VITAL BISTRO Jana Pechová


Hlavní náměstí 38/3a, Krnov 794 01
Ve VITAL BISTRU v Krnově připravujeme snídaňové i obědové menu z kvalitních čerstvých surovin, vegetariánská a bezlepková jídla. Zajistíme catering na jakoukoliv akci či oslavu v okolí Krnova, Opavy i Bruntálu.

V naší restauraci dbáme především na kvalitu a čerstvost surovin, ze kterých připravujeme denní menu i catering, ať už se jedná o klasické jídlo, nebo bezlepkové či vegetariánské.

V Bistru si můžete posedět nejen nad dobrým jídlem, ale i nad kávou, raw dorty či skvělými palačinkami. V jídelníčku dále naleznete saláty, snídaně, toasty, sendviče, těstoviny a různé teplé i studené nápoje.

V létě máme posezení venku, parkování je možné přímo u Bistra. Máme wifi připojení. Platit lze hotově, stravenkami i kartou a je možné si u nás rezervovat místo na rodinnou či firemní akci nebo oslavu. Náš tým vždy usměvavých a ochotných lidí se postará, aby jste se u nás cítili dobře.

Zajišťujeme i rozvoz jídla po Krnově.

Plánujete-li oslavu, firemní večírek, svatbu a nevíte si rady s menu, obraťte se na nás. Nachystáme kompletní catering na jakoukoliv událost do 50 lidí. Poradíme Vám i s výběrem krásných prostor, s naplánováním jídelníčku, který i připravíme jen z těch nejlepších surovin a pomůžeme vymyslet zábavný program. Nachystáme nejen obložené mísy, řízky, pečené koleno, ale i chlebíčky, vše krásně naaranžujeme.

Chcete-li si pochutnat nejen na chutném, ale hlavně zdravém jídle, posedět s přáteli v příjemném prostředí nebo nestíháte si nachystat jídlo ani si nikam zajít, pak je VITAL BISTRO přesně to, co potřebujete.

Produkty
  • příprava občerstvení, příprava rautů, příprava švédských stolů, příprava grilování, dovoz jídla, pronájem cateringového vybavení, organizování oslav, pronájem hostesek
  • hotová jídla, výběr polévek, výběr předkrmů, regionální speciality, jídla z masa, bezmasá jídla, nabídka dezertů, přílohy k hlavním chodům, pronájem prostor restaurace, pořádání oslav
  • nabídka kongresových prostor, profesionální školicí místnost, firemní prezentace, ubytování pro firmy, realizace firemních akcí
  • online objednávka jídla, objednání přes internet, telefonická objednávka, pravidelný rozvoz jídla, balené obědy, rozvoz jídla pro firmy
  • fast food, rychlá jídla, jídlo na cestu, jídlo s sebou, smažený sýr, kuřecí nugety, hamburgery, nabídka nápojů

Rodinný hotel Adria, levné ubytování v rekreačním středisku Kořenov, Jizerské hory.

Rodinný hotel Adria, levné ubytování v rekreačním středisku Kořenov, Jizerské hory

Stomatologická laboratoř Vsetín, protetika, výroba zubních náhrad.

Stomatologická laboratoř Vsetín, protetika, výroba zubních náhrad

Související články
Občerstvení bez námahy

Šárka Sendlerová

Občerstvení bez námahy

Rozvoz hotových jídel využívá stále více strávníků. Je to z několika možných důvodů. Jedním z nich bude určitě i ten, že se kvalita nabízeného jídla v poslední době velice zlepšila. Jistě vás o tom snadno přesvědčí i Catering & jídelna Raduň.


Catering na oslavy, rauty, párty, svatby, narozeninové mejdany, večírky

Řeznictví Lukáš Gebauer s.r.o.

Catering na oslavy, rauty, párty, svatby, narozeninové mejdany, večírky

Hledáte dodavatele jídla a pití na různé narozeninové párty, svatby, večírky, pro raut či pro jinou běžnou oslavu? Využijte našich služeb, Řeznictví Lukáš Gebauer s.r.o. Zajistíme profesionální catering v Opavě a okolí. V rámci našich služeb dodáme také párty stany pro venkovní akci, obsluhu i veškeré vybavení. Půjčujeme talíře, příbory, sklenice, hrnce i vše ostatní.


Chcete se bez námahy a skvěle najíst? Vyzkoušejte rozvoz jídel po Opavě a okolí

Mikeš a spol s.r.o.

Chcete se bez námahy a skvěle najíst? Vyzkoušejte rozvoz jídel po Opavě a okolí

Rozvoz jídel je dnes poměrně oblíbenou záležitostí. Lidé si chtějí pochutnat na teplém obědě, ale zároveň mnohdy nemají čas na jeho přípravu. Pokud se chcete kvalitně najíst, ale nechcete trávit čas u sporáku ani v restauraci, je pro vás právě rozvoz jídel naprosto ideální volbou. Nemusíte se však omezovat pouze na pizzu, hamburgery a další fastfoodová jídla, jejichž rozvoz je dnes nejpopulárnější. Opavská jídelna Mikeš a spol nabízí rozvoz klasických a zdravých jídel za dobré ceny.


Restaurace Air Club u letiště Václava Havla – příjemná snídaně v Praze

FBA spol.s r.o.

Restaurace Air Club u letiště Václava Havla – příjemná snídaně v Praze

Odlétáte na dovolenou nebo za prací? Budete trávit časné ranní či dopolední hodiny na letišti? Zpříjemněte si čekání snídaní v reprezentativním prostředí za vynikající ceny. Budeme se na vás těšit v restaurace Air Club u letiště Václava Havla.


Firemní články
Rozvoz jídla až k Vám domů – snídaně a oběd, i bezlepkovou a vegetariánskou stravu

Rozvoz jídla až k Vám domů – snídaně a oběd, i bezlepkovou a vegetariánskou stravu

O rozvoz jídla kam si budete přát, se postará VITAL BISTRO v Krnově. Připravují snídaně, obědy i vegetariánskou a bezlepkovou stravu. Rozvoz zajištěn v okolí Bruntálu a Opavy i v době nouzového stavu.


Zajděte si na chutnou a vydatnou snídani i na polední, bezlepkové a vegetariánské menu

Zajděte si na chutnou a vydatnou snídani i na polední, bezlepkové a vegetariánské menu

Vydatné snídaně, chutné obědy, vegetariánská i bezlepková strava, saláty, vše vyrobeno z čerstvých surovin. Ve VITAL BISTRO v Krnově si pochutnáte i na výborných dezertech, dortech a kávě.


Příprava dobrého cateringu z čerstvých surovin na firemní večírky i na rodinné oslavy

Příprava dobrého cateringu z čerstvých surovin na firemní večírky i na rodinné oslavy

O přípravu cateringu z čerstvých surovin na firemní akce, oslavy či svatby, a to i o vegetariánské a bezlepkové menu, se postará restaurace VITAL BISTRO nejen v Krnově, ale i v Opavě a Bruntále.