VYSOUŠENÍ s.r.o.


Žerotínovo nám. 23/13, Třebíč 674 01
Naše firma VYSOUŠENÍ s.r.o. se zabývá vysoušením domů, bytů, škol a dalších objektů po haváriích vody, způsobených např. závadami na vodovodním řádu a podlahovém topení, poruchami praček a myček, netěsnostmi odpadových potrubí a škod způsobených přívalovými dešti. Mimo klasického vysoušení provlhlých povrchů se specializujeme na vysoušení obtížně přístupných míst, které vznikají v konstrukcích staveb a mají schopnost do sebe absorbovat velké množství vody. Tato místa tvoří například násypy škváry nebo suti ve stropech a podlahách u starších objektů, anebo tepelné izolace jako např. polystyren a minerální vata v novostavbách. Dokážeme také vysušit klenuté stropy a silné zdi ve starších objektech. Rozsah vysoušení stanovujeme na základě přesného měření, které nám ukáže stav zasažení objektu a pomůže nám s výběrem vhodné technologie vysoušení. Naším cílem je minimalizovat škody, které voda způsobila, a zachránit co nejvíce materiálů uložených a zabudovaných v konstrukcích staveb. To se také týká podlahových krytin, u kterých je potřeba včasný zásah. 30 let zkušeností ve strojírenství a stavitelství, nám dává výhodu, pro zavádění nových technologií a postupů. Většinu vysoušecích prací je možné uhradit z pojistky u Vaší pojišťovny a my Vám poradíme, jak to nejlépe řešit a případně vyhotovíme vyžádané podklady.

Produkty
  • průzkum vlhkých objektů, propočty vlhkých stavebních konstrukcí, vysoušení zdiva, sanace zdiva, sanační materiál

Sklenářské práce Přerov – profesionální servis drobných i rozsáhlých oprav.

Sklenářské práce Přerov – profesionální servis drobných i rozsáhlých oprav

Stupačkové sety pro silniční, sportovní a závodní motocykly.

Stupačkové sety pro silniční, sportovní a závodní motocykly

Související články
Geokompozitní drenážní systémy a ostatní nabídka služeb a produktů

CHEMIA SYSTEM GEO s.r.o.

Geokompozitní drenážní systémy a ostatní nabídka služeb a produktů

Především u budování nových skládek odpadů a jejich rekultivací poskytujeme poradenství, návrhy a odborné montáže drenážních systémů. Naše služby jsou určeny zájemcům z území České republiky a Slovenska i v případě požadavků ekologických staveb na vhodnou ochranu proti kontaminaci zemin a spodních vod.


Chraňte se proti graffiti s firmou SK Fasády

SK Fasády s.r.o.

Chraňte se proti graffiti s firmou SK Fasády

Neúcta sprejerů občas nezná meze. Graffiti se velmi často objevují na prostředcích hromadné dopravy, ale na také na fasádách panelových či rodinných domů. Sprejeři si však neuvědomují, že odstraňování graffiti není vůbec jednoduché. Alespoň v případě, pokud byste se rozhodli k čištění fasády svépomocí. Jestliže se ale chcete graffiti zbavit dokonale a svou fasádu ochránit před další nevyžádanou kresbou, bude nejlepší se obrátit na odborníky.


Projekt Hruškový sad – výstavba a nabídka řadových domů v Ostravě

Stavos Stavba a.s. Ostrava

Projekt Hruškový sad – výstavba a nabídka řadových domů v Ostravě

Hruškový sad je rozsáhlý projekt obytného souboru, na kterém se pracuje již od roku 2000. První obyvatelé se do svých domů nastěhovali v roce 2007. V současné době patří projekt mezi nejlépe hodnocené rezidenční koncepty v Ostravě a okolí. Projekt je realizován stavební firmou STAVOS STAVBA a.s. s mnohaletou tradicí. Jeho úspěch a spokojenost klientů spočívá také v tom, že naprostá většina stavebních prací je uskutečněna vlastními zaměstnanci, nikoliv najatými subdodavateli, jak dnes bývá běžnou praxí.


Ochraňte svou fasádu proti sprejerům

SK Fasády s.r.o.

Ochraňte svou fasádu proti sprejerům

Graffiti, pro mladé lidi velká zábava. Předhánějí se, kdo nakreslí hezčí a originálnější obrázek. Jako kdyby si tím značkovali své území, ovšem velice často přitom nedbají na soukromé vlastnictví a proto různé druhy obrázků můžeme vidět všude kolem sebe.