA ST - NOVÉ KOMBI ! ! Vozidlo můžete pořídit za zvýhodněné financování na úvěr, leasing, ze společností ŠkoFin a UniCredit leasing. Mimořádná nabídka na předváděcí vůz : SEAT Ibiza ST 1,4 16V Style Ceníková cena 308 900, -Kč Prodejní cena 269 900, -Kč s DPH* 224 917, -Kč bez DPH*


Mimořádná nabídka Seat Ibiza FR 1,4TSI Zlín, Fryšták

Mimořádná nabídka Seat Ibiza FR 1,4TSI Zlín, Fryšták

Mimořádná nabídka na předváděcí vůz : SEAT IBIZA FR 1,4TSI 110kw/150k Ceníková cena 494 400, -Kč Prodejní cena 410 374, -Kč *při financování s UniCredit Leasing CZ, a.s. -40.000kč pro firmy Prodejní cena je uvedena s 20% DPH. NAVÍC sleva na práce v servisu!


Nový model SEAT Alhambra Fryšták, Zlín

Nový model SEAT Alhambra Fryšták, Zlín

Přijďte si vyzkoušet nový model SEAT Alhambra. - AKCE 7 výhod - za zvýhodněné financování na úvěr, leasing, se společností ŠkoFin a UniCredit Leasing. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Mimořádná nabídka SEAT EXEO 2.0 Zlín

Mimořádná nabídka SEAT EXEO 2.0 Zlín

Přijďte si do našeho autosalonu vyzkoušet nový model SEAT IBIZA ST - NOVÉ KOMBI ! ! Vozidlo můžete pořídit za zvýhodněné financování na úvěr, leasing, ze společností ŠkoFin a UniCredit leasing + bonus: Pro prvních 100 vozidel CCS Karta v hodnotě 10 000,-Kč ZDARMA Mimořádná nabídka na předváděcí vůz : SEAT EXEO 2.0 TDI CR DPF SPORT 105kW/143k Ceníková cena 740 900,-Kč Prodejní cena 539 900,-Kč s DPH* 449 916,-Kč bez DPH* *při financování s UniCredit Leasing CZ, a.s. NAVÍC po dobu 3 let servisní prohlídky ZDARMA.


Akce, zvýhodněná nabídka Subaru FORESTER 2.0 Diesel COMFORT Zlín

Akce, zvýhodněná nabídka Subaru FORESTER 2.0 Diesel COMFORT Zlín

Akce "IMPREZA - FREE PACKET" Příslušenství v ceně 62 000,-Kč k novému vozu zdarma! - sada zimních hliníkových kol + pneu - sportovní maska chladiče - ochrana nákladové hrany - textilní koberce PREMIUM - rohož do zavazadlového prostoru - zvýšená středová loketní opěrka - ozdobná koncovka výfuku oválná - hliníkové střešní nosiče - sportovní spoiler 5-tých dveří Zvýhodněná nabídka na model : FORESTER 2.0 Diesel COMFORT SLEVA - 137 000,-Kč 569 167,-Kč* (původní cena 820 000,-kč) (bez 20% DPH , s financováním UniCredit Leasing )* POUZE U SPOLEČNOSTI IVOS Zlín, s.r.o. Více o aktuálních akcích na tel : 605246935 V celém areálu prodeje a servisu je možno ZDARMA připojení k internetu - WIFI-